ОЧІКУВАНІ УКРАЇНСЬКІ АЛЬБОМИ 2023

Всі ми любимо слухати музику, особливо коли вона улюбленого виконавця. Україна багата на молодих виконавців які підкорюють тисячі людей своїм співом і вони вирішили презентувати свої альбоми які вийдуть в найближчому часі.

Крихітка

Боїмося наврочити, але все вказує на те, що у 2023 році «Крихітка» нарешті випустить свій перший з 2009 року альбом.

Як розповіла фронтвумен Саша Кольцова, через повномасштабну війну деякі пісні з нього втратили актуальність, тому концепт запису змінився. Зараз колектив продовжує роботу в студії.

Циферблат

Минулого року інтелігентні романтики української поп-музики випустили лише дві пісні, але їх вистачило, щоб дебютний альбом «Циферблат» став одним із записів 2023 року, що інтригують найбільше. Він вийде у квітні.

Рома Майк

Автор одного з найкращих українських альбомів 2021 репер Рома Майк у новому році повернеться з повноформатною роботою під назвою «Кров». Це спільний альбом з колегою по цеху Воха. Що цікаво, і Рома Майк, і Воха у 2020 випустили крутезний альбом як дует «Ешелон».

Tember Blanche

Інді-поп-дует розпочав рік з фіналу Нацвідбору на «Євробачення-2023», а зараз продовжує записувати другий альбом. Як розповів СЛУХ гітарист Владислав Лагода, попередня дата виходу — 25 березня.

ТУЧА

Фурія української електроніки минулого року особливо запам’яталася треком russia is a terrorist state. На 2023 рік Марія Тучка готує експериментальний мініальбом.

«Один недодіджей заявив, що я паразитую на війні зі своїм треком russia is a terrorist state. Люди, які шарять мою позицію, знають, ким я була до 24 лютого, але цей його висер остаточно переконав мене робити реліз, який я виношую останній час. Це буде не напряму про війну, без закликів і т.д., але все одно дотичне до нашого сьогодення. Хочеш не хочеш, але наша реальність — війна.

Візуалка буде дуже важливою складовою для повноти реалізації концепції, але я кайфую від цього, так як потік ідей складається в коло, тобто в замкнуту конструкцію, і я тішуся. Будуть танці, секс, смута і правда. Ну і, звісно, нові ритми (загадково посміхаюсь). Планую реліз мініальбому на середину весни», — розповіла Марія Тучка.

Postman

Сольний проєкт Костянтина Почтаря (фронтмен 5 Vymir) може здивувати у новому році. Музикант наразі записує у студії в польських горах альбом, який, за його словами, буде зовсім не фольковим, як його попередні роботи. У записі беруть участь Лесик Омодада (Tik Tu, Omodada Gee) і музикант Ілля Вовк із Берліна.

Our Atlantic

Реінкарнатори «вусатого фанку» також готують сюрприз для слухачів — Our Atlantic записують «воєнний альбом». Він буде присвячений темі війні та досвіду барабанщика Олексія, батька чотирьох дітей, який у перші дні вторгнення пішов захищати рідне село під Києвом на житомирському напрямку.

To Eternity

Минулого року український співак з нігерійським корінням Даніїл Отуоньє продемонстрував, що має неабиякий нюх на хітові пісні, які одразу запам’ятовуються — розбудіть нас уночі й ми без проблем проспіваємо рядки з його пісні «Несмачний мед» про «не зміг тобі купити букет».

На 2023 рік Даніїл готує спільний мініальбом з The Curly — ще одним новачком, який робить милозвучне альтернативне R’n’B.

Alina Pash

Українська співачка продовжує перебувати в опалі слухачів через різні скандальні історії, але на якість музики це (поки що) не впливає. У 2022 році Аліна Паш випустила один із найсильніших кліпів (на пісню Heaven). Зараз вона у процесі запису нового альбому.

XXV кадр

Той самий стильний репер в окулярах розповів, що влітку планує випустити свій другий повноформатний альбом. Робоча назва альбому — «Чому ти завжди в окулярах?» (ха!).

Наші фаворит не передбачувані, тому від них можна очікувати на дивовижні речі. З нетерпінням чекаємо нові українські альбоми.

Автор: Іван Бевз

Маєш питання? Телефонуй:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)