Новини

Будь завжди в курсі останніх новин кафедри режисури шоу!

ВРАЖАЮЧІ ІСТОРІЇ АБІТУРІЄНТІВ. ГЕОРГІЙ МАКСИМ’ЯК ТА РОМАН МОСКАЛЕНКО

 

Абітурієнти кафедри режисури естради та шоу продовжують розповідати про своє творче життя та мрії нашим читачам.
Сьогодні особливе, по-справжньому чоловіче інтерв’ю від наших майбутніх першокурсників.

Креативні, сильні та неймовірно гарні  – Георгій Максим’як та Роман Москаленко.

 

Привіт, хлопці! Вперше я беру інтерв’ю одразу у двох хлопців, які обрали саме творчий шлях. Тому хочу запропонувати вам саме з «Вражаючих історій» вашого творчого шляху. 

Георгій Максим’як:
- «Моє творче життя було і залишається непередбачуваним та цікавим. Дванадцять років я займався народними танцями у народному художньому ансамблі танцю "Подолянчик". У його  складі ми багато подорожували світом та Україною. До того моменту, як я перейшов у ліцей, я завжди був організатором та ведучим всіх заходів у школі. Також я трішки співав у шкільному хорі і як бонус - граю на гітарі. До речі, декілька днів тому, ми з друзями завершили постановку та відзняли цілу танцювальну виставу».

Роман Москаленко:
- «Хочу коротенько розповісти про період 17-20 років. Саме в ці роки я займався латиноамериканськими танцями, їздив виступати на різні танцювальні та вокальні фестивалі, працював кухарем (я думаю, що це теж творча професія), потім влаштувався на роботу артистом у Палац культури та мистецтв у м.Чернігів, ну а вже за період війни мне взяли на роботу у військово-музичний центр Сухопутних Військ Збройних Сил України солістом в оркестр».

З чого почалося ваше знайомство з нашою кафедрою та як ви відчули, що це саме те, що вам потрібно?

Георгій Максим’як:
- «Це прозвучить банально, адже дізнався я про кафедру REMS на сайті КНУКіМ. Річ у тім, що я вже досить давно планував вступати до цього університету, але не був впевнений, який напрямок обрати. І тут, передивляючись всі можливі варіанти, я натрапив на кафедру, яка припала мені до душі. Буквально за один день я підписався на всі сторінки у соціальних мережах, подивився всі відео в YouTube та Tik-Tok, прочитав все, що знайшов про навчання на REMS. Для мене це стало великим відкриттям. Скажу відверто, з такою цікавістю я ще ніколи не шукав інформацію про кафедру, на якій буду навчатись».

Роман Москаленко:
- «Я дізнався про вашу кафедру з рекламних сторіс в Instagram. Найбільше мене зацікавила сама назва факультету. Типу не просто режисура і навіть не режисура театру і кіно, а режисура ШОУ ТА ЕСТРАДИ!!! Побачивши таку назву, я не міг просто не зацікавитися й не роздивитись детальніше».

Пам’ятаю, як ви здавали творчий конкурс. У Георгія він був під час повітряної тривоги, а у Романа взагалі був імпровізаційний танець, який викликав неймовірний резонанс. Як вам взагалі атмосфера наших творчих та що найбільше запам’яталося?

Георгій Максим’як:
- «Творчий конкурс - це як окремий вид мистецтва. Настільки все було класно. Я просто не очікував, що зустріч буде такою теплою. Студенти зі всім допомагали абітурієнтам, одночасно були наставниками, друзями та мотиваторами. А по завершенню іспиту, навіть не хотілося їхати додому. Запам'яталося найбільше, як під час тривоги, сидячи в укритті, ми всі дружно співали пісні під гітару. Це була незабутня атмосфера, за яку я хочу всім подякувати».

Роман Москаленко:
- «Атмосфера ваших творчих іспитів була просто неперевершеною, веселою, а найголовніше – легкою! Як кажуть "Ніякого напруження в повітрі не було"».

Перед творчим конкурсом ви репетирували свої програми у нашій аудиторії, і я трошки підглянула. Побачила, що вам дійсно було чим дивувати нашу комісію. Пропоную вам поділитися з нашими читачами головними родзинками вашої творчої програми)

Георгій Максим’як:
- «Здивувати хотілося всім і одразу. Але найкращим, на мій погляд, у моїй програмі був монолог Голохвастова з п'єси Старицького "За двома зайцями" і танець, постановником котрого був я сам».

Роман Москаленко:
- «Вся програма мені подобалась і я навіть не можу вибрати, що з неї було найяскравішим. Але мій танець не входив до моєї творчої програми тому, що я його не готував і вирішив зробити повну імпровізацію, чим здивував комісію)».

Я вже звичайно не така молода, як ви, але дотепер пам’ятаю свої емоції та хвилювання перед творчим. А чи хвилювалися ви під час свого творчого? Яким секретним методом вам вдалося впоратися хвилюванням?

