Новини

Будь завжди в курсі останніх новин кафедри режисури шоу!

ВРАЖАЮЧІ ІСТОРІЇ АБІТУРІЄНТІВ. АННА ЛЯХОВА ТА ПОЛІНА МАТВЄЄВА

 

Талант, мрійливість та палючі очі наших абітурієнтів стали найбільшим натхненням для нашої кафедри режисури естради та шоу. Саме вони дають надію на прекрасне творче майбутнє нашої країни.

Сьогодні головними героями стали дві чудових дівчини, які на власному прикладі продемонструють шлях до втілення своєї мрії.

Талановиті, неймовірні та надихаючі – Анна Ляхова та Поліна Матвєєва.

 

Привіт, дівчата! Цьогорічні «Вражаючі історії абітурієнтів» вже майже завершили свою історію. І ви вже офіційно не абітурієнтки, а першокурсниці! Тому я пропоную не гаяти час, а почати знайомство з вашої історії творчого шляху. 

Анна Ляхова:

- «Я живу далеко від великого міста, тому регулярно їздити на гуртки можливості не було, тому я вчилася всьому сама. Багато подорожувала Україною та брала участь у різних масових заходах та фестивалях, де виступала з творчими номерами. Я познайомилася з музикантами й виконавцями авторських пісень. Це стало поштовхом для творчого пошуку та прагнення розвивати музичні, акторські й організаторські здібності. Окрім цього, я брала участь в аматорських театралізованих виставах, відвідувала майстер-класи з акторської майстерності. Ще з раннього дитинства, батьки продемонстрували мені любов до поезії великих класиків, тому на багатьох святах та фестивалях я декламувала вірші, інколи навіть нариси власного пера. І на цьому моє творче життя не закінчується, адже я була співорганізатором та ідейним натхненником літнього табору-фестивалю «Діти Галактики», а також учасницею інших соціальних проєктів, в основі одного з яких була боротьба проти незаконної вирубки лісів на Поліссі. Ми розповсюджували інформацію у засобах масового зв’язку, організовували флешмоби та мітинги. Активною діяльністю нашої організації, вдалось привернули увагу телеканалу «1+1», і вирубку було зупинено. Я захоплююсь вітчизняним та закордонним кінематографом, переважно минулих років. Мабуть, саме ця творчість надихнула мене стати на творчий шлях. А ще, у мене є мрія професійно займатися дубляжем легендарних закордонних фільмів, озвучувати нове якісне кіно та анімації. Сподіваюсь настане момент і моїм голосом заговорять найхаризматичніші персонажі кінематографа!».

Поліна Матвєєва:

- «Все своє життя я займалась танцями. З часом я почала тренувати діток, вчила їх танцям та пластиці. Окрім цього, я організовувала новорічні свята та різні конкурси».

 

А як відбулося ваше знайомство з нашою кафедрою? Чому обрали саме REMS?

Анна Ляхова:

- «Про кафедру я дізналася випадково. Мене цікавить багато творчих напрямів, і визначитися із вступом було дуже складно. Я читала про різні факультети та кафедри університету, але коли натрапила на сторінку REMS в Instagram - зрозуміла, що мені саме туди!  Адже освітня програма охоплює багато сфер, які мене цікавлять та в яких я хочу розвиватися. Вона різнопланова та унікальна - саме цим мене і зачепила».

Поліна Матвєєва:

- «Я дізналась про кафедру режисури шоу, свят та естради завдяки Telegramаналу, в якому побачила рекламу. Далі почала дізнаватися про цю кафедру і зрозуміла, що це про мене і треба обов’язково спробувати свої сили!».

 

Майже всі відчули атмосферу наших творчих конкурсів на собі. А чи відчули ви її? Можливо у вас відбулось щось цікаве під творчого?

Анна Ляхова:

- «Чесно? Дууже… Не хочеться псувати ці речення пафосом. Просто скажу, що середовище в якому я опинилася точно було пронизано дурманом. Я закохалася у вайб кафедри на консультаціях, творчих та днях відкритих дверей.  Консультанти так намагалися підтримати, підняти настрій. Вони підняли мою впевненість у собі на сотий левел, і за це я дуже вдячна їм! Мені ще сподобалася така дрібничка, як солодощі біля аудиторії та дружнє запрошення на каву. Це дуже мило, одразу відчуваєш себе своїм) До речі, одну цукерку я поклала у свою скриньку спогадів) Але ж звичайно ж не без казусів... від ейфорії на іспиті я забула в коридорі свою гітару та пляшку з водою, а мої документи феєрично висипалися з папки перед комісією…)».

