ВРАЖАЮЧІ ІСТОРІЇ АБІТУРІЄНТІВ. Олександра ГЛУШКО, Ярослав БОКШИЦ та Марія ЧЕРЕВКО

Знайомство з першим курсом – це найочікуваніший момент для всіх студентів та викладачів кафедри. Тому ми продовжуємо знайомити наших читачів з майбутніми першокурсниками кафедри режисури шоу та естради.

Сьогодні нашими головними героями стали - Олесандра Глушко, Ярослав Бокшиц та Марія Черевко!

Привітик, мої любі абітурієнти! Залишився буквально один крок і ви офіційно станете першокурсниками. Тому пропоную вам трошки розповісти про ваше знайомство з нашою кафедрою.

Глушко Олександра:

- «Ой, моє знайомство було досить цікавим. Колись я працювала з однією режисеркою, яка розповіла мені про цю кафедру. Згодом я дізналась, що вона є випускницею «REMS». Знайшовши вашу сторінку в інстаграмі, я надихнулася атмосферой навчання та творчим шляхом ваших випускників».

Черевко Марія:

- «Перш за все це інста та ТікТок, на моє здивування багато знайомих навчалися чи начаються на цій кафедрі. Найбільше мене зацікавили художні керівники. Переглянувши їх творчий шлях та їхні роботи, я однозначно зрозуміла, що тут я зможу навчитися тому, що мені дійсно потрібно».

Бокшиц Ярослав:

- «Мабуть, про вашу кафедру так і не дізнався б, якби не мій консультант Стася Шокарова! Вона розклала все по полицях та спрацювала, як справжній експерт!»

Як вам атмосфера творчих іспитів?

Черевко Марія:

- «Атмосфера творчого була дружньою, все зроблено для комфорту абітурієнтів та їх батьків. Приймальна комісія привітлива та позитивна. Ми навіть встигли під час іспиту перекинутися жартами та зрозуміти, що ми точно підходимо один для одного».

Бокшиц Ярослав:

- «Атмосфера просто нереальна, приймальна комісія дуже добра, комунікабельна. Це напевно найкрутіші люди, яких я бачив у своєму житті.»

Глушко Олександра:

- «Нашу творчу атмосферу не можливо описати звичайними словами – це треба відчути! Лише можу повторити за іншими абітурієнтами, що атмосфера була дружньою та приємною, мені дуже припало до душі ставлення студентів та комісії до абітурієнтів. Всі, хто ще не склав творчий конкурс чи планує вступати в наступному році – обов’язково зробіть це!».

Чим ви дивували наших викладачів або що було найяскравіше у вашій творчій програмі?

Черевко Марія:

- «Взагалі, я творча особистість, тому і вирішила продемонструвати на творчому пісню, яку я сама написала. Окрім моєї авторської пісні, в мене була досить цікава програма, яку мені допоміг підготувати викладач кафедри Віталій Андрійович».

Бокшиц Ярослав:

- «Я діджей, тому і дивував комісію своїми навичками діджеїнгу. Я вирішив написати пісню прямо на очах приймальної комісії: звів вокал та всі доріжки, дав їм послухати цю композицію. Не знаю, можливо мені просто здалося, але комісія справді була максимально заінтригована».

Глушко Олександра:

- «На той момент мені здавалося, що моя програма досить запальна та драйвова. Напередодні я важко захворіла і дуже хвилювалась, щоб все пройшло добре. Навіть зі своїм охриплим голосом, я мала можливість порадувати комісію дуже чуттєвою піснею! Як я тоді прокайфувала....»

Хвилювання завжди присутнє у всіх та може стати головною перепоною у важливих моментах. Чи хвилювались ви під час свого творчого? Як вам вдалося впоратися з цим хвилюванням?

Черевко Марія:

- «Перед та після творчого, моє хвилювання зашкалювало. А запорукою мого успіху став вдалий жарт, який розрядив атмосферу і вплинув на мій емоційний стан. Саме після нього я розслабилась та спокійно продовжила декламувати свою творчу програму».

Бокшиц Ярослав:

- «Сказати, що хвилювався – це нічого не сказати. Хвилювання дійшло до такого максимуму, що я впустив телефон прямо перед комісією, але зміг перебороти своє хвилювання та гідно виступити».

Глушко Олександра:

- «Я дуже хвилювалася, але завдяки підтримці студентів та друзів мені стало спокійніше. , Головне не хвилюйтеся – і все буде добре, все буде REMS!».

Зараз пропоную трохи пофантазувати та уявити одну ситуацію: «Ви на 4 курсі навчання. Що ви вже встигли створити як майбутній режисер, артист?»

Черевко Марія:

- «На це запитання я хочу дати відповідь через 4 роки. На цю мить, я не розумію в яку саме гілку творчості хочу піти».

Бокшиц Ярослав:

- «Мабуть, до того часу я вже встиг написати багато своїх пісень та виступити на багатьох сценічних майданчиках України й світу, як діджей».

Глушко Олександра:

- «Завдяки цьому факультету в мене відкривається багато можливостей. Я сподіваюсь на чудову практику, яка в майбутньому допоможе мені стати справжнім фахівцем».

Що б ви хотіли побажати своїм майбутнім одногрупникам та порадити іншим абітурієнтам, які ще будуть складати творчий іспит?

Черевко Марія:

- «Одногрупникам хочу побажати сили та конкурентоспроможності. А ось вступникам бажаю постійної віри в себе і ні в якому разі не втрачати себе».

Бокшиц Ярослав:

- «Хочу побажати, щоб не розкисали, все в них вийде, і я буду чекати їх, так само як наші консультанти чекали нас) А творчий конкурс для них - це справді випробування. Тест-марафон їх талантів, які вони мають продемонструвати комісії!»

Глушко Олександра:

- «Друзі, все у наших з вами руках! Головне багато працювати та не зраджувати мрії!»

Наші абітурієнти готові ділитися своїми історіями вступу, тому незабаром ви будете мати можливість дізнатися ще більше подробиць від наших майбутніх першокурсників.

Кафедра режисури шоу, свят та перфомансів нагадує про те, що основний етап творчих конкурсів на БЮДЖЕТ закінчився, але творчі іспити на КОНТРАКТ продовжуються!

Час обирати!

Час РЕЄСТРУВАТИСЯ та стати частиною нашої великої REMS-РОДИНИ.

Автор: Анна Невмержицька

Якщо ти абітурієнт 2022 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live