Літо з REMS!

Тож давайте почнемо цей, усіма улюблений, період яскраво та цікаво, а REMS залюбки з цим допоможе! Ми підібрали для вас декілька місць та заходів, які точно зроблять початок літа незабутнім та допоможуть провести цей час з користю!

Холі. Фестиваль фарб

⠀В суботу 06.06 на пляжі ЮБК(Южний берег Києва) відбудеться фестиваль фарб “Холі”! Ця традиція бере свій початок в Індії, де кожної весни люди обсипають один одного фарбами та обливають кольоровою водою на честь початку весни та вигнання злих духів. Вже дев’ятий рік це свято влаштовується і в столиці України.

Усіх охочих запрошують взяти учать у великій кольоровій і водяній битві! Також тут буде розважальна програма, яка триватиме цілий день. За музичний супровід свята відповідають резиденти фестивалю та спеціальні гості з інших країн. Також на гостей чекають танцювальні флеш-моби, волейбол на пляжі, боді-арт та традиційний індійський розпис “мехенді”. Діти зможуть взяти участь у різноманітних конкурсах, а дорослі - згадати дитинство і долучитися до вуличних ігор. Яскраве літо починається!

Фестиваль відбудеться 5 червня(сб), 12:00-20:00

Вартість квитків : 250-749 грн(в залежності від кількості фарби)

​​Фестиваль «Всі разом – за сім’ю!»

5-6 червня(сб-нд), 12:00-21:30

У національному музеї народної архітектури та побуту «Пирогово»

відбудеться фестиваль «всі разом - за сім‘ю!»

Вхід вільний для всіх відвідувачів музею

⠀На території Національного музею народної архітектури та побуту Пирогово відбудеться масштабний вуличний фестиваль «Всі разом – за сім’ю!». Захід проходитиме з дотриманням протиепідеміологічних правил та включатиме в себе десятки локацій сімейного відпочинку, подружнього консультування, дитячих розважальних та спортивних майданчиків, батути ти гірки, вуличний кінотетар, майстер-класи, мильні бульбашки, хімічне шоу, вікторини та естафети, денна та вечірня(з 18:00) концертні програми, нагородження багатодітних родин та багато інших активностей. Хедлайнерами концертної частини фестивалю буде гурт «СКАЙ» та Тоня Матвієнко.

Виставка «​​Українське сучасне мистецтво з приватних зібрань»

В Центрі сучасного мистецтва М17 експонується виставка сучасного українського мистецтва з приватних зібрань – «Відкрита можливість». Виставка пропонує погляд на сучасне мистецтво України крізь одну з можливих моделей музейного зібрання «тут і зараз», основу для якого закладає спільний внесок українських колекціонерів.

⠀Виставка охоплює нетипово широкі часовий і стилістичний діапазони. За часовими координатами – від кінця 50-х років минулого століття до початку 10-х нинішнього. За стилістичними, за якими й вибудувано логіку експозиції, – від одеського концептуалізму і Харківської школи фотографії до київського нонконформізму й української «нової хвилі», а також митців «поза системою».

Програма проєкту передбачає проведення кураторських екскурсій, лекцій, дискусій, круглих столів, присвячених темі колекціонування, музеєфікації та аспектам сучасного українського мистецтва.

Виставка відбуватиметься щодня, окрім понеділка, до 25 липня. З 11:00 до 21:00

Локація виставки :

Центр сучасного мистецтва М17. Вул. В. Антоновича, 102-104

Вартість квитків :

100 грн для дорослих, 70 грн для студентів, школярів, пенсіонерів

«Всесвіт тіла. Всередині тварин»

Шок і сенсація: унікальна виставка «Всесвіт тіла. Всередині тварин» залишається у Києві до 01 серпня 2021!

Анатомічне сафарі сильно сподобались дорослим і маленьким дослідникам – ми отримали багато прохань затриматись в Україні на літні канікули. Більше, ніж за п'ять місяців роботи, шокуючий музей справжніх тіл тварин відвідали десятки тисяч киян та гостей міста.

Тож якщо ви ще не завітали на «Всесвіт тіла», ловіть можливість здійснити подорож під шкіру!

Сподіваємось наші поради стануть у нагоді, та ви відкриєте для себе цікаві заходи та місця столиці! Починай літо яскраво з REMS!

Автор: Іванна Артемюк