Новини

Будь завжди в курсі останніх новин кафедри режисури шоу!

ПОСВЯТА ЕСТРАДНОГО СПІВУ. ДАНИЛО ЖЕЛДАК

 

 В цю суботу, 12 листопада відбулася посвята кафедри естрадного співу. Головним режисером став наш студент 4 курсу - Данило Желдак. В організації заходу брали участь всі курси REMS. Тому кафедра режисури естради і шоу запрошує вас дізнатися, що відбувалось за лаштунками посвяти!

А всю детальну інформацію ми дізнаємось вже від Дані:

 

Даня, як саме ти віднайшов ідею для створення своєї дипломної роботи?

  • Насправді, ідея робити дипломну роботу саме посвяту, виникла ще на 3 курсі, після того коли Пашка Закревський робив нашу ремсівську посвяту, і я такий вау - це прикольно. Робити свято для першого курсу, дуже зворушливо. Ти тільки уяви, ти робиш захід, який перший курс буде пам’ятати все своє студентське життя. Тому так, я дуже зрадів, коли мені запропонували бути режисером посвяти кафедри естрадного співу, дякую за таку можливість.

Вау! Це дуже круто, адже справді посвята для всіх першокурсників - це дуже важлива подія в житті! Нам відомо, що головною ідеєю, було зробити посвяту у концепції Євробачення. Чому саме таке рішення?

-Мене дуже обурила новина, щодо проведення євробачення не в Україні, це так якось не чесно, тому  і дуже захотілось зробити власне євробачення, щоб все ж таки конкурс відбувся в Україні. 

 

Ми щиро вдячні, що принаймні у студентів кафедри естрадного співу Євробачення відбулося! А які труднощі виникали при підготовці до посвяти?

 - Насправді, найскладніше було знайти аудиторію для репетицій, як виявилось це- цілий квест. Постійно комусь не вистачало приміщення для репетицій, та не дуже зручно було, що університет працює лише до 5-Ї години, не встигали все зробити до цього часу, але все ж таки впорались!

 

Посвята вже закінчилась, а ти задоволений результатом?

- О на всі 100. Усі заходи відбуваються не так, як ти собі плануєш, і моя дипломна не є виключенням, але не треба через це сумувати, адже кожна помилка це плюс 1 скіл в твій багаж режисерського досвіду. Я задоволений своєю роботою, як мінімум через те, що моє Євробачення змогло зібрати усіх ремсів від першого до четвертого курсу за одною спільною справою. Кожен курс вклав в цей захід свою енергію та творчість і це круто. Євробачення дало студентам кафедри естрадного співу можливість відчути себе справжніми артистами, кожен з них за період підготовки  став  родиною, кожен з них боровся сам з собою за для спільної цілі, тому так це був успіх! 

 

А хто найбільше тебе підтримував у створенні дипломної роботи? -Насправді, багато людей! Від кожного курсу підтримка була неймовірна! Але хочу виділити деяких людей, це мої викладачі Кучер Ростислав Станіславович та Вакуленко Дарина Юріївна, вони допомоги мені створити захід, зрозуміти що і як, та і взагалі вони були моїми рятівниками весь період підготовки, якщо щось йшло не так, я одразу звертався за підтримкою та мої проблеми швидко вирішувались. Також, хочу подякувати Погуляй Олександрі Олегівні - куратору другого курсу, вона допомогла створити багато номерів, була на репетиціях, давала корисні поради. Щиро вдячний за це!

 

І останнє питання, чи є важливою для тебе саме ця режисерська робота?

- О так, це незабутній досвід, і євробачення кафедри естрадного співу назавжди в моєму серці!

 

Також, ми взяли інтерв’ю у Сараніної Дар‘ї студентки 4 курсу, яка зробила вагомий вклад в посвяту та була справжньою підтримкою головного режисера! Поїхали дізнаватись ще більше закулісся!

Які були твої обов‘язки у режисерській команді?

-Найголовнішим моїм обов’язком було підтримувати та бути поряд з головним режисером, адже в першу чергу він є близькою для мене людиною.

В цілому, я виконувала різного роду задачі, від постановки сценічного інтро до звичайних організаторських моментів.

