Новини

Будь завжди в курсі останніх новин кафедри режисури шоу!

REMSADVICE from КРИКУНЕНКО СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

  Ми продовжуємо ближче знайомитись з викладачами кафедри режисури естради і шоу. І головне, отримуємо від них круті поради! Наразі, режисеру дуже потрібно вміти розбиратись у відеомонтажі. Багато крутих проєктів, номерів робляться саме завдяки цим навичкам. Саме тому, поради для вас підготував куратор другого курсу Сергій Віталійович!

 

Сергію Віталійовичу, за час війни у вас вийшло декілька цікавих проєктів. Розкажіть нам про них, будь ласка.

  • Під час війни ми займались з ще одним випускником нашої кафедри Колею Чобаном, створенням відеографіки для різних благодійних концертів, які відбувались у Польщі, Литві та Грузії. Також, на початку війни ми створили музичне відео для української співачки Олі Цибульської, сюжет якого будувався на подіях сьогодення. Нещодавно я закінчив роботу над графікою для концерту для наших захисників. Захід проводився на прифронтових територіях нашої країни. На цьому концерті виступали різні артисти, а ми, відповідно, повністю оформлювали до нього відеодизайн. Крім цього я займався створенням відеодизайну для наших українськи артистів та їх благодійних виступів за кордоном.

Які програми для монтажу відео ви можете нам порадити?

  • Програми для монтажу пораджу: Adobe Premier Pro, Final Cut Pro та Da Vinchi.

 

Які є плюси і мінуси онлайн навчання саме для нашої спеціальності?

  • Онлайн навчання — гарна можливість опанувати нові знання у більш технічних галузях нашої спеціальності та вивчити нові програми. Коли ми навчаємось в університеті у форматі офлайн, зазвичай ми займаємось творчістю наживо та опановуємо класичні, театральні методи режисури. Та коли формат навчання переходить в онлайн, то ми повинні приймати нові правила гри. І це є гарною можливістю, щоб опановувати нові програми, приділити увагу теоретичній складовій нашої освіти та вдосконалити свої навички у digital-мистецтві. Я впевнений, що надалі у сучасному житті це знадобиться, а можливо навіть і більше, ніж класичний репетиційний процес. Наприклад, я після випуску університету перші декілька років працював у івент-компанію, де займав посаду креативщика та контент-мейкера. Більшу частину свого часу я проводив у монтажці, ілюстраторі та фотошопі, де створював контент для різних заходів та івентів. На сьогоднішній день я розумію важливість опанування якогось творчого програмування ще в період студентства. Тому користуйтесь можливостями онлайн навчання та навчайтесь різним креативним програмам!

Звідки зараз брати мотивацію для подальшого творчого шляху?

    • Те, що стосується мотивації. На сьогоднійшній день в нашій країні існує неймовірна кількість художників та ілюстраторів, які роблять дуже круті речі. Цікаво спостерігати за тим, що вони створюють у наш непростий час: комікси, арти, ілюстрації. Ці роботи дуже надихають на творчість та мистецтво. Я дуже рекомендую ходити на виставки та в музеї, особливо зараз і отримувати ту саму мотивацію, яка потрібна кожному митцю. Рекомендую до перегляду онлайн виставку "Навіть в темні часи є світло", де кожен зможе познайомитись з мистецтвом наших ілюстраторів про події сьогодення.

НАВІТЬ В ТЕМНІ ЧАСИ Є СВІТЛО

 

І чому би зараз не спробувати себе у мистецтві digital-ілюстратора?

Також я дуже рекомендую саме зараз почати вивчати англійську, бо без цього вже нікуди)

 

    • Дорогі студенти, хочеться побажати вам себе вдосконалювати. Так, зараз не час для веселих концертів та феєричних шоу, проте це час для того, щоб розвивати себе в програмах, нових знаннях, пробувати щось зовсім неочікуване. Завжди можна спробувати себе не тільки у монтажу відео, а ще в ілюстрації, графічному дизайні, створювати гучні та креативні речі. Спробуйте свої сили у 3D-мистецтві. Таким чином ви зможете навчитись чомусь новому, вдосконалити себе та мати чудове портфоліо та круті навички на випуску з університету. Бажаю всім МИРУ, доброти та віри у щасливе майбутнє.

 

Дякуємо Сергію Віталійовичу за такі цікаві поради, сподіваємось, що багатьом вони стануть у пригоді в навчанні та пізнанні себе надалі.

 

Автор: Дарина Чирва

 

Якщо ти абітурієнт 2022 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live

Телефонуй нашим викладачам-консультантам

Фішер Володимир Михайлович - 067-748-82-99

Совгира Тетяна Ігорівна - 063-141-40-48

Слідкуй за нашими новинами:

Instagram – @rems_live

Фейсбук - https://www.facebook.com/remsknukimkuk/

YouTube канал - www.youtube.com/c/REMS_LIVE

Tik-Tok - https://vm.tiktok.com/ZM8QkkmeG/

 

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 529-93-19

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультують абітурієнтів:
Фішер Володимир Михайлович
+38 (067) 748-82-99
Совгира Тетяна Ігорівна

+38 (063) 141-40-48
+38 (067) 314-56-17

            

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38 (044) 285-44-03

Тел.: +38 (044) 285-43-86

Факс.: +38 (044) 285-85-27

         

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2018-2022 Кафедра режисури шоу
Розробка сайту: Dmytro Romankov