МАЙСТЕР-КЛАС СЕРГІЙ КРИКУНЕНКО

23 січня на кафедрі режисури шоу відбувся майстер-клас “Візуальне мистецтво: тренди та перспективи”, від Сергія Крикуненко!

Сергій Крикуненко - режисер, відеодизайнер, відеомейкер.

Автор візуального оформлення конкурсів краси:

- Міс Україна Всесвіт - 2018, 2019, 2021;

- Жінка Україна-Всесвіт — 2021;

- Міс Львів - 2021;

- Міс Європа Континенталь - 2021;

Автор графічного оформлення номерів для таких зірок як: TVORCHI, Злата Огнєвич, Оля Цибульська та ін.

Режисер телеканалу Ua Fashion Tv;

Майстер-клас пройшов цікаво та тепло. Студенти дізнались більше про відеовиробництво, Motion Design та тренди.

Сергію Вітальйовичу, звідки зараз можна взяти натхнення, для подальшого творчого шляху?

• Те, що стосується мотивації. На сьогоднійшній день в нашій країні існує неймовірна кількість художників та ілюстраторів, які роблять дуже круті речі. Цікаво спостерігати за тим, що вони створюють у наш непростий час: комікси, арти, ілюстрації. Ці роботи дуже надихають на творчість та мистецтво. Я дуже рекомендую ходити на виставки та в музеї, особливо зараз і отримувати ту саму мотивацію, яка потрібна кожному митцю. Рекомендую до перегляду онлайн виставку "Навіть в темні часи є світло", де кожен зможе познайомитись з мистецтвом наших ілюстраторів про події сьогодення.

ТУТ ЦІКАВО

І чому би зараз не спробувати себе у мистецтві digital-ілюстратора?

Також я дуже рекомендую саме зараз почати вивчати англійську, бо без цього вже нікуди)

Дорогі студенти, хочеться побажати вам себе вдосконалювати. Так, зараз не час для веселих концертів та феєричних шоу, проте це час для того, щоб розвивати себе в програмах, нових знаннях, пробувати щось зовсім неочікуване. Завжди можна спробувати себе не тільки у монтажу відео, а ще в ілюстрації, графічному дизайні, створювати гучні та креативні речі. Спробуйте свої сили у 3D-мистецтві. Таким чином ви зможете навчитись чомусь новому, вдосконалити себе та мати чудове портфоліо та круті навички на випуску з університету. Бажаю всім МИРУ, доброти та віри у щасливе майбутнє.

А наші круті майстер-класи продовжуються! Розвивайся разом з кафедрою режисури шоу! Слідкуй за нашими новинами, на тебе очікує ще багато цікавинок.

Автор: Дарина Чирва

Фото: Поліна Загрудна

Маєш питання? Телефонуй:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)