А ти вже отримав сертифікат ЗНО?

Кожен учасник ЗНО має отримати сертифікат! Він має прилетіти до вас майже як лист з Гоґвортсу. Ми розуміємо, що ви його будете не дуже раді бачити, але ж, пам’ятайте, що він важливий! Він допоможе вам потрапити на REMS :) …

Отже, Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання є підтвердженням факту реєстрації для участі у тестуванні.

Усі учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають отримати індивідуальний конверт із сертифікатом.

У цьому документі вказується прізвище, ім’я та по батькові особи, яка зареєстрована на ЗНО, а також серія та номер документа, на підставі якого особу зареєстровано для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також у ньому вказуються предмети, з яких учасник складатиме зовнішнє незалежне оцінювання, та PIN-код для доступу на інформаційну сторінку учасника ЗНО.

Абітурієнти, які не отримали індивідуальних конвертів із сертифікатами, можуть перевірити місцеперебування поштових відправлень із ними. Для цього необхідно ввести номер реєстраційної картки до сервісу перевірки стану опрацювання документів.

Якщо учасника зареєстровано і йому відправлено лист із сертифікатом – на вебсторінці буде зазначено ідентифікатор відповідного поштового відправлення, за яким можна відстежити стан надходження відправлення.

Учасники, які ще не отримали листа із сертифікатом, можуть звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Важливо! Сертифікат ЗНО разом із паспортом та запрошенням-перепусткою є обов’язковим документом для допуску до пункту тестування.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив адреси проведення зовнішнього незалежного оцінювання для кожного учасника тестування. Обов’язково ознайомтесь з цим місцем заздалегідь, щоб потім у вас не виникло проблем з приїздом до нього.

Тож, як то кажуть, любі друзі, не панікуємо, все буде добре! Ви з усім впораєтесь! Головне ставитися до цього відповідально, адже вступна кампанія – це важливий етап. А ми, REMS, вже чекаємо на вас! :)

Автор: Поліна Ващенко