Гороскоп на REMS

Зірки естради диктують режисерам, як на них повинно падати світло, а зірки на небі диктують чи взагалі на режисерів в цьому місяці буде падати світло? Тому скоріше читай наш креативний гороскоп для креативних людей!

В цьому місяці ніякої тяжкої роботи не буде. Весь треш закінчився і тепер ви можете трохи відпочити. Але не треба поспішати радіти, бо до нового 2022 року залишилось зовсім трохи, а зробити потрібно ще багато чого. Не дивлячись на це, все одно місяць буде приємним. Велика можливість отримати запрошення на дуже цікаву зустріч.

Для тельців цей місяць оголошує час змін. Роботи буде багато, але у вас все вийде, мабуть, навіть поставити етюд. Через те, що Новий Рік один з ваших улюблених свят, ви в голові тримаєте фразу: “Зараз все завершиться і я піду їсти крабовий салат”. Але не поспішайте бігти за продуктами на салат до магазину, бо саме цього місяцю за вашу плідну працю ви можете отримати підвищення.

Близнюки працюють над помилками в грудні. Нарешті вони вивчили все, щоб взяти участь в рубриці РОЗБЕREMSЯ. Також цього місяця ви можете зустріти справжніх партнерів для реалізації своїх проєктів. Зверніть увагу на чорний одяг, бо в грудні вона вам знадобиться!

Для раків грудень стане по справжньому сімейним. Друзі покличуть вас на ковзанку, ви все ж таки знайдете час завітати до того маленького магазинчика біля вашого дому, котрий кожного вечора кидається вам в очі, але вдома чекають справи. Приділяйте більше уваги своїм партнерам на роботі, можливо цього місяцю ви разом з ними створити крутий новий проєкт.

А ось Льви можуть опинитись в новому проєкті з колишніми партнерами. Але зірки кажуть, що так буде краще, бо до нових людей у вашій роботі варто звернути увагу. Люди, на котрих ви дуже сподіваєтесь можуть не виправдати ваших очікувань. Але це тільки дрібниці! Насправді грудень буде дивувати вас своїми приємними сюрпризами.

Слід звернути увагу на своє здоров'я, воно може підвести, коли буде дуже потрібним. Але якщо ви й вийдете з ресурсу, це тільки на пару днів. Завдяки тому, що у листопаді ви дуже багато працювали, грудень буде здаватись легким і ненапруженим.

Терезам потрібно вимкнути всі свої палкі почуття і почати працювати й ще раз працювати! Кому що, а для терез грудень місяць випробувань, а якщо ще й не працювати, то все, що ви робили упродовж року може піти в нікуди. Зверніть увагу на вашу продуктивність, підтягніть хвости, лінь може зіграти з вами дуже злий жарт. Але якщо ви добре попрацюєте, то досягнете дуже гарного результату!

Для скорпіонів грудень теж буде не легким, як в роботі, так і в фінансах. Але вам варто звернути увагу на людей, котрі завжди поряд з вами, саме вони можуть підтримати вас у важкий період цього місяця.

А ось вам в цьому грудні дуже пощастить! Ви перші, хто відчує Новий Рік по справжньому! Натхнення не перестане вас покидати, а тільки буде знов і знов приносити вам ідеї! Але через досить щасливий новорічний настрій ваша продуктивність теж може піти на спад. Тому зверніть на це увагу.

Козероги це ті, хто перші завітають до Нового Року. Саме на цей знак зодіаку припадають майже всі зимові свята. Всі добре знають, що Козероги є кар'єристами й вони точно не дозволять собі сидіти на місці, а будуть працювати й працювати! За це ви й отримаєте визнання колег.

У Водолеїв цього грудня з'явиться людина, котре захопить їх серце. Саме завдяки цій людині ви зможете вийти на новий рівень, а також допоможете іншим. Грудень обіцяє бути теплим і затишним. Будьте впевнені, що свята ви будите зустрічати вже не самі!

Рибам треба слідкувати за тим, що вони говорять. Роботу, котрою ви можете поділитись з іншими, можуть у вас вкрасти. Тому всі свої плани тримайте тільки у себе в голові. Але цього місяця на вас теж очікують сюрпризи пов'язані з креативом, передивіться свої чорни речі.

Ось і гороскоп на грудень, взагалі перший місяць зими це завжди щось нове. Кажуть, що чим більше в грудні відпрацюєш, тим в новому році більше отримаєш! Тому не відмовляйтесь від роботи й чекайте гороскоп на цілий 2022 рік!

Автор: Дарина Чирва

Фото: Анна Лелюшкіна