МІС ВСЕСВІТ 2023

Переможниця конкурсу "Міс Україна Всесвіт" Вікторія Апанасенко у розкішному образі представила Україну на міжнародному конкурсі краси "Міс Всесвіт-2022".

У США завершився 71-й конкурс "Міс Всесвіт". Незважаючи на те, що терористичній Росії було дозволено вийти на сцену, і на неймовірний костюм України, переможницею і новою володаркою корони стала учасниця з США Р'бонні Габріел.

Вона обійшла інших 83 учасниць з різних країн. У фінал разом з американкою вийшли також учасниці з Венесуели, Пуерто-Ріко, Домініканської Республіки і Кюрасао. Звання віце-міс отримала представниця від Венесуели Аманда Дудамель.

Представниця України продемонструвала на конкурсі кілька образів, що символізують війну в Україні.

У півфіналі вона вийшла на сцену в образі воїна світла. Для Вікторії костюм "Воїн світу" створила дизайнерка Леся Патока, яка працювала над ним чотири місяці. За її задумом вбрання уособлює Україну, яка протистоїть силам зла і бореться за свою свободу.

На шоу національних костюмів Вікторія постала у символічному вбранні під назвою "Воїн світла", як було зазначено раніше.

Вбрання в екстремальних умовах, після ракетних атак росії, під час блекауту і буквально при свічках, створила дизайнерка Леся Патока. Він характеризує боротьбу українців за волю.

"Нам так важливо було створити образ не просто красивої, а й сильної духом дівчини, що уособлює в собі всю Україну — незламну, сміливу, вільну. Попри всі складнощі й виклики, ми впорались зі створенням образу вчасно, адже кожен з нас – Воїн у своїй справі.

Наш образ "Воїн світла" в кожному Українці тут і зараз. Бо ми давно Не про страждання, ми НЕ про знедолення, і НЕ про пригнічення…Ми сильні, незалежні й завжди б'ємося до кінця", – поділилася Леся Потока.

Лук уособлює силу і незламність українського народу, його боротьбу за свою свободу. У його основі – образ войовничого Архангела Михаїла, який захищає з мечем Україну.

"Костюм "Воїн світла" – це уособлення внутрішньої сили українців, нашої сміливості, рішучості та любові до волі, що тече в наших жилах. В цей костюм я хотіла закласти ідею, що війна не спроможна зламати нашу міць та знебарвити наші серця. Навіть на згарищі, як фенікс, Україна розквітне та засяє яскравими променями доброти та віри", – сказала Вікторія Апанасенко.

Образ складається із чорного комбінезону, розшитого золотими деталями, який символізує броню, і білої сукні з пишними рукавами на зразок вишиванки (на неї використали понад 10 метрів тканини).

Лук доповнюють величезні крила у синьо-золотих обладунках із зображенням національного орнаменту.

"Крила обпалені у битві, та незламані. Вони заточені у синьо-золоті обладунки в кольорах, що символізують наш прапор, захищені й розкриті для вирішального бою та прикрашені різноманітними дзеркальними українськими орнаментами", – написала дизайнерка у дописі.

Голову Вікторія прикрасить красивим німбом із традиційними для України колосками пшениці.

Таким чином, Вікторія показала, яка насправді Україна – могутня та незламна, тому що лише підтримка товаришів допоможе нам наблизитись до перемоги.

Автор: Іван Бевз

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)