Кастинг на унікальне співоче шоу "Співають всі"!

Телеканал «Україна» оголошує кастинг на унікальне співоче шоу "Співають всі"!

Брати участь у шоу можуть виконавці, яким виповнилося 14 років. Можна бути професіоналом або аматором, мати досвід виступів на сцені, співати тільки для рідних або ніколи до цього не виступати перед публікою, співати в будь-якому жанрі, самостійно або у складі вокального колективу.

Заповнити анкету можна ТУТ!

Якщо у вас виникли проблеми при відправленні або заповненні анкети - надсилайте свої дані на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проект «Співають всі» створений за британським форматом All Together Now, вперше він з'явився на телеканалі Бі-бі-сі у 2018 році і з тих пір його купили Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія,Польща та ще десяток країн. Україна стала вісімнадцятою країною, яка адаптувала формат.

«Співають всі» — це конкурс талантів, тільки оцінюють учасника не три-чотири судді, як ми звикли, а відразу сто. Члени журі сидять перед сценою в шість рядів. Завдання конкурсанта — «завести» якомога більше суддів. Тобто змусити їх встати, почати підспівувати, підтанцьовувати і, головне, натиснути кнопку — віддати свій голос за конкурсанта. Тому що сама по собі підспівка і підтанцьовка ніяких бонусів, окрім морального задоволення, співакові не надає. У фінал виходять два учасники з кожного епізоду, які набрали найбільше голосів. Переможець отримує півмільйона гривень. Серед суддів — співаки, музиканти, композитори, продюсери, блогери, ведучі і навіть один співочий екстрасенс. Кожен випуск крісло судді також займає запрошена зірка: від Катерини Павленко з Go_A в першому епізоді до Олега Винника в фіналі. Очолювала «зоряну сотню» співачка Наталія Могилевська, яку називали «зоряним капітаном», а вів шоу Володимир Остапчук.

В першому сезоні переміг шістнадцятирічний одесит Муаяд Абдельрахім, хлопець рідкісного таланту. Він був першим учасником, який під час відбору отримав 100 балів, тобто змусив проголосувати всіх суддів.

«Я співав у мами в машині. Ну, як співав? Мама говорила, що я вию», — поділився Муаяд спогадами про перші кроки у вокалі. Його виконання і розповідь про себе були настільки щирі, що навряд чи знайдеться хоч один глядач, який засумнівається в чесності перемоги. Щоправда, після такого фіналіста буде складно знайти когось, хто може так само одностайно сподобатися і глядачам, і журі в наступному сезоні. Хто зна, можливо він є саме серед найталановитіших студентів REMS!