ALOSHA НА ЄВРОБАЧЕННІ-2023

Українська співачка Alyosha разом із британською зіркою Ребеккою Фергюсон виступили на сцені «Євробачення-2023».

Аlyosha виступила у першому півфіналі «Євробачення-2023» в якості запрошеної зірки та виконала разом із Ребеккою Фергюсон пісню Ordinary World гурту Duran Duran, у якій один куплет звучить українською.

Номер розповідає зворушливу історію розставання сімʼї під час повномасштабної війни. Посеред виступу лунає сирена повітряної тривоги, яка розділяє закохану пару: він йде на фронт, а вона змушена тікати за кордон. Історія з номера близька Alyosha, адже її чоловік, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя, став добровольцем Сил територіальної оборони Збройних Сил України, а вона з дітьми була змушена покинути країну.

Креативний директор конкурсу від України Герман Нєнов придумав концепцію номеру у бомбосховищі під час ракетних обстрілів. Відповідальні за постановку — американський продакшн Freckled Sky та команда режисерок Tri Direction.

Режисерки з Tri Direction розповіли Jetsetter про складнощі креативного процесу під час війни. Наталія Лисенкова, Наталія Ровенська та Марія Григоращенко ставили на меті перетворити лють і розпач на візуальні образи так, щоб це не було занадто документально й реалістично.

Також режисерки поділилися подробицями основних етапів підготовки до виступу. Спочатку продюсери британського BBC звернулися до мультимедійного продакшену Freckled Sky з якими Tri Direction давно співпрацюють. Разом з американською командою режисерки потрапили до інтермедійного виступу для півфіналу «Євробачення-2023». На першому етапі режисерки разом з командою Freckled Sky отримали креативний бриф й основу історії від BBC та «UA Суспільне».

Протягом підготовки до виступу відбувалося чимало змін. Наприклад, на етапі затвердження сюжету Tri Direction були змушені змінити сетап через неможливість використання голографічної сітки. Також за день до постановки хореографії їм змінили трек, проте з новою музикою виступ став тільки краще.

Загалом Tri Direction задоволені підготовкою, яка проходила в творчій атмосфері та синергії з командою «Євробачення».

Також у першому півфіналі «Євробачення-2023» виконала пісню «Маяк» цьогорічна ведуча шоу — солістка The Hardkiss Юлія Саніна. Найближчими днями на сцені «Євробачення-2023» мають виступити Марія Яремчук, Злата Дзюнька та OTOY.

Автор: Якубовська Галина

Якщо ти абітурієнт 2023 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live