ОСІННЯ МЕЛАНХОЛІЯ. АНАСТАСІЯ ПИЛЯВЕЦЬ

Любі читачі!
Ми продовжуємо дивувати вас осінньою творчістю наших талановитих студентів. Цього разу ми розкриємо душу не віршами, а чарівними малюнками студентки другого курсу РЕМС-41 - Анастасії Пилявець! Вдень вона працює над новими проєктами, а вночі набирається натхнення за допомогою олівця та аркуша.
Готові побачити її світ? Приємного перегляду!

Настя:

- Малювання? Для мене це спосіб витрачати час з подвійною ефективністю. Бо під час перегляду фільму чи серіалу я не можу просто сидіти та дивитись в монітор, мені потрібно чимось себе зайняти. І тут є два варіанти або сидіти хомячити або зайнятись творчістю. І спершу це були картини по номерах, але згодом мені захотілось спробувати власноруч намалювати персонажа з улюбленого мультсеріалу. Я спробувала, мені це сподобалось і тепер одну з моїх стін прикрашають невеличка галерея картинок моїх улюблених персонажів.

Можемо впевнитись, що творчі люди створюють навіть під час перегляду фільмів. Це як невеличка медитація, яка дає змогу відпустити всі думки або навпаки, зібрати до купи. Можливо саме таким чином ми знаходимо собі хобі для душі, але не одразу це розуміємо.

Настя:

- Зазвичай я малювала просто у своє задоволення, поки у мене не з’явилась ідея подарувати мамі на день народження її портрет. Був момент коли вона ледь не побачила картину раніше запланованого часу. Але завдячуючи моїй бабусі, яка допомагала мені тримати все в таємниці, сюрприз все-таки вдався»
Такі моменти досить часто ділять наше творче життя на «до» та «після», бо ми починаємо дивитись на свої роботи під іншим кутом.

Я впевнена, що намалювати близьку людину не просто. Адже ця картина повинна повністю передати атмосферу людини. Щоб дивлячись на портрет ти зміг її не просто побачити, але і відчути.
В кожному із нас є галактика, яку хочеться передати. Малювати людей - нескінченна подорож...

Настя:

- Кажу як є, ці картини не першої свіжості деяким з них вже понад три роки. Кожна з них асоціюється з певним періодом часу в моєму житті, до того ж за кожною з робіт стоїть її маленька особиста передісторія.

Картина - це не просто різноколірний аркуш, це життя яке ми створюємо. Воно може викликати в нас купу емоції не зважаючи наша це робота, чи ми просто дивимось чиїсь. Картини зберігають в собі історію, яка відома тільки автору. Але створюються вони для того, щоб кожен зміг побачити свою історію та надихнутись новим!

Дехто чекає осінь, щоб надихатись багряними листочками, писати зворушливі вірші, малювати. А хтось навпаки, бачить в неї затяжні дощі та опускає руки. Цікаво, чи вірить Настя, що осінь це час меланхолії?

Настя:

- Я ніколи в це не вірила, та в цьому році щось пішло не так. І коли я ділилась зі своїми близькими тим, що маю поганий настрій, або ж коли казала, що у мене взагалі немає бажання щось робити, я вперше почула фразу: «Це все осінь, не хвилюйся». І знаєте, іноді це заспокоює, але рівно до того моменту поки до тебе не повертається усвідомлення того, що від роботи та обов‘язків тебе це не звільняє. Та найцікавіше в цьому те, що в такі моменти мені найбільше допомагає робота, при чому вона має бути постійною, 24/7. Для того, щоб в тебе і хвилинки вільної не залишалось на роздуми про меланхолію, поганий настрій і тому подібне. Можливо не всім підійде такий вихід, усі ми різні й це окей. Хоча зазвичай я скептично ставлюсь до таких речей, і сприймаю це більшою мірою як привід відкосити від своїх обов‘язків.

Наша творчість відображає нашу душу. Сьогодні ми поринули у світ дівчинки, яка створює, надихає та окриляє!
Осінь - це час прислухатись до багряних ідей та віднайти нові відтінки своєї творчості!

Автор: Олександра Глушко

Якщо ти абітурієнт 2022 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live