Новини

Будь завжди в курсі останніх новин кафедри режисури шоу!

ВРАЖАЮЧІ ІСТОРІЇ АБІТУРІЄНТІВ. Златослава АЛАЧЕВА та Максим ЦЬОБАН

 

Наші «без 5 хвилин» першокурсники – це творче майбутнє нашої країни!

Кафедра режисури естради та шоу продовжує дізнаватися вражаючі історії наших абітурієнтів. Сьогодні головними героями стали – Златослава Алачева та Максим Цьобан!

Златослава та Максим складали свій творчий конкурс онлайн, що стало дуже крутим та новим досвідом у їхньому житті. Тепер настав час познайомитися з ними особисто!

 

Доброго вечора, ми з REMS! Ну що ж, наші «Вражаючі історії абітурієнтів» у самому розпалі, тому пропоную одразу почати з першого питання: «Якою була ваша творчість протягом життя?»

Максим Цьобан:
- «Моє життя було досить творчим. Я трішки займався народними танцями, ставив театральні постановки (пантоміми), займався вокалом, пишу авторські пісні, люблю креатив та багато експериментую. Ніколи не сумую, адже творче життя таке цікаве!»

Златослава Алачева:
- «Моє творче життя було, є та буде! З трьох років займаюся танцями. Спочатку це була проста  сучасна хореографія для дітей, потім батьки мене віддали до хореографічної школи, де ми вивчали  народну, і бальну, і сучасну, і куди ж без класичної хореографії. Почала нещодавно займатися вокалом. Інколи, в мені прокидається натхнення, тому я починаю малювати. На мою думку: «Нічого не зможе продемонструвати внутрішнього себе, як лист паперу та фарби, імпровізація танцю або власноруч написаний вірш»».

 

А як відбулося ваше знайомство з нашою кафедрою? Чому ви вирішили вступати саме до нас?

Максим Цьобан:
- «Якщо чесно, побачив в соціальних мережах вашу кафедру. Після цього мені стало цікаво, що це за професія. Найбільше мене зацікавила назва кафедри та той горизонт творчих можливостей, який вона дає».

Златослава Алачева:
- «Моє знайомство з університетом – це дуже цікава історія. Ви, мабуть, знаєте серіал «Свати»? Так ось, в одному із серій героїня вступає до університету культури. Це було в далекому 2016 році,  мені тоді було 11 років і я взагалі не розуміла нічого, але я сказала батькам «Я там буду вчитися!». І ось, через 6 років я починаю шукати університети із творчими спеціальностями. Мої пошуки були досить тривалими.
Про REMS я дізналася з самого сайту університету. Тільки там я й шукала, бо моя мрія з самого дитинства - вчитися в університеті культури та мистецтв. Ця кафедра стала справжнім відкриттям для мене! Тут знаходиться все, чим я полюбляю займатися. Дуже різностороння кафедра з яскравим майбутнім. Ще більше я закохалась в
REMS після ДВД. Тоді я зрозуміла, що це те, що я так довго шукала».

Багато хто був в ейфорії після атмосфери наших творчих конкурсів. Чи відчули ви дистанційно атмосферу наших творчих іспитів на собі? Можливо у вас відбулось щось цікаве під творчого?

Максим Цьобан:
- «Мій творчий іспит пройшов досить успішно. Рекомендую кожному прожити такий крутий досвід!»

Златослава Алачева:
- «Я не дуже відчула саму атмосферу творчих іспитів тому, що здавала онлайн. Але навіть через екран, я дуже старалась передати комісії свою енергетику та настрій. Був один момент, який я запам’ятала на довго. Під час творчого до аудиторії зайшов Михайло Михайлович Поплавський, і дав мені декілька порад на майбутнє та сказав, що в мене все вийде!»

Творчі іспити на бюджет тривали 18 днів, відповідно до цього, з кожним днем комісію було досить складно чимось здивувати. Що було найяскравішим у вашій програмі? Можливо у вас був продуманий план, як захопити творчі серця наших викладачів?

Максим Цьобан:
- «Я вирішив здивувати комісію своєю авторською піснею про війну, а ще виступив з естрадним монологом Фрідріха Шиллера "Сільська серенада". Це було дуже цікаво, плюс новий крутий досвід у моєму житті».

