Новини

Будь завжди в курсі останніх новин кафедри режисури шоу!

ВРАЖАЮЧІ ІСТОРІЇ КОНСУЛЬТАНТІВ. КАТЕРИНА БОРИСЕНКОВА ТА ДАР’Я МАКАРЕНКО

 

Ми вже встигли дізнатися «вражаючі історії» деяких наших абітурієнтів, і кожен з них згадав у своєму інтерв’ю про наших чудових консультантів.

Саме тому, кафедра режисури естради та шоу вирішила знайомити наших читачів не тільки з абітурієнтами, а й з головними консультантами 2022 року!

Сьогодні своїми «вражаючими історіями» поділяться консультанти та студентки 2-го курсу – Катерина Борисенкова та Дар’я Макаренко!

Дівчата, привіт! Ну що ж, творчі іспити закінчились, але історія нашого спілкування та дружби з нашими майбутніми першокурсниками продовжується! Але для початку, було б дуже цікаво дізнатися відповідь на моє улюблене запитання: «Що вас надихнуло стати консультантами?»

Катерина Борисенкова:
- «Минулого року, коли я вступала, зі мною з консультантів найбільше спілкувалась Віра. Вона робила все для того, щоб я відчула себе комфортно у стінах навчального закладу. Я вступала у різні ВНЗ, але обрала КНУКіМ, тому що ніде не було такої дружньої атмосфери. І, звичайно, я мріяла бути як вона. Навіть написала це в анкеті консультантів)»

Дар’я Макаренко:
- «В мене було неймовірне бажання продемонструвати та розповісти абітурієнтам про світ творчості. Про той самий творчий горизонт, який вони поки не можуть собі уявити на повну!»

Ого! Ви, як творчі супергерої нашого часу!
Я думаю, що ви 100% засумували за тим часом, коли всі студенти навчалися очно в університеті. Між всіма нами була велика розлука, як в кілометрах, так і в часі. Чи змогли ви відчути ту саму студентську атмосферу, завдяки нашим абітурієнтам?

Катерина Борисенкова:
- «Я дуже люблю своїх одногрупників і дуже за ними сумую. Але знаєте, коли спілкуєшся з багатьма людьми щодня, то трохи забуваєш про розлуку, турботи та проблеми. Це дійсно допомагає абстрагуватись від усього поганого».

Дар’я Макаренко:
- «Ось тут я підтримаю Катю, адже я такої ж самої думки. Знаєте, через розповіді абітурієнтам про наше навчання, поступово поринаєш у світ спогадів наших очних студентських часів. Але я впевнена, що в нас все попереду!»

А чи впізнаєте ви себе в цьогорічних абітурієнтах? Можливо проводите якусь паралель з тим, якими ви були рік тому?

Катерина Борисенкова:
- «Якщо чесно, то мені здається, що кожного року абітурієнти кардинально відрізняються. Звичайно, якщо взяти «типи абітурієнтів», то схожість є, але, як на мене, кожний вступ унікальний. На кого схожа я? Навіть не знаю, але вони всі мені вже, як рідні. Обожнюю їх!»

Дар’я Макаренко:
- «Так, впізнаю. Бо деякі з них такі, як я. Такі ж сором'язливі, трішки невпевнені у собі, але хочуть творити».

 

Вступ кожного року дійсно інший, але є впевнена, що є якісь події, які запам’яталися вам найбільше з цьогорічного вступу.

Катерина Борисенкова:
- «Цього року було дуже багато смішних історій, але легендою став хлопчик, що закохався у мене. Сказав нашим консультантам, що я його ціль для вступу. Але, на жаль, через низький бал на творчому, він вступатиме на інший факультет. Ну що ж, буду чекати його на перервах)»

Дар’я Макаренко:
- «Запам‘ятовуються люди, самі абітурієнти. Кожен із них особливий, тому залишу ці особливі історії у своєму серці, як найтепліші спогади)»

Спілкуючись з абітурієнтами, ви точно уявляли їх хоча б 1 раз у своїх майбутніх роботах та проєктах. Розповідайте, чи дійсно це так?

