Новини

Будь завжди в курсі останніх новин кафедри режисури шоу!

I AM U ARE

 

 

i am u are — платформа та захід, що напряму підтримує більше 100 брендів та розвиває інвестиційну привабливість України, щоб забезпечити загальне зростання економіки, зокрема стимулювати креативну економіку, яка тримає тил і є рушієм розвитку ідей і технологій.

 

Захід має формат виставки з унікальною архітектурною концепцією та добіркою українських брендів і компаній. Організаторами події є Анна Пагава та комунікаційна агенція GOGŌLA, а також Христина Скрипка, експертка у сфері гостинності.

До команди проєкту долучилися: Маша Рева — креативна директорка, кураторка фотовиставки, Іван Грабко — візуальний і дизайн-директор, концепт-креатор; Надія Шаповал — креативна керівниця та кураторка відділу етнології. За розробку та втілення архітектурної концепції для обох локацій i am u are відповідає ФОРМА — київське архітектурне бюро, засноване Олексієм Петровим та Іриною Мірошниковою. Частина прибутку проєкту буде передана UNITED24, а головним charity-партнером стала платформа donut.

 

"Наша місія — підтримувати і розвивати правильний і чесний імідж і бренд України, а також допомогти учасникам проєкту знайти нові зв’язки в Америці та нові ринки, щоб пережити виклики війни",ділиться Анна Пагава.

 

"Протягом шести місяців ми спілкуємося з представниками українського бізнесу і бачимо, наскільки вони невпинні та незламні. Саме тому ми хочемо познайомити світ із нашими кейсами — сильними компаніями, талановитими митцями, а також представниками культури", — доповнює Христина Скрипка

В межах i am u are будуть реалізовані: ярмарок, виставка, презентації стартапів. Подія має стати місцем, де українці зможуть представити свої проєкти, налагодити співпрацю та вийти на діалог з американською спільнотою та інвесторами. Подія відбудеться у Skylight at Essex Crossing, розташованому в центрі Нижнього Іст-Сайду — району з понад сторічною історією, що втілює автентичність Нью-Йорка і де народжуються світові модні, культурні та кулінарні тренди.

Мотивацією створити масштабний проєкт, який об'єднав творців з України, ділиться Анна Пагава, засновниця GOGŌLA: "З самого початку війни моєю мрією було зробити захід, який відповідатиме рівню сучасної України та презентуватиме її креативну економіку. Багато фактів про Україну є різними проявами так званої шароварщини — надто спрощеного і досить поверхневого сприйняття української культури. Іноземна аудиторія часто з подивом для себе виявляє, що Україна — не тільки країна з глибоким історичним корінням, але й прогресивна та сучасна держава, яка має неймовірні технологічні, фешн- та лайфстайл-бренди. Це те, що ми хотіли б підкреслити, і причина, чому я ініціювала створення цього проєкту".

 

Автор: Олександра Глушко

 


Якщо ти абітурієнт 2023 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live

Маєш питання? Телефонуй:

Совгира Тетяна Ігорівна - 063-141-40-48

Слідкуй за нашими новинами:

Instagram – @rems_live

Фейсбук - https://www.facebook.com/remsknukimkuk/

YouTube канал - www.youtube.com/c/REMS_LIVE

Tik-Tok - https://vm.tiktok.com/ZM8QkkmeG/

 

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 529-93-19

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультують абітурієнтів:
Совгира Тетяна Ігорівна
+38 (063) 141-40-48
Фішер Володимир Михайлович
+38 (067) 748-82-99

               

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38 (044) 285-44-03

Тел.: +38 (044) 285-43-86

Факс.: +38 (044) 285-85-27

         

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2018-2023 Кафедра режисури шоу
Розробка сайту: Dmytro Romankov