РЕМС організовує наукову конференцію!

Факультет режисури естради Київського національного університету культури і мистецтв запрошує науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, здобувачів та магістрантів вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів взяти участь у Всеукраїнській заочній науковій конференції «Актуальні дискурси мистецтва естради: традиції та європейська інтеграція», яка відбудеться 20 квітня 2021 р.

За результатами конференції буде видано збірник «Актуальні дискурси мистецтва естради: традиції та європейська інтеграція».

Прийом тез: до 1квітня 2021 р. (дистанційно).

Місце проведення: Київський національний університет культури і мистецтв, м. Київ, вул. Є. Коновальця, буд. 36.

Тематичні напрями конференції:

1.  Тенденції розвитку мистецтва естради в сучасній соціокультурній сфері.
  2. Аспекти формування професійних компетентностей майбутніх артистів та режисерів естради.
  3. Інтеграційні процеси мистецьких форм: традиції та новаторство.
  4. Політичні аспекти в сучасному культурно-мистецькому просторі.

Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Організаційний комітет конференції:

• Деркач Світлана Миколаївна – кандидат мистецтвознавства, професор, заслужений діяч мистецтв України, декан факультету режисури естради КНУКіМ;
  • Мельник Мирослава Миколаївна – кандидат мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри режисури естради та масових свят КНУКіМ;
  • Крипчук Микола Володимирович – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури естради та масових свят КНУКіМ;
  • Фішер Володимир Михайлович – професор з/н, заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри режисури естради та масових свят;
  • Совгира Тетяна Ігорівна – кандидат мистецтвознавства, доцент з/н кафедри режисури естради та масових свят КНУКіМ.

Умови участі:

До 1 квітня 2021 року (включно) на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. окремими файлами необхідно надіслати:

• Заявку та анкету (дод. 1) на участь у конференції;
  • Тези (назва файлу: № та назва тематичного напряму, П.І.Б. автора тез);
  • Завірену та відскановану рецензію наукового керівника (для аспірантів, здобувачів, магістрантів).

За результатами конференції всі учасники отримають збірник матеріалів конференції.

Вимоги до оформлення тез:

• Обсяг – від 3 до 5 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows 6.0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007; шрифт – Times New Roman, розмір – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; абз. відступ – 1,25 см; поля – 2 см. Сторінки не нумеруються.
  • Послідовність розміщення матеріалів у тезах: напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді (наприклад, Напрям Тенденції розвитку мистецтва естради в сучасній соціокультурній сфері, прізвище та ініціали автора (шрифт – напівжирний), науковий ступінь, вчене звання, посада, навчальний заклад, місто, держава, електронна пошта, шрифт – курсив, назва тез (шрифт заголовка – напівжирний).
  • У тексті посилання позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому номера сторінки, наприклад: [5, с. 115].
  • Літературу необхідно оформляти згідно з вимогами МОН України та ДСТУ 8302:2015.
  • Відповідальність за достовірність інформації та зміст тез несе автор.
  • Матеріали, які не відповідають зазначеним вимогам та подані пізніше вказаного терміну, розглядатись оргкомітетом не будуть.
  • Оргкомітет залишає за собою право відбору тез. Автори, які подають матеріали, погоджуються з тим, що текст є оригінальним і раніше не друкувався.

Форма участі: заочна.

Збірник тез буде надіслано учасникам конференції на відділення Нової пошти, вказане у заявці, протягом місяця після проведення конференції.

Контакти організаційного комітету:

095-332-32-33 Мельник Мирослава Миколаївна,

067-189-72-15 Крипчук Микола Володимирович

Додаток 1.

Зразок оформлення заявки на участь у конференції:

АНКЕТА

Прізвище

Ім’я

По-батькові

Місто

Навчальний заклад

Місце роботи