Поліна Матвєєва:

- «Атмосфера була набагато легше ніж я очікувала. Комісія була дуже приємною та йшла назустріч, тому я відчула спокій у своїй душі і почала складати творчий».

 

Творчі іспити тривали майже 3 тижні, і з кожним днем творчих було складно дивувати комісію. Кожен з абітурієнтів намагався вигадати щось цікаве, тому я думаю, що ви також продемонстрували щось цікаве та нестандартне.

Анна Ляхова:

- «Думаю, що це було б доречніше спитати у комісії, а от дивувала багато чим. Думаю найбільше здивувала своїм танцем. Я готувала парний контемп із подругою, але за два дні до іспиту у неї змінилися плани, тому мені потрібно було викручуватися із ситуації самій. Я ставила танець в ніч перед іспитом, і це можна було б назвати майже імпровізацією під пісню «Despacito» з рухами якихось дискотечних, іспанських та індійських танців. Танець був кульмінацією мого феєричного виступу. Мене, як і всіх зупинили на половині, а після цього запитали: «Чи це все?(з програми)», але я не так зрозуміла. Подумала, що мене запитали: «Чи це весь танець?». Я сказала, що ні та продовжила танцювати без музики, коментуючи: «Ще так, отак і отак». Думаю такого комісія ще не бачила… Ще доволі неординарними був мій авторський стендап та етюд».

Поліна Матвєєва:

- «На мою думку, найяскравішим було те, що я співала. Адже я взагалі я не дуже вмію співати, але мені дуже сподобалось. Я відчула, що спробувала щось нове для себе».

 

Знаєте, ось згадую я себе рік тому, а ще більше починаю згадувати своє хвилювання. А чи хвилювалися ви під час свого творчого? Як вам вдалося впоратися з цим хвилюванням?

Анна Ляхова:

- «Чесно кажучи я дуже емоційна та сентиментальна людина. Я близько сприймаю все до серця та хвилююсь. Але мене вразило те, що перед іспитом я взагалі не стресувала, лише за п’ять хвилин до виступу почала трішки нервувати. Коли ми їхали в електричці о 5-й годині ранку, мама дуже  хвилювалася за мене, а я не розуміла чому, адже я розслаблено слухала музику. В цей момент я думала про те, що моє майбутнє залежить лише від мене, і саме зараз прийшов час вийти із зони комфорту. Я була впевнена у собі. Навіть не у своїх навичках, таланті чи програмі, а в тому, що готова до того, щоб продемонструвати себе справжню, у всіх своїх проявах. Тому мені було більш цікаво, ніж страшно) А з легким переживанням допомогли впоратися афірмації!».

Поліна Матвєєва:

- «Я намагалась не хвилюватись, бо була впевнена, що готова. Тому на той момент я подумала, що хвилювання у моїй голові - це не найголовніше зараз».

 

Творчий іспит вже давно позаду, тому зараз настав час для мрій. Закрийте очі та уявіть собі наступні обставини: «Ви на 4 курсі навчання. Що ви вже встигли зробити?»

Анна Ляхова:

- «Важко сказати… В наш час, на жаль, ситуація в країні постійно змінюється, і щось планувати на роки вперед складно. Спочатку я хочу спробувати себе в різних творчих напрямках та визначити, що мені ближче…і тоді вже обрати сферу, або декілька сфер, в яких я буду створювати свою історію. Але майбутнє, яке я бачу зараз, нехай залишись зі мною, як сон, який не можна розповідати, інакше не здійсниться!».

Поліна Матвєєва:

- «Моя душа хоче створювати яскраві та цікаві шоу. Я сподіваюсь, що до 4-го курсу зможу зробити щось маленьке, але точно зроблю!».

 

Не залишаймо наш мрійливий настрій та продовжимо далі фантазувати. Як ви уявляєте собі навчання на нашій кафедрі та що очікуєте від нього?

