Що відвідати? REMS рекомендує!

Режисерам важливо бути в курсі подій, які відбуваються у сфері культури та мистецтва, особливо ті події, які відбуваються в місці де живеш. Тому факультет Режисури естради залюбки познайомить вас із найцікавішими заходами, які мають відбутись протягом наступного тижня, а саме 22-28 лютого в Україні.

Перше місце, яке ми радимо вам відвідати — це «Stand-Up в Urban»

Стендап — це сміливий і відвертий гумор про нас і про те, що відбувається навколо. На концерті кожен глядач стає частиною стендап-комедії. Коміки щиро діляться своїми думками та емоціями, які нікого не залишать байдужим!
Знайомі життєві ситуації, курйози, проблеми й теорії їх смішного рішення. Все це і багато іншого на вечорі справжньої стендап-комедії!
Виступатимуть :

• Іван Жорноклей — киянин з амбіціями приїжджого. Молодий сім'янин, якому за тридцять. Засновник і провідний «Ukrainian Stand-Up Agency».
  • Андрій Бережки — переможець «Розсміши коміка» на «1 + 1», резидент «Гуднайт_клаб» на «1 + 1», учасник «Comedy Баттл» на «ТНТ».
  • Слава Бо — учасник і організатор Standup_ks (Херсон) і Standup_Niko (Миколаїв), учасник телевізійного проєкту «Розсміши коміка».
  • Денис Коробля — найбільш прямолінійний і чесний стендапер. Учасник спільноти «Comedy Club UA», шоу «Комік на Мільйон» на телеканалі «ICTV», проєкт «Стендапер» на «НЛО TV» і «Гуднайт_клуб» на «1 + 1».
  • Раміль Янгул — комік з Житомира. Виховує доньку і себе, для того, щоб в майбутньому захищати її від шанувальників.
  • Святослав Марченко — самотній вегетаріанець. Колекціонує знімні квартири і міста.
  • Артур Петров — сценарист телевізійних проєкт і кіно, батько двох дітей, учасник шоу «Комік на мільйон» на телеканалі ICTV.
  • Максим Коновал- переможець «Стендап Шоу» на «Новому каналі», переможець проєкт «Розсміши коміка» резидент «Гуднайт_клаб» на каналі «1 + 1».

Тривалість програми - 90 хвилин. Шоу-програма представлена українською та російською мовою. Рекомендується особам від 18 років.
Коли : 23 лютого
Де : Київ, Urban вул. Саксаганського, 13/42
Вартість: 200 грн, квитки на https://kontramarka.ua/ru/standup-v-urban-67037.html

Наступна подія : концерт хіп-хопу в джазовому аранжуванні від ТНМК

Любов ТНМК до музичних експериментів вже давно відома. Ще у 2003 році джазмени з «Восток-Side» та “Танок на майдані Конго” відіграли спільний концерт Jazzy у культовому клубі “44”. Саме тоді щасливчики вперше почули хіп-хоп у джазовому аранжуванні. Але час і майстерність музикантів не стоять на місці. І ось, на нас чекає новий вибух прекрасного і несумісного, на перший погляд — програма ТНМК JAZZY DELUXE. Аранжування зробив український джазмен Денис Аду, співатимуть український хіп-хоп гурт ТНМК.

Коли : 20 лютого 2021, 19:00
Де : Київ, Stereo Plaza
Вартість: від 550 грн, квитки - https://concert.ua/ru/event/tnmk-jazzy-deluxe

Рекомендуємо відвідати також вечір красивої рояльної музики, де будуть звучати композиції кращих композиторів світу - « РОЯЛЬ. MUSIC BY HANS ZIMMER, YANN TIERSEN»

Неймовірна гра світла і музики просто віднесуть вас в іншу реальність.
Це не просто концерт. Це атмосфера. Цей стан душевного спокою і водночас наснаги. Цей стан морального задоволення душі. Це треба побачити та відчути один раз.
Ви насолодитеся музикою і неймовірним звучанням рояля, мабуть, самого впізнаваного композитора у світі, генія неймовірних емоцій - Hans Zimmer. На концерті прозвучать композиції з фільмів «Інтерстеллар», «Початок», «Гонка», «Темний лицар», «Король лев», а також неймовірних робіт генія Yann Tiersen, які западуть в душу кожному!
Ви зможете насолодитися неймовірним звучанням рояля, прогулятися в найатмосфернішому місці Одеси, зробити багато красивих фотографій і насолодитися навколишньою атмосферою!
Враження залишаться найтеплішими, а емоції — найживішими! За роялем — соліст білоруського оркестру "CLASSIC ENERGY" Аліса Вєтрова.

Коли: 24 лютого о 19:00
Де: Одеса, Одеська обласна філармонія
Вартість : від 420 грн, квитки https://concert.ua/ru/event/piano-odesa

Також, не можна не згадати про «ЛУСКУНЧИК З КАТЕРИНОЮ КУХАР»

Одна з найвідоміших зимових вистав, популярність якої неможливо перебільшити. Постановка за участі неперевершеної прими-балерини Національної опери України — Катерини Кухар. Чарівна музика Чайковського і незмінна класика від Гофмана — рецепт прекрасного вечора. Все це ви зможете побачити.
Балет «Лускунчик» це не просто уявлення. За лаштунками ховається чарівний світ, повний сміливості, щирих емоцій і зимового настрою. Особливий шарм надають дивовижно красиві костюми, атмосферна музика геніального Петра Чайковського і майстерність акторів.
Хореограф Валерій Ковтун та зірка українського балету Катерина Кухар з іншими акторами в стрімкому танці розкажуть історію «Лускунчика». Жахливий Мишачий король, зачарований принц і холодна зима чекатимуть тих, в чиєму серці ще палає вогонь цікавості й не вщухає спрага прекрасного.

Коли: 26 лютого, 19:00
Де: Черкаси, ДК «ДРУЖБА НАРОДІВ» буд. Шевченка, 249
Вартість :від 190 грн https://concert.ua/ru/event/luskunchik-cherkasy

Обов'язково відвідуйте різні заходи та набирайтесь режисерського досвіду, згодом це буде корисно не тільки вам, а можливо й багатьом людям, бо відомо багато випадків, коли мистецтво рятувало, окриляло, та надихало. Підписуйтесь на нас в соціальних мережах та будьте в курсі всіх режисерських подій.