ГОРОСКОП УКРАЇНЦІВ

З кожним днем ми все ближче до перемоги і в цьому нам допомагають погодні обставини, весняні квітки, що підбадьорують нашу землю жовто-блакитними кольорами і зірки, які теж не залишають нас без свого безпосереднього впливу. Україна знаходиться під знаком Телець і вже 24 квітня увійде під його вплив. Тому сподіваємось, це наділить нас силою і надією в те, що зовсім скоро ми будемо співати пісні на честь нашої перемоги! А зірки допоможуть вам обрати пісню, котру ви заспіваєте першою.

ОВЕН

Цей знак зодіаку відрізняється своєю рішучістю і сміливістю. Якщо ви як людина їм не подобаєтесь, вони одразу вкажуть вам вірну дорогу. А також ці люди ві своєї стихії вогню взяли немало гарячого, саме тому готові на будь-які випробування, аби продемонструвати своє геройство та запал. Цьому знаку присвоєно пісню Jerry Heil – Геть з України!

ТЕЛЕЦЬ

Тельці зазвичай дуже гармонійні і спокійні. Вони знаходять спокій в естетиці, близьких людях і рідних місцях. Велику роль для них грає їх самостійність і незалежність від кого або чого небудь. Але цей знак досить наполегливий і впертий, тому за свої інтереси буде стояти до останнього, тому не рекомендується з ними сперечатися. Цьому знаку відповідає пісня Океан Ельзи — Човен.

БЛИЗНЮКИ

Цей знак має знайомих і друзів по всьому світу, бо відрізняється своєю надзвичайною комунікабельністю. Але саме через це їм буває важко визначитись з справжніми друзями або другою половинкою. Через це в них бувають труднощі і часто вони відчувають себе самотніми. Адже ніякі труднощі не зламають ніякого справжнього близнюка, особливо коли на дворі весна! Цьому знаку відповідає пісня Макса Барських — Буде весна.

РАК

Раки, це дуже вірний знак зодіаку. Вірний друзям, коханим, дому. Їм важче за інших покидати рідні домівки й розлучатись з близькими. Вони завжди будуть чекати тієї миті, коли зможуть повернутись до рідного. “В гостях добре, але дома краще” - це саме про раків. Тому їм відповідає пісня KALUSH — Додому.

ЛЕВ

Лев — це справжній герой. Таким людям притаманно благородство, щирість і вміння завжди бути в центрі уваги. Від них ніколи не вдасться щось приховувати, бо вони бачать кожного наскрізь. А ще леви володіють блискучим вмінням влучно щось підмітити або сказати. Цьому знаку відповідає пісня “Байрактар”.

ДІВА

Цьому знаку як ніякому іншому важливо, щоб його чули. Це стосується перш за все його інтересів і потреб. Якщо у вас в оточенні є діва, то ви добре розумієте про що йде мова. Ці люди скажуть прямо в очі, що їм не подобається і що вам з цим тепер робити. Сперечатися з ними ви можете спробувати, але не рекомендується. Цьому знаку відповідає пісня MONATIK – Молчунам.

ТЕРЕЗИ

Терези дуже залежні від того, що про них думають люди. Вони і дня не можуть прожити не запитавши у подруги, яку їм фотку виставити в інстаграм. А також для них велику роль грає відношення близьких до них. Терези дуже образливий знак і якщо за час війни ви не написали їм “Як ти” - ваших з ними відносин більше не існує. Цьому знаку відповідає пісня THE HARDKISS – Як ти?

СКОРПІОН

Всередині скорпіонів живе дві особистості. Це янгол і залізний чоловік. Цей знак не любить яскраво демонструвати свої емоції, тому якщо ви чимось образили скорпіона, він або промовчить, але запам'ятає це на все своє і ваше життя або отруїть вас. А взагалі скорпіони дуже гарні друзі і коханці, тільки якщо бути обережними з ними. Цьому знаку відповідає пісня MELOVIN – Не зволікай.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці настільки непередбачений знак, що ніколи не знаєш, що від них очікувати. Вони можуть бути і приємними людьми, які і вислухають і без гарної поради не залишить. А якщо ви вирішили з бути йому ворогом, то від них можна і в око отримати! Цьому знаку відповідає пісня “Ой у лузі червона калина...”

КОЗЕРІГ

Якщо ти народився під знаком козеріг, то з першого погляду тебе можна схарактеризувати як бездушний кар'єрист. Але насправді за цими “бездушними кар'єристами” стоять ті, хто витримає всі випробування, точно знає свою мету й ніколи не піддасться емоціям, які заважатимуть їм досягнути своєї верхівки. А після цього можна і звернути увагу на інших. Тому, якщо ви запитаєте в цієї людини, чому в її роботі все ідеально, то отримаєте коротку відповідь: “Я — Козеріг”. Цьому знаку відповідає пісня NK – Я — Україна.

ВОДОЛІЙ

Водолії понад усе цінують свободу. Вони не можуть жити в обмеженнях. Для них неможливо встановлювати будь-які кордони. Водолії їх зламають не дивлячись ні на що. Тому цьому знаку відповідає пісня Тіни Кароль — Вільна.

РИБИ

З рибами виходять найвідвертіші розмови, найприємніші вечори й саме цьому знаку ви можете передати всі свої переживання. Риби — найспівчувающій знак. Мати таку близьку людину, справжній подарунок долі. Тому рибам відповідає пісня Jamala – 1944.

З піснями тепер всі визначились, залишилось тільки дочекатись перемоги. Ми всі віримо, що вона буде зовсім скоро і всі ми заспіваємо ці пісні на майданчиках свого рідного міста. Слава Україні!

Автор: Дарина Чирва

Якщо ти абітурієнт 2022 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live