Що відвідати в травні?!

Все дуже просто: ми рекомендуємо – ви відвідуєте та берете собі до уваги нові прийоми в режисурі. Велика порція натхнення вам гарантована! І влітку ви зможете творити хоч щодня – ідеї будуть линути до вас зі швидкістю світла!

Виставка "Всесвіт тіла: Всередині тварин"

Унікальну виставку відомого німецького науковця і творця всесвітньо відомої експозиції «Body Worlds» Ґунтер фон Гаґенса подовжено! Понад сотню екзотичних тварин, представлених зсередини, можна буде подивитися до початку серпня. У киян є можливість зблизька роздивитися як побудовані тіла гігантів пустелі, джунглів і океанів! На виставці кожен охочий зможе дізнатись в деталях як функціонують організми понад 100 видів тварин не тільки дикої природи, а й свійських теж.

⠀       Побачити, які процеси життєдіяльності ховаються під пір’ям або ж хутром звірів. Наприклад, 5-тиметрового жирафа, слона, верблюда, гігантського кальмара або ж страуса. Дізнатися як усі вони рухаються, дихають, їдять та навіть розмножуються. Те, чого не можливо побачити у жодному зоопарку чи музеї.

Де: ВДНГ, 4-павільйон

Коли: До 1 серпня. Щодня (крім пн), 10:00-21:00

Не працює під час находження Києва в червоній зоні

Вартість: 350 грн

Вистава "Гаррі Поттер і битва за Хогвартс"

У травні відбудеться чарівна вистава “Гаррі Поттер і битва за Хогвартс”. Ця неймовірна історія сталася у стінах школи для чарівників. Останнім часом там відбувається щось дивне і незрозуміле. Тому герої мусять в цьому розібратися. А якщо десь у будівлі з'явився страшний монстр, який переховується у таємній кімнаті? Та невже славетну школу можуть закрити? Відважна компанія вирушає на пошуки!

Глядачів чекає справжня пригода, яку доповнять яскраві декорації та оригінальні композиції авторства Олександра Чорного. Буде видовищно, непередбачувано та цікаво!

Де: МЦКМ. Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Коли: 8 травня(сб), 16:00, 19:00

Вартість: 200-700 грн

Кураж Базар

Кураж Базар — перша київська благодійна барахолка (блошиний ринок), яку створила у 2014 році Альона Гудкова.

Кураж проходить у вихідні один раз на місяць із лютого до грудня та об'єднує приблизно 15 000 людей. Станом на вересень 2019 відбулося вже 37 подій. Загальний збір грошей на благодійність через Українську біржу благодійності на вересень 2019 становив 6 648 428.03 грн

Девіз Куражу — «Будь собою». У правилах відвідування заходу зазначено: «Кураж — це захід, на якому найвищою цінністю є люди, доброта, толерантність та допомога іншим. Кожен гість або учасник, що стає частиною нашої спільноти, має сповідувати такі ж цінності та бути гідним її членом. Це місце вільне від дискримінації, осуду та будь-яких негативних емоцій. Це територія свободи, на якій абсолютно кожна людина, незалежно від кольору шкіри, віросповідання, політичних поглядів, діагнозів, соціального статусу та орієнтації має право почувати себе у цілковитій безпеці та комфорті й отримувати лише позитивні емоції від усього, що її оточує. Кураж поважає свободу самовираження у межах, що не порушують гідність та права інших людей».

Кураж переноситься! І таке трапляється, але це не привід сумувати! Адже вже зовсім скоро вони ввірвуться, щоб відкрити такий довгоочікуваний сезон!

Все, як у старі-добрі: улюблені діджеї, артисти, лекторій, майстер-класи, атракціони, тату-корнер, Rotten Ambar, Синичка і інші довгоочікувані точки збору.

Де: Традиційно, 19-й павільйон ВДНГ, проспект Глушкова, 1.

Коли:15 травня-5 грудня.

Вартість: від 150 грн https://concert.ua/ru/event/kurazh-in-the-town

Парк Кіото

У Києві є острівець японської культури – парк Кіото. Прогулюючись по ньому, можна дійсно відчути себе у країні сходу сонця, адже всі деталі та символіка були запозичені із паркової культури Японії. В центрі парку розташований сад каменів. Є і дзен-сад — гравієвий сад в японському стилі з сухим озером, посеред якого стоять два камені, з'єднані містком. Поряд знаходиться альтанка, яка імітує пагоду і зростає бонсай та декілька магнолій. Також у парку є алея сакур, висаджена спільно з членами японської делегації. Дерева висаджені у два ряди вздовж пішохідних доріжок з внутрішньої сторони.

Вул. Кіото, 21. Ст.м. "Лісова" або "Чернігівська"

«Пасажир без багажу» в Києві!

У Театрі Лесі Українки в Києві відбудеться спектакль «Пасажир без багажу» за п'єсою Жана Ануя. В основу сюжету покладено історію реального людини Антельм Манжіна. Цей солдат втратив пам'ять під час Першої світової війни внаслідок поранення, знаходився в полоні, але вижив. Однак, не міг згадати своїх рідних, хоча понад 300 сімей відгукнулися на публікацію про нього в газеті й стверджували, що нібито вони й є його справжні родичі.

Під час цієї вистави глядачі разом з Гастоном здійснять захоплюючу подорож у світ його спогадів і його перших почуттів, які мало не вбили юнака. Однак, чи дійсно все це відбувалося насправді, ми дізнаємося тільки з часом.

Де: м. Київ, Театр російської драми ім. Лесі Українки, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)

Коли: 06 травня - 06 червня 2021, 19:00

Вартість: 40-350 грн, https://kontramarka.ua/ru/passazir-bez-bagaza-55960.html

Отже, відвідуйте заходи та поповнюйте свою скарбничку вражень разом з Факультетом режисури естради!