ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. У НАС ЦІКАВО!

Щосуботи, кафедра REMS готує цікавинки для наших любих абітурієнтів! Ми хочемо, аби кожен відчув атмосферу навчання на нашій кафедрі. Майстер-класи від зіркових випускників та викладачів, попереднє зарахування, живе спілкування, консультації та відповіді на всі ваші запитання — все це очікує на вас щосуботи, у стінах нашого навчального закладу! А ще, ви можете зняти круті Тік Ток з нашими студентами та викладачами, потрапити в Інстаграм rems_live та в об'єктив наших фотографів!

А зараз, розповімо вам детальніше про наш день відкритих дверей:

Майстер-клас від Ягич Вікторії!

Вікторія Ягич - фіналістка та вокальний коуч 11 та 12 сезонів проєкту “Голос Країни”, викладач з вокалу на кафедрі режисури шоу.

На майстер-класі абітурієнти та студенти, дізнались більше про основи вокалу та виконали цікаві вправи від нашого крутого викладача! Цікаво, інформативно та весело — так пройшлов наш майстер-клас. Кожен з абітурієнтів мав можливість відчути, як проходять наші пари!

Показ режисерських робіт наших студентів!

Спеціально для абітурієнтів, наші студенти: Обітоцька Анна, Крачко Тетяна, Агєєв Єгор, Калюжний Ярослав та Павло Закревський, продемонстрували свої режисерські роботи. Розповіли, як придумувались та створювались роботи, де шукали артистів та помічників, який бюджет був вкладений та яка головна ідея певної роботи. Абітурієнти мали можливіть поспілкуватись зі студентами, задати їм будь-які запитання, розібрати їх роботи. Таким чином, ми показуємо, як на кафедрі відбувається навчання, які навички здобувають наші студенти та які роботи вони створюють у стінах університету та за його межами.

А тепер, давайте запитаємо у наших абітурієнтів, про їх враження:

Анна Сапіга м. Вишневе:

- Дуже дружня, тепла атмосфера. Сподобався майстер-клас з вокалу, інформативно та весело! Обов'язково приїду до вас ще!

Марія Сапіга м. Вишневе:

- Я отримала відповіді на всі запитання, щодо творчого конкурсу та вступу загалом. Раніше я не замислювалась над вступом на творчу спеціальність, але сьогодні потрапила до вас на ДВД і дуже зацікавилась. Дякую!

Марія Свінківська м. Київ:

- В минулу суботу, я випадково потрапила до вас на ДВД, була на двух майстер-класах Погуляй Олександри та Никоненко Руслана. Зацікавилась цією спеціальністю та вирішила прийти сьогодні одразу до вас! Взагалі, я планувала вступати на журналістику, але зараз замислююсь піти саме на REMS.

Михайло Приходько с. Гора:

- Дуже новітній підхід та подача матеріалу для нас, як абітурієнтів. Радий, що мені вручили сертифікат попереднього зарахування) Сподобався майстер-клас, одразу видно, що на кафедрі працюють справжні професіонали, які викладаються на повну, аби якісно подати матеріал та зацікавити абітурієнтів та студентів.

REMS завжди готові відкрити двері для майбутніх талановитих студентів! Щосуботи чекаємо кожного і кожну у стінах нашого навчального закладу та онлайн. На вас чекає ще багато крутих майстер-класів та цікавинок. З нами ніколи не сумно! Відчуй атмосферу творчості, поринь у світ, де здійснюються мрії, обирай кафедру режисури шоу!

ЧЕКАЄМО САМЕ ТЕБЕ!

Автор: Дарина Чирва

Фото: Олександра Глушко

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