Новини

Будь завжди в курсі останніх новин Факультету режисури естради!

REMS про підготовку до ЗНО з української мови та літератури!

 В Україні розпочалось проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Вже традиційно результати тесту з української мови та літератури є обов'язковими для вступу до закладів вищої освіти.

Водночас у 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься ЗНО, виокремлені два тести: українська мова та українська мова і література.

Відтак учасники тестування мали можливість самостійно обрати, яку саме роботу вони виконуватимуть під час ЗНО, зважаючи на умови вступу на навчання на обраній ними спеціальності.

Тестування відбудеться в один тестовий день – 01 червня.

Цього року тест з української мови складається з 40 завдань. На його виконання учасникам буде відведено 150 хвилин.

Традиційний тест з української мови та літератури має 67 завдань. Кожен учасник отримає можливість працювати над ним 210 хвилин.

Напередодні тестування ми пропонуємо вам, учасникам ЗНО у 2021 році, скористатися зручними та доступними матеріалами, які допоможуть якісно підготуватися до зовнішнього оцінювання. Навіть, якщо ви робите це в останній момент :)

Підготовка до тесту ЗНО з української мови і літератури

ЗНО-ОНЛАЙН – сайт для проходження тестів ЗНО онлайн. Платформа є найпопулярнішим сервісом серед учасників тестування. Сайт надає можливість комфортно готуватися до тестування, використовуючи зручні та якісні інструменти.

Посібник для підготовки до власного висловлення – відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю є одним з найважливіших завдань у тесті. Подані в електронній збірці матеріали допоможуть пройти прискорений курс підготовки до написання власного висловлення.

Перелік слів з правильним наголосом до ЗНО – перелік слів з нормативним наголосом, які необхідно знати учаснику тестування для успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури у 2021 році.

Приклади власних висловлень ЗНО з української – зручний перелік з понад 30 прикладів написання власних висловлень, що пропонувалися до виконання учасникам зовнішнього оцінювання з української мови протягом минулих років.

Завдання та відповіді пробного ЗНО з мови та літератури 2021 року – усі тестові завдання з мови та літератури та відповіді на них, що були використані Українським центром оцінювання якості освіти під час проведення пробного зовнішнього оцінювання навесні цього року.

Подкасти для підготовки до тестування з української літератури – у коротких подкастах учасники ЗНО дізнаються про важливі аспекти творів, що включені до програми. Також подкасти містять лайфхаки, що допоможуть отримати додаткові бали за виконання тесту.

Перелік творів з української літератури на ЗНО 2021 року – перелік текстів творів з літератури, що є обов'язковими для знання учасниками тестування. Твори згруповані за хронологічним принципом, починаючи від усної народної творчості до творів сучасників.

Скорочені версії та стислі перекази творів – онлайн-хрестоматія, що містить усі скорочені версії епічних, ліро-епічних і драматичних творів з програми ЗНО. Кожен твір представлений у трьох варіантах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Сподіваємося, що наші рекомендації справді стануть корисними для вас!

REMS бажає кожному з вас, дорогі наші абітурієнти, впевненості та успішних результатів на ЗНО! Не панікуйте! Та пам’ятайте – у вас все вийде!


Якщо ти абітурієнт 2021 - реєструйся за посиланням в шапці профілю @rems_live

Телефонуй нашим викладачам-консультантам

Фішер Володимир Михайлович - 067-748-82-99

Совгира Тетяна Ігорівна - 063-141-40-48

Слідкуй за нашими новинами:

Instagram – @rems_live

Фейсбук - https://www.facebook.com/remsknukimkuk/

YouTube канал - www.youtube.com/c/REMS_LIVE

Tik-Tok - https://vm.tiktok.com/ZS97S1Rx/

 

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.301)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38 (044) 529-93-19

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультують абітурієнтів:
Фішер Володимир Михайлович
+38 (067) 748-82-99
Совгира Тетяна Ігорівна

+38 (063) 141-40-48
+38 (067) 314-56-17

            

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38 (044) 285-44-03

Тел.: +38 (044) 285-43-86

Факс.: +38 (044) 285-85-27

         

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2018-2021 Факультет режисури естради
Розробка сайту: Dmytro Romankov