Златослава Алачева:
- «Мабуть, з програми найяскравішими був танець, в якому я продемонструвала свій шлях танцівника: від невіри вчителя до наполегливості, впевненості та самопізнання. А також, мій монолог ворожки, який так і не додивилася комісія. Я створила справжню атмосферу ворожіння зі свічками та димом».

Кожен раз, коли беру інтерв`ю, згадую себе та свої хвилювання рік тому. Чи хвилювалися ви під час свого творчого? Як вам вдалося впоратися з цим хвилюванням?

Максим Цьобан:
- «Трішки хвилювався, бо перед творчим конкурсом я захворів і боявся, що не зможу скласти іспит. Моє бажання стати студентом REMS було максимальним, тому я зібрався та зробив від себе все можливе».

Златослава Алачева:
- «За день до творчого я дуже сильно нервувала. Дивилася на високі бали абітурієнтів, які вже встигли скласти творчий конкурс і не розуміла, як вони це зробили. В день творчого я була спокійна і хотіла продемонструвати себе та свою творчість комісії. Я посміхалася увесь час, поки складала іспит».

Творчий іспит вже позаду тому зараз можна трішки розслабитися та помріяти. Закрийте очі та уявіть собі наступні обставини: «Ви на 4 курсі навчання. Що ви вже встигли зробити, як творець?»

Максим Цьобан:
- «Думаю, що на той момент, я вже відкрив свою святкову агенцію. А також, проявив себе, як артист, написав багато авторських пісень і став крутим режисером шоу».

Златослава Алачева:
- «Всі думки матеріальні, тому зараз буде максимум моїх творчих мрій. Думаю, що я б зробила масштабний захід на НСК «Олімпійский» у Києві, зняла та знялась у кліпі, зробила б фешн-шоу та представляла б творчу Україну закордоном. Звучить, як щось нереальне, але ми будемо творити та бути цією творчістю! Головне, щоб був мир та спокій! Я думаю, що потрібно мріяти й все обов’язково здійсниться».

Наступна наша зустріч та інтерв’ю відбудеться вже тоді, коли ви офіційно станете першокурсниками. Тому щоб ви зараз хотіли б побажати своїм майбутнім одногрупникам та порадити іншим абітурієнтам, які ще будуть здавати творчий?

Максим Цьобан:

- «Будьте креативні, не схожі на інших, будьте самі собою та у вас обов'язково все вийде. Я щиро радий, що буду вчитися з вами й вірю, що ми з вами станемо крутими режисерами шоу. Моя порада для тих, хто ще не складав творчий іспит - не хвилюйтеся, вірте у свої сили та можливості й все точно вийде, бо ви круті!».

Златослава Алачева:

- «Своїм одногрупникам хочу побажати творчого натхнення, дружності та терпіння (воно нам знадобиться!). А іншим абітурієнтам хочу побажати впевненості в собі та у своїй творчій програмі. Ваша програма така ж унікальна як і ви! Наполегливості та віри в себе!»

Наші абітурієнти активно продовжують ділитися своїми творчими історіями вступу, тому у вас є чудова можливість познайомитися з нашими майбутніми першокурсниками!

Кафедра режисури шоу, свят та перфомансів нагадує про те, що основний етап творчих конкурсів на БЮДЖЕТ закінчився, але творчі іспити на КОНТРАКТ продовжуються!

Час обирати!

Час РЕЄСТРУВАТИСЯ та стати частиною нашої великої REMS-РОДИНИ.

 

Автор: Анна Невмержицька  

 


Якщо ти абітурієнт 2022 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live

Телефонуй нашим викладачам-консультантам

Фішер Володимир Михайлович - 067-748-82-99

Совгира Тетяна Ігорівна - 063-141-40-48

Слідкуй за нашими новинами:

Instagram – @rems_live

Фейсбук - https://www.facebook.com/remsknukimkuk/

YouTube канал - www.youtube.com/c/REMS_LIVE

Tik-Tok - https://vm.tiktok.com/ZM8QkkmeG/

 

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 529-93-19

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультують абітурієнтів:
Совгира Тетяна Ігорівна
+38 (063) 141-40-48
Фішер Володимир Михайлович
+38 (067) 748-82-99

               

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38 (044) 285-44-03

Тел.: +38 (044) 285-43-86

Факс.: +38 (044) 285-85-27

         

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2018-2023 Кафедра режисури шоу
Розробка сайту: Dmytro Romankov