Студенти REMS переможці всеукраїнського конкурсу!

Студенти другого курсу факультету режисури естради Анастасія Володіна та Денис Астапенко  взяли участь у  Дистанційному Всеукраїнському фестивалі–конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів».

Фестиваль проводиться за організаційно-інформаційної підтримки Міністерства культури України та Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень.

До участі було допущено 246 конкурсних відеовиступів з усіх куточків України.

Почесні члени журі, до складу якого ввійшли справжні фахівці у галузі культури та мистецтва, протягом тижня ретельно переглядали кожного конкурсанта та визначали переможців. За їх словами, надзвичайно високий рівень виконавської майстерності було представлено в кожній номінації.

Денис взяв участь у номінації «Сценічне мистецтво» (художнє читання), а Анастасія у номінації «Вокал» .

Анастасія і Денис є одногрупниками. Вони разом навчаються у групі ТМ-49, під художнім керівництвом народного артиста України Володимира Олександровича  Мойсеєнка. Майстри курсу - доцент, кандидат мистецтвознавства Мирослава Миколаївна Мельник та заслужений артист естрадного мистецтва України Андрій Сергійович Касьяненко.

За результатами конкурсу, наші студенти стали лауреатами Першої премії.

Студенти отримали дипломи та медалі фестивалю. Також, як лауреатам першої премії, їм  надано сертифікат що дає право 50% знижки на участь в одному із міжнародних фестивалів-конкурсів, що проходитимуть у Туреччині, Болгарії та Грузії 2021 громадською організацією «МИР ФЕСТ», спільно з туристичним оператором «МИР».

Ми вітаємо наших студентів і щиро пишаємося їх талантами, працьовитістю та наполегливістю. Сподіваємося, що цей конкурс стане для Анастасія та Дениса ще однією важливою сходинкою до здійснення своєї заповітної мрії!