HELP UKRAINE

​Багато людей зараз вимушені покинути територію Україну, аби врятувати своє життя. Але проживаючи в іншій країні, в серці українців завжди живе рідна Україна. І вони намагаються нести цю любов у світ, тим самим підтримуючи всіма силами свою Батьківщину. Студентки другого курсу Єкатерина Сірко та Анна Лелюшкіна влаштували акцію в підтримку Україні в німецькому містечку Helmstedt. Вони готові розповісти нам докладніше про цю акцію.

Як вам прийшла ідея такої творчої акції? З чого складалась програма?

Акція в підтримку України, Німеччина, Helmstedt. Ця історія почалася зі звичайного майстер-класу по плітінню браслетиків, щоб відволікти нас українців і подарувати приємні емоції, а завершилася масштабною акцією в підтримку нашої країни. Спочатку ми хотіли просто роздати браслетикі на головній площі міста, але трішки подумавши, прийняли рішення робити повноцінну акцію, головною подією якої був виступ талановитих українських дітей. Вся програма складалася з віршів, перформансу та слів подяки всім небайдужим.

До цієї акції були залучені діти. Як вам було працювати з дітьми в такий нелегкий час?

Досвід роботи з дітьми такого різного віку та одночасно був для нас вперше, але нам пощастило, всі, і дорослі, і мали, мали величезне бажання працювати та досягнути гарного результату. В номері головними були дітки, але батьки також приймали участь, але знаходячись «за кулісами».

Чи плануєте ви ще робити подібні акції у Німеччині?

Так, якщо потрібно і будуть можливості, то ми будемо продовжувати творити та допомагати наші країні, підтримувати її та єднатися!

​Ви користувались здобутими знаннями під час навчання в університеті при створенні акції?

Звичайно. Створюючи цю акцію ми максимально відчули на собі як важко дається робота режисера та організатора. Втома, яку мі відчували, була дуже схожа саме на ту, коли ми напружено готувалися до показів. Навички самоорганізації, творчого процесу, організація великої кількості людей-з усім цим ми вже зустрічалися під час навчання, тепер зустрілись і отримали досвід. Респект університету та нашим викладачам, вони нас готуються до всього!

Чому зараз важливо підтримувати нашу країну?

Сила України - в могутності та силі українського народу, і навіть коли всі ми знаходимося в різних куточках світу, ми все одно єдиний сильний український народ, який споконвіків  прославляє українську культуру і тримається разом, щоб не сталося!

На сьогодення ми маємо багато шляхів як підтримувати нашу країну. Це від зброї до творчості. Де би ми не знаходились, нас всіх об'єднує любов та прагнення зберегти нашу Україну!

Автор: Дарина Чирва