Також була режисером одного з номерів, а саме країна Азербайджан " Mata Hari".

Над ним ми працювали в парі з чудовою дівчинкою - Анною Невмержицькою.

 

Чи важкою була підготовка та які труднощі виникли?

-Не скажу що було дуже важко, всі ми працювали на результат та були зацікавлені в створенні цієї посвяти.

Звичайно, як на кожному заході або проєкті, виникали різні труднощі, але разом ми їх проходили легко і швидко.

Найбільше часу ми приділяли учасникам, спілкуватися з ними, знаходили підхід до кожного. Не завжди ми бачили фідбек в свою сторону, але з часом ми подолали і ці моменти.

 

Чи задоволена ти результатом ?

-Так! Я вважаю що ми змогли втілити всі задуми головного режисера та достойно провели посвяту першачків естрадного співу.

Над заходом працювало 4 курси нашої кафедри Rems, це не може не радувати.

Ми об'єдналися і показали чарівний результат.

 

Дякуємо, за твою відповідь, ми вважаємо, що головному режисеру дуже пощастило з такою командою!

Та на останок, ми дізнаємося враження від студентського декана кафедри естрадного співу Ярослави Могили, адже саме Ярослава приймала важливу роль у створенні посвяти!

Ярославо, як проходила спільна робота з кафедрою режисури естради і шоу?

-У нас вийшов прекрасний тандем. Ми з режисерською групою були на одній хвилі. Робота була досить незвичною через постійні повітряні тривоги та обстріли, але це не завадило нам працювати над номерами. Це мабуть, один з проєктів, в якому ми всі намагалися знайти компроміс в різних ситуаціях, і це привело до спільного успіху ! Ми реально працювали як команда! Які б кризи, питання, тривоги не траплялись - ми дуже швидко все вирішували. Круто, що були на одній хвилі з режисерами, особливо з головним, ніби це була вже не перша наша спільна робота. Вдячна за такий досвід!

 

Які труднощі виникали та чи задоволена ти результатом?

-Найбільшою трудністю були повітряні тривоги та обстріли Києва. Це тримало нас в напрузі та в стані невідомості. Навіть в день посвяти, після генерального прогону сирена нас застала, але це не завадило проведенню заходу. Результатом я звісно задоволена ! Ми так довго всі йшли до цієї посвяти. Готувались кожен день з самого ранку, учасники займались вокалом, вчили хореографію, шили костюми… Це була дуже творча атмосфера. Вся команда показала свій професіоналізм. Є над чим працювати, але це було шоу, яке варте уваги.

 

Ярославо, які емоції ти відчула після посвяти?

-Відчуття спокою та задоволення. Все вийшло як найкраще! Було враження, ніби прозвучало «Увага! Відбій повітряної тривоги!», але з присмаком суму, що все так швидко пройшло.

Дякуємо Данилу за таку запальну та водночас душевну посвяту! Дуже круто, що ми маємо можливість об'єднувати нашу творчість з іншими й створювати неймовірні шоу. Слідкуйте за нашими новинами, бо попереду на вас очікує ще більше цікавих дипломних робіт від наших студентів!

 

 Автор: Галя Якубовська

Редактор: Дарина Чирва


Якщо ти абітурієнт 2022 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live

Телефонуй нашим викладачам-консультантам

Фішер Володимир Михайлович - 067-748-82-99

Совгира Тетяна Ігорівна - 063-141-40-48

Слідкуй за нашими новинами:

Instagram – @rems_live

Фейсбук - https://www.facebook.com/remsknukimkuk/

YouTube канал - www.youtube.com/c/REMS_LIVE

Tik-Tok - https://vm.tiktok.com/ZM8QkkmeG/

 

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 529-93-19

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультують абітурієнтів:
Фішер Володимир Михайлович
+38 (067) 748-82-99
Совгира Тетяна Ігорівна

+38 (063) 141-40-48
+38 (067) 314-56-17

            

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38 (044) 285-44-03

Тел.: +38 (044) 285-43-86

Факс.: +38 (044) 285-85-27

         

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2018-2022 Кафедра режисури шоу
Розробка сайту: Dmytro Romankov