ЗІ СВЯТОМ ЖІНКИ!

1 Травня, свято 8 березня виросло з робітничого руху та має американське коріння.

У 1908 році 15 тисяч жінок в Нью-Йорку вийшли на демонстрацію, вимагаючи скорочення робочого дня, збільшення заробітної плати та права голосу. Наступного року Американська соціалістична партія запропонувала зробити останню неділю травня Днем трудящих жінок.

У серпні 1910 року відома діячка німецької соціал-демократії Клара Цеткін на конференції в Копенгагені запропонувала заснувати Міжнародний день боротьби за жіноче рівноправ'я та емансипацію.

Близько ста учасниць з 17 країн підтримали ідею одностайно.

У 1911 році його вперше відзначили в Німеччині, Австро-Угорщині, Данії й Швейцарії.

Також весняне свято щороку відзначається в Україні. Наші чоловіки не лишилися осторонь та привітали жінок та дівчат із міжнародним жіночим днем.

Кучер Ростислав Станіславович - Викладач кафедри REMS

Дорогі дівчата, щиро вітаю вас зі святом весни та краси!

Весна і жінка – однієї природи! Хвилюючі, запаморочливі і ніжні! Нехай в цей день хвилюються тільки чоловічі серця, голова паморочиться від пристрасті, а ніжністю світяться дорогі і люблячі очі.

Дякую, що ви є з нами, допомагаєте змінювати світ на краще та надихаєте нас до нових звершень. Хай кожен новий день принесе вам нові враження, можливості та досягнення. Нехай ваше життя буде наповнене коханням, щастям та гармонією!

А зараз тримайте 8 вельми необхідних вам речей: миру в країні, спокою в душі, здоров'я в тілі, радості в очах, любові в серці, легкості в ногах, приємних слів у вухах і красивих квітів в руках! І нехай ця вісімка буде постійною життєвою супутницею!

Зі святом весни!

Працков Роман Євгенович - Викладач кафедри REMS

В цей святковий весняний день з найщирішими побажаннями хочу звернутися до усіх дівчат та жінок.

Будьте здорові та кохані,

Пам'ятайте, що Ви в нас незрівнянні!

Нехай ваш настрій завжди буде на висоті.

Радості, успіху та щастя у житті.

З 8 березня, наші чарівні.

Крипчук Микола Володимирович - Викладач кафедри REMS

Саме в ці весняні прекрасні дні ми святкуємо одне з найкрасивіших свят – Свято справжньої чарівності, краси і жіночності! Хочу привітати всіх наших красунь з цією яскравою подією! Нехай любов і ніжність розпускаються в душі, як перші весняні квіти! Нехай кожний весняний день буде наповнений усмішками, захопленнями, натхненням, любов’ю, злагодою і радістю. Будьте щасливі, почуваючись справжніми королевами в мирній квітучій, як Весна, Україні!

Бушмакін Євген Володимирович - Викладач кафедри REMS

Вітаю наших любих жінок із цим весняним святом! Бажаю, звичайно, здійснення усіх мрій і сподівань! Нехай усміхається сонечко з мирного неба.

Касьяненко Андрій Сергійович - Викладач кафедри REMS

Шановні наші, чарівні РЕМС дівчата!!! Нехай в ваших серцях завжди буде вогонь кохання і надії на краще! Мирного неба над головою!!! А як пародист хочу побажати, нехай Ваше життя буде справжнім, а не пародію!!! Зі святом, Вас!!!

Крикуненко Сергій Віталійович - Викладач кафедри REMS

Хочу привітати всіх дівчат-красунь та фантастичних жінок зі святом 8-ого березня. Творчості та натхнення! Сили і витримки у такий непростий час! І найголовніше - миру та перемоги.

Никоненко Руслан Миколайович - Викладач кафедри REMS

Шановні дівчата! Можна багато говорити про вас, про те, які ви красиві, тендітні та талановиті! Але, головне, зовсім не це! Головне, що без вас не буде гармонії у всесвіті! Весна-це завжди початок всього нового: навколишнього світу, нових ідей та нових мрій і бажань! Тому, бажаю вам завжди світитися від щастя, відчувати фантастично творчий підйом та наповнення новими чудовими мріями!

Колєсніков Іван група REMS-41 – Голова креативної групи кафедри REMS

Вітаю всіх дівчат з 8 березням бажаю, щоб ви залишалися таким життєрадісними, розквітали та дарували світові красу. Оскільки ви режисери, бажаю натхнення, креативу в подальших ваших роботах, продовжуйте іти тією дорогою яку підказує вам серце. Тепла в душі, миру в сім'ї та миру всій Україні.

Нехай жіноча натура мінлива і непередбачувана, як весна, яка тільки прийшла, але саме цей факт визначає, що ви справжні жінки! Ваші прагнення і мрії обов'язково знайдуть дорогу в світ реальності і внесуть в нього нові емоції. Бажаємо не лише 8 березня, але і в усі наступні дні відчувати себе бажаною і коханою!

Автор: Іван Бевз

Якщо ти абітурієнт 2023 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live