ЗАКОХАНІ у ПРОФЕСІЮ

День Святого Валентина є найтеплішим зимовим днем. В цей день всі жінки прикрашають вулиці червоними губами, а чоловіки червоними тюльпанами для цих жінок. Але ніхто 14 лютого так не закоханий, як закохані у свою роботу продавці квітів. А справді, частина нашої душі належить саме улюбленій справі. Шекспір сказав: “Все закінчується зустріччю закоханих”. Рідкісна за красою думка. Бо зустрівшись з REMS ми зрозуміли, кому віддати частинку своєї душі!

Задля улюбленої професії люди здатні на неймовірні вчинки, як і для коханої людини. Сьогодні ми нагадаємо вам фільми про кохання до своєї професії, яке допомогло знайти справжню любов.

Весільний переполох (2001)

Мері Фіоре (Дженніфер Лопес) працює організатором весільних урочистостей. Вона проводить так багато часу зі щасливими парами, що не знаходить часу пошукати своє власне щастя. Одного разу Мері від нещасного випадку рятує прекрасний хлопець на ім'я Стів (Меттью Макконахі). Вона проводить з ним прекрасний вечір, а наступного ранку в неї є вже нова багата клієнтка Френ (Бріджитт Вілсон-Семпрес), організація весілля якої допоможе кар'єрному зростанню Мері. Яке ж було її здивування, коли дівчина дізналася, що Стів і є наречений Френ. Але заради соєї кар'єри Мері не відмовилась від організації цього весілля і по завершенню історії знайшла своє кохання.

Гола правда (2009)

Еббі Ріхтер (Кетрін Хайгл) молода та амбітна. Вона працює продюсером ранкового ТВ шоу на телеканалі «A.M. Sacramento». Еббі пишається тим, що може моментально знайти вихід із будь-якої ситуації і вирішити будь-яку проблему — але не тоді, коли мова заходить про її особисте життя, адже Еббі супер, але й досі самотня. Варто дівчині, яка в іншій ситуації зібрана та бездоганна, піти на побачення, як її переслідує невдача за невдачею.

Рейтинги шоу падають, і для того, щоб залучити аудиторію глядачів, керівництво приймає рішення запросити в передачу спеціального кореспондента Майка Чадвея (Джерард Батлер), з яким Еббі змушена тепер ділити студію. А він уже знає, де в неї слабкі місця! Його шоу «Гола правда» покликане відкрити жінкам очі на те, що справді заводить чоловіків. Непристойні жарти, які Майк відпускає в ефірі, та відверто шовіністичний настрій шоу, м'яко кажучи, шокують Еббі. Але, незважаючи на все це, рейтинги злітають до небес, і керівництво каналу вирішує залишити шоу Майка в ефірі.

Але з часом Еббі зрозуміє, що майк вразив не тільки глядачів шоу, а і її саму, тому незабаром теж стає щасливою в особистому житті.

Пропозиція (2009)

Маргарет Тейт — виконавчий редактор видавництва «Руїк та Хант Паблішин» у Нью-Йорку, високопрофесійний і при цьому деспотичний та зарозумілий топ-менеджер, яку підлеглі хоч і поважають, але не люблять і бояться.

Цілком забувши, що вона громадянка Канади, Маргарет через неуважність прострочує американську робочу візу. В результаті вона має депортацію на батьківщину, чого вона, природно, дуже хоче уникнути. І ось у кабінеті начальства вона раптово звертає увагу на свого асистента Ендрю Пекстона і на льоту вигадує чудовий вихід із неприємної ситуації: вона вийде заміж за Ендрю! Але Ендрю теж не такий простий: мало того, що він змусив Маргарет зробити йому пропозицію посеред вулиці, ставши на коліна, так він ще й зажадав підвищити його на посаді до редактора та опублікувати рукопис, який він уже давно дав почитати Маргарет, а та навіть не поглянула на неї.

Маргарет згодна на все, аби залишитись на роботі, але тут і не тільки вона погоджується на дивну угоду, а і сам Ендрю заради підвищення одружується на монстрі, яка не давала йому вихідних і знущалась декілька років. Звісно, все завершується справжнім коханням між ними.

Диявол носить Pradа (2006)

Молода провінціалка Андреа «Енді» Сакс, випускниця Northwestern University, приїжджає до Нью-Йорка, щоб спробувати зробити кар'єру журналіста, проте знаходить лише роботу молодшої асистентки (фактично — секретаря та «дівчинки на побігеньках») головного редактора журналу мод Подіум (англ. Runway) ), «легендарної особи» Міранди Прістлі. Відсутність у кандидатки почуття стилю та її незнайомство зі світом моди відразу впадає у вічі, але Міранда несподівано всім бере її працювати.

Адже Енді спочатку дуже важко працювати з такою вимогливою Мірандою. Але всі, хто хоч рік протримався на посаді навіть секретаря у Міранди, відкриває перед собою всі двері у світі журналістики. Але згодом Енді  стає здатною замінити навіть головну асистентку Міранди на тижні моди у Парижі! Тому праця ніколи не пройде даром, якщо ти дійсно вкладаєш всього себе в улюблену професію, навіть починаючи з секретаря.

Міс Конгеніальність (2000)

У дитинстві агент ФБР Грейс Харт заступилася за хлопчика, який її за це образив. Вона дала собі слово ніколи не закохуватися в хлопчаків, стала мужикуватою та грубою.

Проваливши спецзавдання, вона отримує стягнення та переведення на паперову роботу. Раптом підвертається нагода повернути колишню славу. Разом із напарником Еріком Меттьюсом вона береться за розслідування справи, в якій їй доводиться взяти участь у конкурсі краси.

Під ім'ям Грейсі Лу Фрібуш, «Міс Нью-Джерсі», Харт має запровадитися до учасниць конкурсу. Стати її куратором та наставником ФБР запрошує легендарного Віктора Меллінга, іміджмейкера, який привів до корони дюжину красунь. Зусиллями стилістів і візажистів з неосвіченої дурниці героїня Сандри Буллок перетворюється на розкішну леді. Заради професії героїня пройшла через випробування краси, які були досить жорстокіши для неї. Але саме завдяки цій операції отримала не тільки улюблену професію, а і улюбленого чоловіка.

REMS теж хоче продемонструвати, на що ми здатні заради нашої професії. Тому на нашій інстаграм сторінці розпочинається марафон “Закохані в професію”, в якому всі групи кафедри режисури естради та шоу здивують вас своїми відеороботами, де зізнаються у любові до режисури! Слідкуйте за сторінкою @rems_live та не пропустіть.

REMS бажає всім в цей день справжньої, палкої любові, а до кого, вирішувати тільки вам!

Автор: Дарина Чирва