Премія «Людина року»!

«Нехай осяє священний вогонь Прометея нездоланне прагнення людини досягти високої мети!» - незмінне гасло програми «Людина року». Започаткована на п’ятому році незалежності України, вона і зараз, 25 років по тому, залишається затребуваною суспільством. Тому що базується на одвічних гуманістичних цінностях – утвердження національної гідності, глибокої поваги до Людини-творця, будівничого, патріота.

Ця подія не могла пройти повз Факультет режисури естради. Вже багато років поспіль наші студенти беруть участь у створенні такого масштабного проєкту. А декан факультету, Деркач Світлана Миколаївна, є головним режисером. І всі разом вони поринають у творчий та організаційний процес, отримуючи цінний досвід та незабутні емоції.

Цього року в зйомках брали участь студенти з першого по четвертий курс факультету, також були залучені випускники. Так як для першокурсників такий досвід був вперше, вони поділилися з нами своїми емоціями:

Дудник Катерина: «До останньої хвилини не могла збагнути, що все це відбувається зі мною тут і зараз... Мені випала нагода представляти нову колекцію суконь Ольги Сумської та працювати з нею особисто. А також бути в режисерський групі. Такого досвіду як я отримала сьогодні не здобути ніде! Звісно, були і казуси, і супутні ситуації, але весь день пройшов на одному диханні. Перший великий проєкт, перша масштабна практика, шалений темп, вир емоцій, хвилювань, але так цікаво і відповідально. Просто ВАУ! Сьогодні ще раз переконалась, що займаюсь улюбленою справою».

Хобта Ерік: «Це був неймовірний досвід. Ми всі щиро вдячні Світлані Миколаївні Деркач за змогу спільно попрацювати  у цьому масштабному проєкті. Він був створений командою РЕМС. Брали участь перші, другі, треті курси та навіть випускники. Це було дуже відповідально, але ми впорались».

Бакарова Ольга: «Сьогодні ми дефілювали по червоній доріжці у чарівних сукнях із нової колекції «Рідна» Ольги Сумської. Спілкувались з багатьма відомими людьми, позували перед камерами фотографів та журналістів. Ми відчули себе справжніми зірками, тому цей день точно запам‘ятаємо назавжди».

Улановська Богдана: «Після затяжного карантинної перерви мені випала нагода попрацювати у режисерській групі  загальнонаціональної програми  «Людина року - 2020». Над створенням церемонії працювали студенти різних курсів, викладачі та випускники REMS. На майданчику була неймовірно творча атмосфера. Кожен з присутніх чітко знав та відповідав за свою позицію, тому проблем майже не виникало. Особисто моєї задачею була зйомка бекстейджу та проведення прямого ефіру разом зі своїм одногрупником, який ви можете подивитись на нашій сторінці у Instagram @rems_live. Це був неймовірно цікавий та корисний досвід для мене. Вірю, що далі більше!»

Студенти третього курсу також не змогли не поділитися з нами своїми враженнями, так як у багатьох із них цей досвід був не перший і є з чим порівняти.

Павло Закревський: «Що сказати, класно, що студенти, викладачі та навіть випускники стали одним великим цілим, працюючи над однією справою і заради крутого результату!»

Євгеній Тєтєєвський: «Відчуття ейфорії, які викликані високим професіоналізмом команди, що працювала над створенням проєкту. Всі були як єдиний злагоджений механізм, відчуваючи один одного. Відчуття ностальгії, із спогадами про минулорічні проекти, бо ми нарешті повернулися за лаштунки. Загалом, надихала команда та гордості за нас усіх!»

Марі Погребінська:  «Працювати було тільки в задоволення, тому що була команда своїх людей. На першому курсі я працювала хостес, зустрічала гостей, проводжала їх на інтерв’ю, в принципі в цьому і полягали всі мої обов’язки. Цього року я була значно вище: асистентом головного режисера Світлани Миколаївни Деркач, окрім цього я ще випускала людей з правої куліси, в якій заряджались абсолютно всі, окрім ведучих, тобто нагородні пари,  балет, стейджмени і купа інших людей, менеджери, які завжди були десь біля артистів. Моїм завданням було слідкувати за всім,  що відбувалось, в разі казусів повідомляти режисера про це, щоб мати якійсь план дій далі. Наприклад, якщо якійсь артист не встигав прийти на свій номер, то треба було передати це ведучим, які до речі вели цей захід в режимі прямого ефіру, вони мали не оголошувати артиста. Але таких казусів не було, тому що ми всі були однією командою. На проєктах на яких я працювала раніше люди були  абсолютно різні, з різних сфер і вони працювали на один результат, але всі думали тільки за себе та свою позицію, тобто якщо я відеограф, то я думаю тільки про те як мені відзняти матеріал. А в нашій команді такого не було, бо ми розуміли повністю весь процес, якщо зараз репетиція, то зараз репетиція і ми нікого не відволікаємо і максимально зосереджуємо свою увагу на конкретній дії.»

Із коментарів студентів зрозуміло, що проєкт та зйомки були успішні. Найголовніше, що всі, хто доторкнувся до створення премії, отримали шалений заряд та хвилю натхнення, ну і звичайно ж, цінний досвід. Цікаво, що чекає на студентів наступного року?

Якщо ти мрієш про круту практику, працювати із командою професіоналів та займатися творчістю, то тобі точно на REMS!