ЗНАЙДИ НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ!

Якщо ти хочеш більше знати про нашу спеціальність, про студентське життя, про цікаві новини,про REMS взагалі – підписуйся на нас, слідкуй за нами, будь разом із нами.

Наша сторінка в мережі Instagram – @rems_live – це унікальна сторінка. Адже у нас авторський дизайн, а всі публікації – це переважно відео. В цих публікаціях ви можете побачити життя студентів, їх проходження практики, поради для абітурієнтів…

У сторіс можна знайти багато цікавих рубрик, які кожен день змінюються і несуть не лише розважальну, а й інформативно-виховну функції.

Підписуйся на @rems_live і ти завжди будеш в курсі найактуальніших подій факультету REMS!

Також ми ведемо активну діяльність на сторінці факультету в Facebook

Тут багато цікавого не лише зі студентського життя, а і цікаві новини зі світу естради та шоу-бізнесу, творчі здобутки наших успішних випускників, анонси цікавих факультетських подій та багато іншого.

Заходь до нас у Facebook і клич туди своїх батьків - ми впевнені, що їм буде цікаво чим живуть їх діти!

Кожного дня ми підтримуємо та створюємо нові тренди на платформі в Tik-Tok

Цікаві, веселі, короткі історії зі студентського життя не залишать вас байдужими.

Відеокліпи про студентське життя, репортажі з факультетських подій, цікаві режисерські роботи, і багато іншого ви можете знайти на нашому YouTube каналі.

А наш Telegram канал REMS.INFO – це платформа для інформативних повідомлень для всіх – від абітурієнтів до студентів факультету.

Хочеш бути в курсі всіх подій на REMS?

В тебе є безліч таких можливостей!

Підписуйтесь! Дивіться! Поширюйте! Будьте з нами!

Якщо ти абітурієнт 2023 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live