Головні дати вступу 2021!

З кожним днем все ближче і ближче випуск зі школи, ЗНО, вступ до омріяного університету. А ще наша з вами зустріч все ближче, любі абітурієнти! Та Факультет режисури естради дуже хоче, аби шлях до цієї зустрічі був легким і спокійним. Отож, цього разу ділимось з вами важливою інформацією!

Терміни вступу абітурієнтів на бакалавра у 2021 році: головні дати!

Вже за кілька місяців вступники будуть подавати документи для навчання у вишах України. Терміни вступу до університетів у 2021 році затверджені наказом МОН. Абітурієнти мають подати заяви та документи до 16 липня.

1. Вступ на денну форму навчання.
  2. Творчі конкурси, вступні іспити та співбесіди.
  3. Оприлюднення рейтингових списків.
  4. Зарахування на навчання.
  5. Вступ на інші форми навчання.

Ми підготували інформацію про всі дати та терміни прийому заяв і зарахування абітурієнтів на навчання до вишів на бакалаврат цього року.

Вступ на денну форму навчання

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до е-кабінету необхідних документів розпочнеться 1 липня 2021 року.

Всі медичні огляди та інші доконкурсні процедури необхідно провести до 9 липня 2021 року.

Зазначимо, що для подачі документів у виші відводиться 2 дні. Так, прийом заяв та документів від вступників розпочинається 14 липня, крім вищих військових навчальних закладів.

А закінчується прийом документів:

• о 18:00 16 липня (для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів);
  • о 18:00 23 липня (для осіб, які вступають за результатами ЗНО, іспитів, творчих конкурсів, складених з 1 по 13 липня 2021 року).

Творчі конкурси, вступні іспити та співбесіди

Вступні іспити та творчі конкурси проводяться в кілька потоків з 1 по 13 липня включно (для вступників на бюджет за графіком затвердженим навчальним закладом).

У період з 14 по 23 липня можуть проводитись додаткові сесії іспитів та творчих конкурсів для вступників, які вступають на контракт.

У МОН запевнили, що у творчих конкурсах мають право брати участь особи, які закінчили 11 клас або завершують здобуття загальної середньої освіти до 10 липня 2021 року.

Натомість співбесіди у закладах вищої освіти проводяться з 17 до 19 липня 2021 року включно.

Строки прийому заяв та документів для участі у вступних іспитах та творчому конкурсі визначає приймальна комісія вишу за умови, що прийом заяв та документів починається не пізніше ніж 24 червня та завершується до початку останнього потоку проведення вступних іспитів або конкурсів.

Подавати документи для вступу варто з 14 липня 2021 року.

До того ж для деяких спеціальностей потрібен творчий залік. Він проводиться у період з 1 лютого до дня завершення прийому документів на відповідну конкурсну пропозицію.

До речі, саме на REMS творчий конкурс проходить  з 1 по 13 липня!!!

Оприлюднення рейтингових списків

Оприлюднення списків вступників, яких рекомендують до зарахування на бюджет за результатами співбесіди та за квотою-2, здійснюється не пізніше 12:00 20 липня.

Ці вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 10:00 23 липня, включаючи подання письмової заяви.

Зарахування цієї категорії абітурієнтів на бюджет відбувається не пізніше 15:00 23 липня.

Формування рейтингових списків абітурієнтів, які вступають на основі результатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1, квотою-3, квотою-4) здійснюються не пізніше 28 липня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів) до 18:00 2 серпня.

Зарахування на навчання

Зарахування вступників на навчання на бюджет проводиться не пізніше 9 серпня. Водночас зарахування вступників на контракт – не пізніше ніж 30 вересня 2021 року.

Вступ на інші форми навчання

Терміни прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за іншими (крім денної) формами навчання на бюджет чи контракт не відрізняються від термінів прийому документів на денну форму навчання.

Так, терміни прийому заяв та документів починається не раніше 14 липня, тривалість кожної сесії прийому документів становить не більше 30 днів.

Водночас для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на бюджет та контракт прийом заяв та документів розпочинається 14 липня і закінчується о 18:00 23 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 24 липня до 30 липня.

До речі, основна сесія ЗНО цього року стартує 21 травня (перше тестування з хімії) й триватиме до 15 червня (останнє ЗНО – з географії). Результати ЗНО будуть опубліковані на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 30 червня.

Найголовніше – спокійно готуйтеся, вірте в себе й отримуйте найкращі результати! Пам’ятайте, ви можете ВСЕ! А ми вас вже чекаємо у REMS-family!