Анна Ляхова:

- «Коли я була меншою, я постійно казала батькам, що не хочу вчитися у занудному університеті та вчити щось непотрібне. Якби було круто вчитися там, де творчі люди, які перебувають на одній хвилі з тобою, де співають, танцюють, пишуть, щось придумують, фантазують. Мені відповідали, що це вже не університет, а якийсь творчий фестиваль.Так от занурившись у світ REMS, мені здалося, що я опинилася на фестивалі про який так довго мріяла, а натхнення можна черпати будь-де. Це неймовірний розрив шаблонів. Тут кожна людина по-своєму талановита, всі повні креативних ідей та планів. Звісно для того, щоб отримати результат - треба дуже багато працювати та творити, але саме думка про це мене дуууже захоплює! Під час навчання думаю буде достатньо чудових, незабутніх моментів, свят, виступів та проєктів. Я дуже хочу ділитися тими набутками, що в мене є, брати досвід та знання у викладачів й інших студентів. А найголовніше – я хочу бути повноцінною частинкою REMS-родини».

Поліна Матвєєва:

- «Насправді, я дуже зацікавлена в навчанні, тому що дуже багато різного можна вивчити та навіть намагатись потім це реалізовувати».

 

Підтримка один одного завжди грає велику роль у житті людей. Саме тому, я хотіла б у вас запитати: «Щоб ви хотіли побажати своїм однокурсникам та порадити абітурієнтам 2023 року?»

Анна Ляхова:

- «Одногрупникам я бажаю не здаватися та розтинати всі складнощі. По собі знаю, що зараз складно, адже у більшості починається нове життя у новому місті, де поруч немає рідних та близьких друзів. Нам всім прийдеться через це пройти, підтримуючи один одного. Головне не відрікатися від старого та рідного, у пошуках нового та ще непізнанного. Сподіваюсь ми станемо друзями та натхненниками один одного! Абітурієнтам хочу порадити почати готуватися за пів року, за рік… Відточувати свою програму, щоб бути впевненим в ній на всі сто. Не допускайте моїх помилок) По можливості спілкуватися та радитись із консультантами й викладачами, адже їх поради мені дуже допомогли. І не витрачайте енергію на хвилювання, адже це ваша мрія до якої ви так довго йшли! Треба просто взяти себе в руки, всі свої клітини й сказати собі, що зможеш. Просто відчуй наскільки ти сильний, і ніхто крім тебе не зробить цього. Вийшовши на сцену перед комісією, я зрозуміла ... що не важливо, наскільки ти талановитий, професійний і підкований, сподобаєшся ти комусь чи ні. Якщо ти будеш собою у всіх своїх проявах - завжди знайдуться люди, які це оцінять!».

Поліна Матвєєва:

- «Я хочу побажати своїм одногрупникам та однокурсникам легкої й цікавої праці! А ось абітурієнтам хочу сказати, щоб вони гарно підготувалися до творчого та були впевненим, що вони готові зробити від себе максимум».

 

А у наступному випуску ви прочитаєте ОСТАННІЙ випуск наших «Вражаючих історій абітурієнтів 2022». Тому встигніть дізнатися все про наших першокурсників!

 

Автор: Анна Невмержицька  

 


Якщо ти абітурієнт 2022 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live

Телефонуй нашим викладачам-консультантам

Фішер Володимир Михайлович - 067-748-82-99

Совгира Тетяна Ігорівна - 063-141-40-48

Слідкуй за нашими новинами:

Instagram – @rems_live

Фейсбук - https://www.facebook.com/remsknukimkuk/

YouTube канал - www.youtube.com/c/REMS_LIVE

Tik-Tok - https://vm.tiktok.com/ZM8QkkmeG/

 

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 529-93-19

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультують абітурієнтів:
Фішер Володимир Михайлович
+38 (067) 748-82-99
Совгира Тетяна Ігорівна

+38 (063) 141-40-48
+38 (067) 314-56-17

            

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38 (044) 285-44-03

Тел.: +38 (044) 285-43-86

Факс.: +38 (044) 285-85-27

         

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2018-2022 Кафедра режисури шоу
Розробка сайту: Dmytro Romankov