День вечірки!

На початку квітня відзначається веселе неофіційне свято – Всесвітній день вечірки (більш відомий як Party Day або ж P-Day). Причому воно існує в різних форматах – від урочистого прийому до молодіжної неформальної тусовки. Тематика, характер і сценарій заходу залежить від організаторів і учасників. Вечірки популярні в усьому світі, адже на них відпочивають, спілкуються або просто приємно проводять час. Проте, не дивлячись на веселий характер свята, він був створений з серйозними намірами.

Справа в тому, що ідея організувати День паті прийшла з фантастичного роману «Політ» американської письменниці Ванни Бонта: оповідання книги закінчується зворотним відліком часу до 3 квітня 2000 року, коли у всьому світі повинно відбутися масове свято, що об'єднує людство. Цей роман вийшов у світ в 1995 році, а вже 3 квітня 1996 року в США пройшов перший День вечірок. Девізом цього дня є вислів: «Вечірка – це протилежність війни».

Головною метою свята було проголошено ідею, що для створення кращої якісної реальності, в якій живе кожна людина, потрібно робити позитивні і активні дії, радіючи життю разом з іншими людьми. А не просто пасивно озвучувати усім відому думку: «Мир в усьому світі».

Взагалі, якщо замислитися, свято і дружнє проведення часу – завжди можна розглядати як альтернативу війні. На організацію вечірки суспільство витрачає енергію, однак вона направлена в мирне русло і приносить радість.

З кожним роком свято набирало популярності, і до теперішнього часу досягло статусу міжнародного дня, знаходячи все більше прихильників. Адже воно не має ніяких політичних або релігійних цілей, а спрямоване на те, щоб зробити наше життя веселішим і щасливішим.

Вечірка – це свято життя, яке об’єднує людей, допомагає їм ближче пізнати один одного, знизити напругу в суспільстві й підвищити рівень довіри один до одного.

Це свято допомагає відволіктися від будь-яких проблем, забути хоч на трохи всі неприємні моменти в житті й провести час з користю.

Вечірка у молоді або урочистий масовий захід у дорослих – всі ці заходи об'єднує те, що люди збираються разом, проводять час, спілкуючись або займаючись спільною діяльністю.

Що ж робити в цей день?

3 квітня в Європі або ж в Америці обов'язково влаштовують вечірки повсюдно. Існують і масштабні – для великої кількості народу, і невеликі – для найближчих людей.

День вечірок поступово стає популярним і серед нашого суспільства – люди влаштовують для себе і своїх друзів веселощі, радіють життю. До речі, подібний захід також може стати прекрасним приводом відірватися від екранів комп'ютерів і насолодитися спілкуванням з людьми наживо.

На жаль, в умовах сьогодення проведення вечірок суворо заборонено, але чому б не згадати про таке свято і пристосувати його до умов сучасності.

Можна провести цей день весело і невимушено, сказавши добрі слова тим, хто поруч. Завітайте до кого-небудь в гості або запросіть до себе друзів, а може, зустріньтеся з ними на свіжому повітрі, наприклад, в парку. Словом, відпочиньте від внутрішніх і зовнішніх переживань та проблем.

Саме сьогодні люди повинні об’єднатися однією спільною метою – радіти кожному дню та отримувати задоволення від життя, навіть в умовах пандемії.

Головне в такий складний час не втрачати позитивного настрою та енергії, і подбати про власне здоров‘я. Віримо, що незабаром пандемія завершиться й ми влаштуємо безліч незабутніх і запальних вечірок разом з REMS!