REMSADVICE from ДОКОЛОВА АЛЬОНА СЕРГІЇВНА

Хочете отримати круті поради? Тоді вам сюди! Ми продовжуємо ближче знайомитись з прекрасними викладачами кафедри режисури естради та шоу. А також, отримуємо від них корисні поради! Героєм нашого випуску стане володарка студентських сердець, весела й творча, куратор першого курсу Альона Сергіївна!

Альоно Сергіївно, розкажіть нам, які останні проєкти були у вашому творчому житті або над чим ви працюєте прямо зараз?

• Якщо говорити про останні роботи, то це був сольний концерт, у місті Хмельницькому, для артистки скрипачки. В майбутньому, сподіваємось на закінчення війни в Україні, та очікуємо на наші улюблені Новорічні мюзикли.

Цього року, перший курс починає свій творчий шлях саме з вами! Що ви можете їм порадити на початку навчання?

• Найголовніше, я раджу першокурсникам довіряти своїм викладачам. Бо ми як батьки, ми бажаємо їм тільки найкращого, щоб з кожним днем вони ставали краще та дорослішали разом з нами. Також, хочу сказати, щоб вони на нас не ображались. Це все тільки на краще для них, щоб у майбутньому вони змогли здійснити свою мрію та стати справжніми професіоналами, режисерами, яких буде знати весь світ. Світ вже дивиться на українців, як на справжніх героїв, а я бажаю нашим студентам, ставати героями режисури.

Як ви вважаєте, які навички в нашій професії, наразі найактуальніші?

• Найактуальніше — бути актуальним. Бути на хайпі, бути першим та оригінальним. А для цього, звичайно, треба багато дивитись, читати, спостерігати за новинами. І головне, залишатися людиною та нести в маси своє творче добро.

Порадьте, будь ласка, звідки зараз черпати натхнення?

• Натхнення можна черпати з будь-чого. Будь то прочитана книга, прогулянка, твої друзі, твоє оточення. Тут вже питання чи вмієш ти його черпати й помічати? Якщо не вмієш, то цьому можна навчитися. Ми навчимо)

З яким гаслом в голові, на вашу думку, ви б порадили починати навчання на нашій спеціальності?

• Я все зможу” або “Я буду намагатися це зробити”. Щоб не траплялось на вашому шляху за 4 роки навчання, любі студенти, завжди кажіть собі ці фрази. У вас все вийде, ми поруч з вами та будемо вам допомагати!

Дякуємо нашій любій Альоні Сергіївні за теплі й корисні поради. Нехай першому курсу щастить в навчанні та їх безмежному світі творчості!

Автор: Дарина Чирва

Якщо ти абітурієнт 2022 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live