Хочеш провести час з користю?

Ми підібрали для вас декілька цікавих місць та заходів цього місяця, аби допомогти провести цей час з користю, цікаво й незабутньо!

KYIV FAN FEST

До дня міста у Києві відбудеться перший великий та безпечний Open Air після тривалої перерви! Кращі українські зірки, розважальна програма з ведучим, анімаційно-розважальна програма для дітей, оновлене Співоче поле, свіже повітря, фуд та дрінк зони.

Концерти за участю кращих зірок України: Руслана, ТНМК, Green Grey, Жадан і Собаки, Станція Мир, Kozak System, Karna, Me2, Drum & Tuba band, Пирятин, Ансамбль КЦ, Медовий Полин, Шмальгаузен та Ot Vinta! Ведучий заходу –      Данило Котик.

Також на відвідувачів чекають майстер-класи й зони відпочинку. А для дітей там будуть аніматори.

Фестиваль відбудеться: 29–30 травня(сб-нд), 16:00 на Співочому полі

Вартість квитка: 300-500 грн

Old Car Land

Сотні яскравих раритетних машин цими вихідними буде представлено на найбільшому технічному фестивалі OldCarLand. Він проходитиме у Державному музеї авіації імені О.К. Антонова.

Традиційно на OldCarLand презентують унікальні й рідкісні моделі, яких раніше не демонстрували на подібних заходах. Серед них – найсвіжіші роботи кращих українських майстерень із реставрації автомобілів, машини із приватних колекцій і музеїв, легковики, що належали відомим людям.

Також у програмі — показ дивовижної експозиції радянських представницьких автомобілів перших осіб країни. Всі із цих машин — ексклюзивні й мають свою історію. Крім цього, кожен зможе познайомитися із культовими моделями початку минулого століття, технікою Другої світової війни, рідкісними мотоциклами та велосипедами.

Будуть представлені й екзотичні для України італійські та британські моделі.

Захід відбудеться: з 28 по 30 травня(пт-нд),10:00–20:00

Локація виставки: музей авіації, Київ

Вартість входу: 150 грн, діти до 12 років та учасники бойових дій – безкоштовно

Виставка-парк «Планета динозаврів»

Це унікальне поєднання розваг та наукового музею просто неба. Над створенням експонатів для експозиції працювали вчені з музеїв природознавства Аргентини, Польщі, Китаю та США.

На гостей чекають:

Аніматорні моделі динозаврів, доісторичних птахів та летючих рептилій, що колись населяли Землю. Усі вони виконані в реальному розмірі та розміщенні в тих умовах, що панували на планеті за часи їхнього існування — дикому лісі, повному сюрпризів та небезпечних несподіванок.

Знайомство з Мезозойською ерою через подорож кожним з її періодів: тріасовим, юрським та крейдяним.

Прогулянка таємничими садами з дивовижними рослинами, більшість з яких вже не є частиною нашого світу, або зустрічаються на Землі надзвичайно рідко.

Ера вулканів зі справжнім вулканом та залишками комети в кратері, а також зона птахів Мезозойської ери, на яку відкривається чудовий вид з підвісних мостів.⠀

Ігрові зони для дітей, де можна спробувати розкопати чотири великих скелети та сфотографуватися на згадку всередині двометрової голови тиранозавра.⠀

А ще там є шість динозаврів, з якими можна зробити чудові фото на згадку!

Виставка відбувається кожного дня до 5 липня, з 10:00 до 20:00

Локація: ВДНГ. пр. Академіка Глушкова, 1

Вартість квитків: дорослий 150-190 грн, дитячий (до 14 років) – 130-170 грн, до 2 років безкоштовно

Сподіваємось, наші поради стануть вам у нагоді й ви відкриєте для себе цікаві заходи та місця столиці! А REMS з радістю вам з цим допоможе!