Катерина Борисенкова:
- «Щодо моїх майбутніх робіт… сподіваюсь, у нас буде можливість їх створювати на сценічних майданчиках або в стінах університету, тоді я із задоволенням запрошу вже студентів взяти участь. З багатьма я спілкуюсь дуже добре, тому вже зрозуміла, хто і на що здатен».

Дар’я Макаренко:
- «Поки роботи та проєкти на стадії ідеї, тому поки що - люди непотрібні. Але як тільки знадобиться допомога талановитих людей - ми обов'язково з ними зловимо конект)».

Як ви думаєте, що найважливішим було у вашій справі, як консультантів?

Катерина Борисенкова:
- «Насправді, робота консультанта дуже відповідальна. Ти не просто спілкуєшся з абітурієнтами з приводу навчання та майбутньої професії, це робота з документами. Дуже важливо передавати вступникам чітку інформацію. Але якщо ти комунікабельний і готовий багато працювати, то чому б не спробувати себе у ролі консультанта».

Дар’я Макаренко:
- «Я думаю, що найважливішим було подавати правильну та точну інформацію. А все інше пішло від душі, і з кожним по-різному».

Якби у вас була можливість стати консультантами у наступному році, ви б погодились?

Катерина Борисенкова:
- «Звичайно! Без роздумів! Чекайте на мене, майбутні абітурієнти! Подумки я вже з вами)»

Дар’я Макаренко:
- «Так, це гарний досвід комунікації з новими талановитими людьми. Тому буду чекати абітурієнтів 2023 року!»

Знаєте, я вважаю, що консультанти – це як перші творчі матусі. Ми стаємо і друзями, і радниками, і менторами, і так можна продовжувати ще довго. Тому думаю, що вам є точно, що побажати нашим майбутнім першокурсникам.

Катерина Борисенкова:
- «Найбільше бажаю, щоб вони вчились в стінах університету та відчули всю цю атмосферу студентського життя. Тому, що на першому курсі дуже важливо забути про шкільні принципи відмінників і рухатися далі. Ну і, звичайно, мирного неба всім нам».

Дар’я Макаренко:
- «Натхнення та поки є час передивитися цікаві шоу, проєкти, покази, нагородження. Це допоможе вам в майбутньому))»

 

P.S. від Катюші та Дашуньки:
- «А взагалі, ми дуже сильно полюбили вас за період нашого з вами спілкування. Тому відправляємо вам цьомчики та міцні-міцні обійми!»

 

 

А ми будемо продовжувати знайомитися з нашими абітурієнтами та консультантами. Тому чекайте нові випуски на сайті кафедри режисури естради та шоу!

Кафедра режисури шоу, свят та перфомансів нагадує про те, що основний етап творчих конкурсів на БЮДЖЕТ закінчився, але творчі іспити на КОНТРАКТ продовжуються!

Час обирати!

Час РЕЄСТРУВАТИСЯ та стати частиною нашої великої REMS-РОДИНИ.

 

Автор: Анна Невмержицька  

 


Якщо ти абітурієнт 2022 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live

Телефонуй нашим викладачам-консультантам

Фішер Володимир Михайлович - 067-748-82-99

Совгира Тетяна Ігорівна - 063-141-40-48

Слідкуй за нашими новинами:

Instagram – @rems_live

Фейсбук - https://www.facebook.com/remsknukimkuk/

YouTube канал - www.youtube.com/c/REMS_LIVE

Tik-Tok - https://vm.tiktok.com/ZM8QkkmeG/

 

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 529-93-19

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультують абітурієнтів:
Совгира Тетяна Ігорівна
+38 (063) 141-40-48
Фішер Володимир Михайлович
+38 (067) 748-82-99

               

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38 (044) 285-44-03

Тел.: +38 (044) 285-43-86

Факс.: +38 (044) 285-85-27

         

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2018-2023 Кафедра режисури шоу
Розробка сайту: Dmytro Romankov