Зіркові символи та забобони!

Свої символи має кожен артист. Вони з’являються не просто так. Багатий досвід та спостережливість приводять їх до думки, що кожен новий виступ повинен починатись з чашки кави, молитви або навіть із заборони сміятись собі та людям навколо.

Задля того, аби на концерті все пройшло як по маслу кожен артист виконує свій певний ритуал. Вірити – без цього нікуди! До прикладу, Леді Гага танцює перед виступом, обсипаючи себе блискітками, а Ріанна збирає в коло всю команду, аби налаштувати на концерт. До речі українські артисти теж так роблять:

Сергій Бабкін, актор, співак:

«Ми стаємо в коло, тримаємось за руки й говоримо, як ми хочемо, щоб пройшла вистава».

Амадор Лопес, соліст гурту Rumberos:

«Ми всі великою нашою командою робимо коло, обіймаємось, робимо 3 секунди тиші, я даю настанову, потім дає Олег настанову, ми всі разом кричимо – раз, два, три. І виходимо на сцену, щоб порвати всіх на карнавальні шматки».

Кричалки, забобони, колективні рухи – то все дитячі пустощі,  вважають співачки Альона Альона, Камалія, Ольга Горбачова та Оля Цибульська. На їхню думку, найкращий захист – Божий.

Оля Цибульська, співачка:

«Я накладаю на себе хрест, тому ще це мій символ, і просто кажу – вперед, роби те що ти любиш і отримуй задоволення».

Камалія, співачка:

«Я вимовляю молитви. Отче Наш і ще є деякі молитви, яких мене навчила моя прабабуся. Спеціальні сімейні молитви, які знає тільки наша сім’я».

ALYONA ALYONA, співачка:

«Молитва – з Богом. Спасибі тобі за те, що даєш мені можливість робити свою діяльність і нести в цей світ нести свої ідеї, свої бажання. Дякую, що даєш мені сили витримувати все те, що відбувається в моєму житті».

Ольга Горбачова, артист-ментор:

«Я читаю молитви, Псалтир читаю. З якими амулетами може порівнятись Божий захист?»

Та у деяких зірок замість правил «Що робити», є обов’язкові правила чого не варто робити перед концертами, інакше все піде шкереберть.

Олег Скрипка, фронтмен гурту ВВ:

«Для мене головне не пити алкоголь перед концертом. Це дуже важливо. Так, якщо бухнути перед сценою, тоді вилітає текст, і концерт не такий якісний».

Юлія Саніна, солістка гурту The Hardkiss:

«Перевірено часом, що нам не можна багато сміятися. Коли смієшся просто ні з чого, потім на сцені відбуваються якісь парадокси. Щось вимикається, щось не вмикається, світло вимикається – якась містика. Тому ми серйозні  перед виходом».

А от Настя Каменських переконана: буде виступ вдалим чи ні – залежить виключно від власного настрою. І ритуали тут ні до чого.

Настя Каменських, співачка:

«Я не забобонна. Просто збираюсь сама з собою в тиші для того, щоб акумулювати всю свою енергію і потім її віддати на сцені».

Але обов’язковим ритуалом для кожного артиста перед виступом є репетиція. Наші студенти як ніхто це розуміють. А все інше – вибір кожного.

Саме на REMS ви навчитеся контролювати свої емоції, спрямовувати енергію в правильне русло та концентруватись на важливому, коли навколо є багато відволікаючих факторів. Тож вступайте до нас та дізнавайтесь багато цікавих тренінгів, що допоможуть якісно налаштуватись на виступ!

Автор: Аліна Гончар