Новини

Будь завжди в курсі останніх новин кафедри режисури шоу!

ВРАЖАЮЧІ ІСТОРІЇ АБІТУРІЄНТІВ. АЛЬОНА КАМ`ЯНСЬКА ТА ВЕРОНІКА КОПАН

 

Мрійливі очі наших абітурієнтів, напевно найбільше натхнення для нашої кафедри режисури естради та шоу. Саме вони дають надію на прекрасне творче майбутнє нашої країни.

Сьогодні головними героями стали дві чудових дівчини, які на власному прикладі продемонструють шлях до втілення своєї мрії.

Талановиті, неймовірні та надихаючі – Альона Кам`янська та Вероніка Копан.

Привіт, дівчата! «Вражаючі історії абітурієнтів» з кожним днем набирають все більше і більше обертів. Тому пропоную почати знайомство з вашої історії творчого шляху.  

Вероніка Копан:
- «Я займалася 13 років танцями та 7 років вокалом. Багато подорожувала та брала участь у Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях».

Альона Кам`янська:
- «З 4 років я займаюсь у театрі пісні «Аліса», закінчила школу аніматорів та ведучих «Талант». З 14 років почала працювала аніматором, пишучи сценарії і роблячи реквізити власноруч. Через деякий час була ведучою у Палаці культури «Центральний» та паралельно проводила свята у складі івент-студії «Confetti». Останній рік працювала в якості одного з керівників дитячого колективу. Тож постановка свят і перформансів — моя рідна стихія».

А як відбулося ваше знайомство з нашою кафедрою? Чому ви вирішили вступати саме до нас?

Вероніка Копан:
-
«Про цю чудову кафедру я дізналася через свого знайомого, який зараз вчиться на другому курсі.  Найбільше зацікавило те, що дуже багато всього є на REMS. І танці, і вокал, і режисура, і продюсування, і багато чого іншого. А ще, дуже крута практика».

Альона Кам`янська:
-
«З самого малечку я виступала на сцені, саме там я знайшла свого взірця у творчості. Їм стала мій керівник з хореографії, яка також була головним режисер у Палаці Культури. Вона завжди знаходить нові можливості для взаємодії з публікою, втілюючи свіжі ідеї. Більшість своїх знань вона отримала на факультеті «Режисура естради та масових свят», тому коли я порадилася з нею щодо вступу, її відповідь була: «Точно на REMS!».

Багато хто був в ейфорії після атмосфери наших творчих конкурсів. Чи відчули ви цю чудову атмосферу наших творчих іспитів на собі? Можливо у вас відбулось щось цікаве під творчого?

Вероніка Копан:
- «Я складала творчий конкурс онлайн, тому, на жаль, всю атмосферу не змогла відчути, проте мені все одно сподобалось)».

Альона Кам`янська:
- «Я складала творчий конкурс в університеті, тому атмосфера була нереальна! Добрі викладачі, круті абітурієнти та неймовірні консультанти, які змогли мене заспокоїти, краще будь-якого психолога. Сподіваюсь ще не раз зануритись у цей вайб!»

Творчі іспити на бюджет тривали майже 3 тижні, і з кожним днем комісію було досить складно чимось здивувати. Кожен з абітурієнтів намагався придумати щось цікаве та захоплююче, і я думаю, що ви також продемонстрували щось цікаве та нестандартне. Що було цікавого та яскравого у вашій програмі?

Вероніка Копан:
- «Ой, насправді мені все подобалось у моїй творчій програмі, бо я її сама складала. Стендап, байку, танець та етюд я ставила перший раз у житті, тому якщо ви думаєте, що ви щось не вмієте і все, вам не сюди - то ви дуже помиляєтесь. Я вважаю, що талановита людина- талановита у всьому».

Альона Кам`янська:
- «У мене була чудова творча програма: авторський монолог, чутливий вірш, смішний етюд, ніжний танець, запальна пісня і гумореска, яку я розповідала паралельно з етюдом. Але вражала комісію я не цим. Перлиною мого творчого був «танець зі стільцем», після кожного виступу я то заносила, то виносила його. Не знаю чому я не помітила цього, коли робила генеральний прогон своєї програми, але не зважаючи на це, саме танець підкорив серця членів комісії».