Георгій Максим’як:
- «Мої переживання зникли самі по собі, як тільки я розговорився зі студентами та викладачами. Час пролітав настільки цікаво, що для переживань не вистачало місця, а студенти зі своїми мотиваціями та порадами просто не залишили їм жодного шансу!».

Роман Москаленко:
- «Все сталося так швидко, що я навіть не встиг похвилюватися. Прийшов до кабінету, де складали творчий конкурс, 10 хвилин сидів у коридорі, але не хвилювався тому, що всі десять хвилин я роздивлявся ваш неперевершений коридор та спілкувався з не менш неперевершеними консультантами. Потім мене покликали на найвідповідальнішу подію – складати творчий. Комісія прийняла та вислухала мою програму, абсолютно спокійно та ще й з посмішкою, витіснивши з моєї свідомості будь-яку краплю хвилювання».

Насправді я хочу вас привітати з успішним складанням творчого іспиту на 190+ балів. Думаю зараз можна перейти на відпочинок та помріяти. Уявіть собі, що ви на 4 курсі навчання. Що ви вже встигли зробити?

Георгій Максим’як:
- «Думаю тут точно можна помріяти. Отож, на 4-му курсі, я вже створив безліч різноманітних, чудових і захоплюючих проєктів, як маленьких, так і на рівні країни, а може й декількох країн. Беру участь всюди, де тільки можна. Ну і звичайно здобув найголовніше - досвід».

Роман Москаленко:
- «На 4 курсі у мене є: своє супершоу, як мінімум два особистих проєкти, акторсько-театралізована трупа, яка буде складатися з відомих музикантів, акторів та різножанрових артистів, з якими ми будемо розширювати, створювати, а головне насолоджуватися тим, що ми робимо».

Ой, мені дуже подобається ваш горизонт мрій. Тому продовжмо мріяти далі! Як ви уявляєте собі навчання на нашій кафедрі та що очікуєте від нього?

Георгій Максим’як:
- «Уявляю його різнобарвним та багатогранним. Нові знайомства, атмосфера та можливості, а також безліч цікавих та веселих історій. Почнеться нова глава у житті».

Роман Москаленко:
- «Я уявляю собі навчання у вас на кафедрі неймовірно цікавим, можливо в деяких моментах трохи важким, але захоплюючим та навіть непередбачуваним. Навчання на таку спеціальність буде для мене майже в новинку, тому я очікую від навчання хвилю нової та цікавої інформації, опанування нових навичок та вмінь».


Ще трошки, і ви офіційно станете першокурсниками. Трохи пізніше, ви точно виявите у собі бажання переглянути те, що розповіли мені тут) Тому можете залишити побажання своїм одногрупникам та тим, хто ще буде складати творчий.

Георгій Максим’як:
- «Своїм майбутнім одногрупникам я хочу побажати, щоб ми були максимально дружніми та успіх завжди був з нами. А іншим абітурієнтам хочу сказати наступне: не дозволяйте страху програшу бути сильніше азарту перемоги».

Роман Москаленко:
- «Моїм майбутнім одногрупникам я бажаю наснаги, багато енергії та обов'язково натхнення для творення! А абітурієнтам раджу не хвилюватись, якщо ти готовий, навіть якщо й невпевнений у своїй творчій програмі - не хвилюйтесь, в будь-якому випадку вас спокійно вислухають, в чомусь допоможуть та справедливо оцінять. А головне, коли заходите до аудиторії приймальної комісії, обов'язково, посміхайтесь))».

Різні та неповторні – все це про наших абітурієнтів. Тому не впустіть свій шанс познайомитися з ними першими!

Кафедра режисури шоу, свят та перфомансів нагадує про те, що основний етап творчих конкурсів на БЮДЖЕТ закінчився, але творчі іспити на КОНТРАКТ продовжуються!

Час обирати!

Час РЕЄСТРУВАТИСЯ та стати частиною нашої великої REMS-РОДИНИ.

 

Автор: Анна Невмержицька  

 


Якщо ти абітурієнт 2022 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live

Телефонуй нашим викладачам-консультантам

Фішер Володимир Михайлович - 067-748-82-99

Совгира Тетяна Ігорівна - 063-141-40-48

Слідкуй за нашими новинами:

Instagram – @rems_live

Фейсбук - https://www.facebook.com/remsknukimkuk/

YouTube канал - www.youtube.com/c/REMS_LIVE

Tik-Tok - https://vm.tiktok.com/ZM8QkkmeG/

 

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 529-93-19

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультують абітурієнтів:
Фішер Володимир Михайлович
+38 (067) 748-82-99
Совгира Тетяна Ігорівна

+38 (063) 141-40-48
+38 (067) 314-56-17

            

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38 (044) 285-44-03

Тел.: +38 (044) 285-43-86

Факс.: +38 (044) 285-85-27

         

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2018-2022 Кафедра режисури шоу
Розробка сайту: Dmytro Romankov