ФІШКИ УКРАЇНСЬКИХ ЗІРОК НА КОНЦЕРТАХ

Українські зірки — яскраві та епотажні. Кожен з них індивідуальність — тому їх концерти дуже різняться між собою. Одією з головних фішек артистів на концертах є певні рухи, які вони роблять, притаманні тільки їм! Що це за рухи? Давайте дізнаємось!

Оля Полякова

Виконавиця Оля Полякова володіє діапазоном голосу три октави. Тож, у піснях артистки є чимало високих нот. На концертах Оля залюбки демонструє прихильникам свої вокальні вміння. Коли справа доходить до високих нот, то знаменитість трішки вигинає спину та нахиляється донизу.

Тіна Кароль

А от виконавиця Тіна Кароль має інший фірмовий рух, коли вона співає високі ноти. Артистка піднімає догори ліву руку, заплющує очі та трішки відхиляє набік мікрофон.

Настя Каменських

Виконавиця зазвичай випускає розважальні та веселі пісні. На своїх концертах Настя часто грайливо висовує язик та таким чином, що його кінчиком торкається кутика верхньої губи.

MONATIK

Мультиартист, коли співає, часто відхиляється від мікрофона або вбік, або повертається назад. Прихильники припускають, що артист так робить, аби не псувати звучання пісні, а також аби не кричати в мікрофон.

Олег Скрипка

Коли грає гурт "Воплі Відоплясова", фронтмен колективу Олег Скрипка влаштовує справжнє шоу з танців. А особливо артист активно витанцьовує ногами. Скрипка може піднімати їх догори або високо стрибати.

Артем Пивоваров

В артиста зазвичай неабияк активні та енергійні концерти. Він постійно у русі. Міміка обличчя співака теж активна та виразна. Фани часто звертають на це увагу. Артему через це навіть прилітає від хейтерів. Утім, дехто припускає, що така міміка обличчя допомагає Пивоварову краще витягнути високі ноти.

ПИВОВАРОВ співає наживо 🎵 Нова пісня 💛💙 #акапелла #акапела #наживо... | TikTok

Автор: Дарина Чирва