ТОП-5 ПРОГРАМ ДЛЯ МОНТАЖУ

Раді бачити тебе на REMS! Сьогодні ми продовжуємо знайомити тебе з надзвичайно захопливим та цікавим світом соцмереж. У минулій статті в цій рубриці ми зазначали, що важливим етапом на шляху до створення унікального відеоконтенту є саме монтаж. Тож далі розглянемо 5 безкоштовних крутих програм для телефона, що допоможуть тобі перетворити звичайне відео на справжній шедевр.

Quik – відеоредактор, що дає змогу за кілька простих кроків створити ефектний кліп. Додаток не пропонує великого спектра можливостей для редагування, проте має свої фішки: шукає ключові моменти у вашому контенті та робить фокус на них у відео, автоматично накладає відеоефекти й переходи та надає можливість додати будь-який трек з бібліотеки. Програма ідеально підійде для новачків у монтажі та користувачів, ціль яких: швидко й просто змонтувати відео.

ДЕ: IOS та Android

ПЛЮСИ: працює з Live Photos та може обробити одночасно до 200 фото чи відео

МІНУСИ: обмежені можливості для редагування відео.

Adobe Premiere Rush – відеоредактор від іменитого розробника Adobe, адаптований під можливості та обмеження мобільних пристроїв. Програма має повний асортимент інструментів, щоб створити дійсно якісний продукт. У форматі мобільного додатка редактор пропонує спрощений інтерфейс з великими іконками та зручними панелями. Є можливість додати до чотирьох відео і трьох звукових доріжок. Додатково можна обрізати, редагувати й обертати відеокліпи, змінювати їхню швидкість та інші базові функції.

ДЕ: IOS та Android

ЦІНА: безкоштовно

ПЛЮСИ: синхронізація з іншими продуктами Adobe

МІНУСИ: обмежені можливості для редагування аудіо.

InShot – один з улюблених додатків блогерів. Програма має велику кількість шаблонів, рамок, фільтрів та цікавих фішок. Тут наявні всі найактуальніші інструменти для монтажу: можна вирізати відео, додавати переходи й фільтри, прикрашати кліп ефектами та титрами. Редактор простий та зручний у використанні, має зрозумілий інтерфейс.

ДЕ: IOS та Андроїд

ЦІНА: безкоштовно, проте для доступу до всіх фільтрів та видалення водяного знаку потрібно доплачувати

ПЛЮСИ: багатофункціональність та зручність у використанні

МІНУСИ: трохи обмежені можливості без оплати повної версії.

Camcorder – додаток, що допоможе перетворити відео в ретро-фільми з вбудованими VHS-ефектами. Хочеш створити кліпи з архівів 80-х років? Тоді цей редактор саме для тебе! Тут ти можеш знімати безпосередньо через додаток, або ж завантажити попередньо зроблені медіафайли з бібліотеки. Ця програмка ідеально підходить для створення будь-якого атмосферного відео з ефектом VHS.

ДЕ: IOS та Андроїд

ПЛЮСИ: цікаві VHS-ефекти

МІНУСИ: обмежені можливості редагування відео.

Videoleap – відмінний додаток для монтажу відео, який вміє практично все: від пошарового редагування до хромакея. Тут ти знайдеш безліч крутих спецефектів, накладання тексту на відео, звукові ефекти та інших цікавих фішок. Основний мінус – деякі функції потрібно докуповувати або ж оформляти підписку.

ДЕ: IOS

ЦІНА: безкоштовно

ПЛЮСИ: багато можливостей для монтажу

МІНУСИ: відсутність розробки для Android.

До речі, безкоштовну музику для своїх відео ти можеш завантажити за допомогою телеграм-ботів: VKM bot і Light Music Bot. Все просто: надішли боту назву пісні або виконавця, завантажуй її в додаток і насолоджуйся музикою у своїх відео.

Отже, маємо надію, ця стаття була справді корисною та цікавою для тебе. Опановуй основи монтажу і створюй справді крутий контент для своїх соцмереж. Експериментуй, твори, прямуй тільки вперед. Факультет режисури естради бажає тобі натхнення та цікавих режисерських задумів!