Новини

Будь завжди в курсі останніх новин кафедри режисури шоу!

REMS ОНЛАЙН

             Онлайн навчання в останні роки стало дуже актуальною темою. В кожному навчальному закладі свій підхід до проведення занять в такому форматі. Але навчальна програма нашої спеціальності містить в собі не тільки лекційні, а й практичні заняття.  Тому студенти першого курсу кафедри режисури шоу хочуть розповісти, як проходять пари в такому форматі й в чому плюси такого навчання!

 

          Мартіна Фелоненко:

-Попри війну в Україні, наш університет продовжує онлайн навчання. Онлайн навчання в університеті проходить дуже насичено та продуктивно.

Мушу сказати, що всі викладачі з розумінням ставляться до процесу навчання, присутності на парах і намагаються зробити освітній процес цікавим.  Викладачі намагаються бути креативними, і навіть в умовах війни придумують для нас нестандартні завдання. Виконуючи їх нам і справді вдається відволіктись від подій, а також розвивати професійні навички та вміння.

 Мої улюбленої пари - це режисура! Хоч і наразі у нас немає можливості творити в стінах університету, все одно наші пари проходять дуже продуктивно. Наразі ми заринулися у теорію режисури естради. Разом із нашим куратором - Олександрою Олегівною Погуляй ми розбираємо та аналізуємо різні сценічні перформанси та кліпи та нові технології. Також ми багато говоримо про українську історію, культуру та мистецтво.

Тож можемо Вас запевнити, що у майбутньому ви можете очікувати від групи РЕМС 41 не тільки концерт до дня перемоги, але й безліч інших крутих проєктів.

 Особисто я вражена тим, що не дивлячись на ситуацію в країні у нас проходять пари і ми повноцінно навчаємося онлайн. Низький уклін нашим викладачам за таку сумлінну працю та любов до своєї професії.

 

          Анастасія Бондарчук:

-Наші любі викладачі завжди намагаються створити родинні відносини з нами. Вони не просто виходять к нам на пари, а завжди питають, як у нас справи, чи потрібна кому допомога, піклуються про нас. Це справжні дуже приємно, як для студента.

В такий складний час, як зараз, до нас відносяться максимально лояльно. Якщо в когось немає зв'язку, або змоги вийти на пару, весь матеріал дублюється на навчальну платформу. Якщо це практичні заняття, викладач може пояснити для всіх завдання ще раз в повідомленні або записати на відео.

Викладачі намагаються надавати нам заспокійливі вправи, відволікати нас від поганих новин. Під час навчання, ми відчуваємо себе ненапруженими та в гарному настрої!

Не дивлячись на війну в країні, наше навчання залишається навчанням. Ми встигаємо не тільки отримувати знання, як фахівці спеціальності, а й вивчати культурну спадщину та історію нашої України. З одногрупниками ми ділимося цими знаннями, щоб надалі ми разом могли їх використовувати у творчих проєктах.

 

          Анастасія Пилявець:

Не можу не сказати про пари з сценічного руху. Перенести лекційні заняття в онлайн формат, було досить не складно, але щодо практичних дисциплін, не так все просто. Вивчаючи координаційні вправи, сценічний бій, нам потрібно було придумати, як це все поєднати на сесію. Ми вирішили це робити в актуальному патріотичному стилі, під нові українські пісні! Звісно, це важко готувати ізольовано один від одного, але саме онлайн формат вчить нас виходити з найскладніших ситуацій (в нашому випадку вивчати монтаж). Насправді все можливо. Тому попри всі перешкоди ми продовжуємо навчатися улюбленій справі!

 

          Єкатерина Борисенкова:

-Насправді, онлайн навчання це велика можливість підтягнути свої теоретичні знання. Нас завжди навчають, що всі свої творчі ідеї одразу треба переносити на сцену й тільки тоді ми розуміємо помилки. Тому навчаючись в аудиторіях ми більше звертаємо увагу саме на практику. В онлайн форматі, звісно, практика не може бути такою насиченою, як в університеті. Але не дивлячись на це, ми продовжуємо поглиблювати знання та ставати справжніми фахівцями!

 

Поки серце нашої країни обливається кров'ю, ми залишаємося сильними та продовжуємо робити нашу справу. Зараз, за нами стоїть борг стати професіоналами, щоб надалі влаштовувати гідні шоу на честь перемоги! Наші студенти продовжують творити понад усе: пишуть пісні, влаштовують заходи в підтримку Україні, роблять круті відео. Це все демонструє незламність та багату культуру українського народу!

  

Автор: Дарина Чирва


Якщо ти абітурієнт 2022 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live

Телефонуй нашим викладачам-консультантам

Фішер Володимир Михайлович - 067-748-82-99

Совгира Тетяна Ігорівна - 063-141-40-48

Слідкуй за нашими новинами:

Instagram – @rems_live

Фейсбук - https://www.facebook.com/remsknukimkuk/

YouTube канал - www.youtube.com/c/REMS_LIVE

Tik-Tok - https://vm.tiktok.com/ZM8QkkmeG/

 

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 529-93-19

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультують абітурієнтів:
Совгира Тетяна Ігорівна
+38 (063) 141-40-48
Фішер Володимир Михайлович
+38 (067) 748-82-99

               

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38 (044) 285-44-03

Тел.: +38 (044) 285-43-86

Факс.: +38 (044) 285-85-27

         

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2018-2023 Кафедра режисури шоу
Розробка сайту: Dmytro Romankov