ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БЕЛИМЕНКО ЛІЛЯНУ ІВАНІВНУ!

6 січня святкує День Народження наша прекрасна викладачка кафедри режисури шоу - Белименко Ліляна Іванівна! Викладач сценічної мови, сценарист, режисер, поетеса та композитор. Автор близько 10 наукових публікацій та методичних матеріалів в галузі сценічного мистецтва, техніки мовлення, вокалу. Людина, яка заслуговує на пошану та є справжньою перлиною кафедри! Ми щиро вітаємо Вас, Ліляно Іванівно, з Днем Народження! Бажаємо натхнення, ще більше досягнень у професії та люблячих студентів! Залишайтеся такою щирою, доброю, розуміючою, яка ви і є!

Студенти часто жартують, що саме Ліляна Іванівна є для всіх другою мамою, адже перша мама навчила говорити, а друга мама навчила правильно говорити! І справді, більшість студентів відкрили друге дихання та почули навіть свій власний голос зовсім по-іншому!

Тому всі курси також долучились до привітань, адже справді в кожного теплим спогадом відкликається сценічне мовлення!

Голова креативної групи – Іван Колесніков:

Від щирого серця вітаю Вас! З днем народження! Щоб гарний настрій завжди був поруч з вами! Миру в душі вам! Бережіть себе та рідних!

Любимо Вас!

Студентський декан – Борісенкова Катерина:

Вітаємо з Днем народження нашу креативну та талановиту викладачку Ліляну Іванівну! Нехай всі студенти із радістю відвідують ваші пари, а ви, щоб завжди отримували задоволення від своєї роботи! Чистого неба, миру та лобові Ваші студенти:)

Студентка rems-42 – Анфілатова Яна:

Бажаємо щирих людей поруч, нехай вам завжди посміхається удача. Сімейного благополуччя і вдячних студентів! Творчих взлетів, які завжди будуть приносити безліч позитивних емоцій, а також, щоб всі мрії збувались, а доля приносила щастя і любов!

Студентка rems-42 – Глушко Олександра:

«Чаріна наша Ліляно Іванівно, з днем народження! Хочу побажати вам океан щастя, море квітів, теплого променистого сонця, мирного блакитного неба. Залишайтесь завжди такою яскравою, харизматичною жінкою. Нехай всі мрії збуваються, а життя б’є ключем позитивних, яскравих емоцій»

Студент rems-40 – Ерік Хобта:

«Думаєте ви правильно дихаєте та використовуте увесь потенціал своєї діафрагми?

Я теж так думав, поки в моєму житті не з‘явились пари з Ліляною Іванівною!

Людина, яка відкрила мені вправи Стрєльнікової, справжні можливості корка від вина та паличок для суші!

Від усього серця бажаю Ліляні Іванівні дихати на повну, активно рухатись по життю в ритмі Стрєльнікової та продовжувати активно просвітлювати студентів!

Низький уклін та щира дяка за дуже цінні знання і вправи, які справді допомогли, допомагають і продовжують допомагати мені і багатьом студентам в повсякденному та професійному житті!»

Студентка rems-60 -Юдіна Вероніка:

«Дорога Ліляна Іванівна, я щиро приєднуюсь до усіх привітань, та хочу вам побажати навіть у такі складні часи знаходити натхнення для мистецтва, не забувати посміхатися та насолоджуватися моментами. Нехай затишок завжди буде в дома, та спокій в середині гріє в тривожні дні!»

Студентка rems-71 – Юлія Морська:

«Ліляно Іванівно, щиро вітаю Вас з днем народження!

Людина, яка вчить нас ГОВОРИТИ, без Вас ми б так і не вимовляли ті «р» і «л».

Продовжуйте дарувати студентам свої неймовірні посмішки і проводити найцікавіші пари! З днем народження!»

Студентка тм-79 – Сараніна Дар‘я:

«Наша чарівна Ліляна Іванівна! Сьогодні особливий день, адже народилась неймовірно талановита та відкрита людина!)

Хочу побажати вам здоров'я, це найголовніше в наш тяжкий час.

Талановитих та слухняних студентів, яскравих моментів і мирного неба.

Дякую вам за знання, які ви нам подарували!»

Студентка rems-72 – Вікторія Костенко:

«Ліляно Іванівно, від усього серця вітаю вас з днем народження! Бажаю вам залишатися такою ж : енергійній, чуйною людиною, адже ви справді яскрава особистість! Бажаю також, міцного здоров’я, творчого натхнення, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди у вашій родині. Нехай у справах, які ви започаткували, будуть запорукою цілеспрямованість та бажання досягти нових висот.»

Студент тм-49 – Владислав Бердичевський:

«Зі святом вас дорога Ліляна Іванівна!  Бажаю вам Красивих «Мі», мелодійних «Ме», бадьорих «Ма», світанкових «Мо», і дуже влучних «Му». І звісно щоб скоріше згинув «Пу», а з ним і вся «Ру». Зі святом! Святкового настрою! Нових творчих та професійних звершень і таланних, вдячних учнів!

Студентка rems-41 – Дарина Чирва:

Наша Ліляно Іванівно! Щиро вітаємо Вас з Днем Народження! Дякуємо, за всі знання, які ви в нас вкладаєте - після ваших пар, ми всі починаємо говорити «по-іншому»)) Залишайтесь такою творчою, позитивною та прекрасною! Бажаємо Вам творчої наснаги, близьких поруч, міцного здоров‘я, любові, та щоб ваші вірші читав увесь світ!) Любимо!

Студент rems-72 – Борис Поплавський:

Ліляно Іванівно, дякуємо вам від усієї РЕМС родини за ваш невід‘ємний вклад становлення нас як успішних спеціалістів. Завдяки вам ми стаємо на крок ближче до своєї мрії, бажаємо вам сил та надхнення! С Днем Вашого Народження!!!

Ліляно Іванівно, ви в нашому серці. З любов'ю REMS!