УКРАЇНКА ТАНЯ МУІНЬО ЗНЯЛА КЛІП ДЛЯ СЕМА СМІТА

Ми розповімо вам про нову роботу Таню Муіньо української кліпмейкерки, дизайнерки, стилістки, фотографині та режисерки. Відома своєю роботою над кліпами популярних виконавців: MONATIK, Время и Стекло, Post Malone, The Weeknd, Cardi B, Lil Nas X, NK та багато інших.

До колекції робіт із зірками нещодавно додався кліп для Сема Сміта на пісню «I’m Not Here To Make Friends».

Таня Муіньо зняла для британського співака Сема Сміта (Sam Smith) зухвалий кліп. У ньому артист постав у відвертих і провокаційних нарядах. Сміт приміряв сукню, підбори, жіночу білизну, корсет і багато іншого.

Відео на пісню I'm Not Here To Make Friends вже з'явилося на YouTube-каналі співака. Сміт приємно здивував фанатів сміливістю, спочатку він був у пишній рожевій сукні, а після цього постав перед камерами в куди більш відвертих нарядах.

Як розповів співак у своєму Instagram, він мріяв про роботу з Танею Муіньо. Він сам називає кліп неймовірним, екстравагантним і навіть дивним.

Шанувальники прийшли в захват від епатажного відео. Вони пишуть:

"Боже мій, найдивовижніший кліп у всесвіті",

"Я сподіваюся, що це стане вірусним, тому що це так епатажно!",

«Мені подобається, що Сем робить все, що хоче. Побачене надихає, адже приємно дивитися, як хтось не перепрошує за себе".

Окрім позиції режисерки, у кліпі є ще один український слід — вироби бренду FROLOV серед образів героїв. Про це бренд розповів у себе в Instagram і виклав уривок, на якому можна побачити результат його роботи.

Це чудово, що українці є справжніми професіоналами за кордоном та показують усьому світу, яка ми - талановита нація!

Автор: Галя Якубовська

Якщо ти абітурієнт 2023 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live