Ех, пам`ятаю себе рік тому, а ще більше пам`ятаю своє хвилювання. А чи хвилювалися ви під час свого творчого? Як вам вдалося впоратися з цим хвилюванням?

Вероніка Копан:
- «Авжеж, я трішки хвилювалась. З часом зрозуміла, що хвилювання не потрібні та просто почала чекати день творчого конкурсу. Бажання продемонструвати свою творчу програму було вищим за хвилювання, а ще мене дуже підтримували консультанти, за що їм дуже дякую!»

Альона Кам`янська:
- «Так, але я не можу сказати, що мої хвилювання мені зашкодили. Коли я хвилююсь, я починаю згадувати всі свої слабкі моменти та корегувати їх в голові. Саме цей стан допоміг мені виправити маленькі недоліки та зробити програму досконалішою».

Творчий іспит вже позаду тому зараз настав час для мрій. Закрийте очі та уявіть собі наступні обставини: «Ви на 4 курсі навчання. Що ви вже встигли зробити?»

Вероніка Копан:
- «Ой, напевно, я багато чому навчилася, зняла кліп на свою пісню. А взагалі, я не дуже люблю планувати наперед».

Альона Кам`янська:
- «Постановки шоу, нові проєкти, робота з людьми і для людей — ось те, що чекає мене у майбутньому. Впевнена, що саме REMS допоможе мені на цьому творчому шляху».

 

А давайте ще трошки помріємо) Як ви уявляєте собі навчання на нашій кафедрі та що очікуєте від нього?

Вероніка Копан:
- «Навчання уявляю яскравим, активним, цікавим та професіональним. Очікую, що я дуже багато чому навчусь і все це стане в пригоді в майбутньому».

Альона Кам`янська:
- «Я хочу взяти як можна більше знань від кожного викладача, щоб вийти після закінчення навчання справжнім спеціалістом. Професія, яку я обрала, дає великий спектр для подальших дій, тому я готова докласти всіх зусиль, щоб стати кращою у цій сфері».

Наступна наша зустріч та інтерв’ю відбудеться тоді, коли ви офіційно станете першокурсниками. Тому щоб ви зараз хотіли б побажати своїм майбутнім одногрупникам та порадити іншим абітурієнтам, які ще будуть здавати творчий?

Вероніка Копан:
- «Одногрупникам хочу побажати творчого натхнення та росту, щоб ми підтримували один одного та були однією сім‘єю. А абітурієнтам хочу порадити наступне: не хвилюватися та впевнено йти до своєї мрії».

Альона Кам`янська:
- «Як казав Монатік: «Знайдіть мрію, повірте в неї і вона повірить у вас», - тож бажаю всім зробити те, що написано в лапках».

 

Наші абітурієнти активно продовжують ділитися своїми творчими історіями вступу, тому у вас є чудова можливість познайомитися з нашими майбутніми першокурсниками!

Кафедра режисури шоу, свят та перфомансів нагадує про те, що основний етап творчих конкурсів на БЮДЖЕТ закінчився, але творчі іспити на КОНТРАКТ продовжуються!

Час обирати!

Час РЕЄСТРУВАТИСЯ та стати частиною нашої великої REMS-РОДИНИ.

 

Автор: Анна Невмержицька  

 


Якщо ти абітурієнт 2022 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live

Телефонуй нашим викладачам-консультантам

Фішер Володимир Михайлович - 067-748-82-99

Совгира Тетяна Ігорівна - 063-141-40-48

Слідкуй за нашими новинами:

Instagram – @rems_live

Фейсбук - https://www.facebook.com/remsknukimkuk/

YouTube канал - www.youtube.com/c/REMS_LIVE

Tik-Tok - https://vm.tiktok.com/ZM8QkkmeG/

 

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 529-93-19

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультують абітурієнтів:
Фішер Володимир Михайлович
+38 (067) 748-82-99
Совгира Тетяна Ігорівна

+38 (063) 141-40-48
+38 (067) 314-56-17

            

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38 (044) 285-44-03

Тел.: +38 (044) 285-43-86

Факс.: +38 (044) 285-85-27

         

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2018-2022 Кафедра режисури шоу
Розробка сайту: Dmytro Romankov