DOROFEEVA&TRI.Direction

Оголосити про відкритий концерт у столиці за пів року після старту сольної кар’єри — велика сміливість для артиста. DOROFEEVA не боїться кидати виклик самій собі. За словами артистки, вона збирала тексти, музику й енергію весь рік, щоб зарядити, здивувати й потішити всіх, хто прийшов 5 червня на оглядовий майданчик КВЦ «Парковий». Звичайно не можливо залишити без уваги зіркове тріо режисерів, випускників факультету REMS, які створили фантастично захопливе дійство!

Джерела натхнення

Для режисерів-постановників TRI.Direction., які опікувалися цим шоу, головним джерелом натхнення став світовий кінематограф: індійські фільми 70-х, класичний горор «Дракула» Копполи, розв’язність і драматизм фільмів Гаспара Ное, японські аніме.

Природно, що в музичному складнику головний тон задавали пісні DOROFEEVA — вона довго збирала в собі тексти, музику, енергетику, dofamin, якими наповнила всю команду й увесь зал. На сцені вона — drama party queen, яка не боїться говорити про почуття й переживання, розповідає свою історію і відривається під ритми своєї музики разом з бандою молодих і відв’язних дівчат і хлопців. Більшу частину пісень DOROFEEVA до концерту ніхто не чув, але це не завадило їй розгойдати весь зал. Вона не боїться кидати собі виклики — співає новий сингл «Почему» до офіційного релізу 11 червня і грає перше в житті соло на гітарі!

Стиль

Модний складник першого сольника DOROFEEVA відсилає до стилістики футуристичного мінімалізму. Артистка відмовляється від пафосного сценічного вбрання на користь образів, у яких почувається звабливо й вільно. Для неї так само важливо вільно танцювати або просто рухатися в такт музики, як і відкрито говорити про почуття через тексти своїх пісень. Це стало основою образів, створених спільно зі стилісткою Євгенією Скварською. Головний з них натхнений кольором International Klein Blue і фільмом «Матриця».

Візуальне оформлення

До віджеїнгу команда, яка працювала над концертом, поставилася як до окремого виду мистецтва. На екранах DOROFEEVA з’являється в кількох перевтіленнях: мила вампіреса, яка не завжди така добра, як здається, багаторука Шива, що кричить про своє розбите серце, і героїня аніме, яка вийшла на стежку війни мстити за розбиті серця всіх дівчат. Вона — сучасна супергероїня, яка бореться в ім’я кохання.

Creative directors: TRI.Direction., Наталія Лисенкова, Наталія Ровенська, Марія Григоращенко.

Хочеш поповнити ряди зіркових режисерів? Все просто, чекаємо тебе на REMS!