ЕКВАТОР літа з REMS!

Вже прошла майже половина  літа, теплих днів залишилось зовсім мало, тож не можна витрачати ні дня дарма та  насолодитися цим часом наповну!

Місто відьом. Екскурсія містичним Києвом

Усіх, хто полюбляє все містичне і таємне, запрощують на захоплюючу екскурсію про магію та відьмацтво. Учасники дізнаються, де у Києві Лисі гори і в чому особливість українського чаклунства, про справжніх відьом і про те, яких переслідувань вони зазнавали на наших землях. Почують не тільки легенди, а й достовірні історії українських чарівниць. А ще — багато незвичайного про місця, які здавалися знайомими.

А також:

- Чому Україну називають «заповідником для відьом»?

-Де у Києві знайшли «поховання відьми», а де начебто ціле кладовище?

- Замкова гора — місце відьомських шабашів чи масових страт?

- «Місця сили» у центрі Києва

- Що охороняє Михайлівський монастир?

- Як одна з Лисих гір Києва стала популярним парком і місцем сили?

- І найголовніше: що про відьом — правда, а що — вигадка?

Дата проведення : 1 серпня(нд), 19:00

Локація початку екскурсії :

Старт біля церкви Богородиці Пирогощі. Контрактова площа, 1

Вартість квитків : 300 грн

Виставка “Сузір’я Полєнова”

Національний музей «Київська картинна галерея» презентує виставку «Сузір’я Полєнова» до свого сторіччя. Виставка розкриває феномен Василя Полєнова(1844 – 1927) — художника та педагога, навколо якого склалося унікальне співтовариство обдарованих людей, яких об’єднала любов до художньої творчості майже в усіх її проявах.

І. Рєпін, В. Васнецов, К. Коровін, В. Сєров, М. Врубель, І. Левітан, О. Головін, І. Остроухов, М. Нестеров, А. Архипов, С. Виноградов, К. Богаєвський, О. Полєнова — художники, які залишили по собі велике та гідне надбання, що віддзеркалює філософське, інтелектуальне, духовне та художнє обличчя епохи, та дозволяє оцінити яскраву самобутність кожного й разом з тим побачити певні «точки дотику» та взаємовпливи.

Окрему частину експозиції становлять живопис, графіка, предмети декоративно-прикладного мистецтва, так чи так пов’язані з діяльністю Абрамцевського, або Мамонтовського художнього гуртка. Серед найактивніших творців «феномена Абрамцева» був Василь Полєнов. Домінантою цієї частини виставки стала його відома картина «На човні. Абрамцеве».

Виставка проходить щодня до кінця липня (крім пн та чт), 10:00-17:45

У Національному музеї «Київська картинна галерея».

Вул. Терещенківська, 9

Вартість квитків : 100 грн, школярі, студенти, пенсіонери — 50 грн

Майстер-клас з олійного живопису

Вчитися малювати ніколи не пізно. А ще, це відмінна медитація і спосіб знайти нові цікаві знайомства. Тому не пропустіть майстер-клас з олійного живопису в Києві! Всі матеріали включені, крім полотна, його Ви можете принести з собою або купити у них. Майстер-класи для будь-якого рівня підготовки! Після майстер-класу Ви підете зі своєю готовою картиною.

Кожної п‘ятниці, суботи, та неділі!

Локація проведення майстер-класу : Вул. Липська, 16

Особняк графині Уварової

Вартість участі :

Олійний живопис - 330 грн.

Сподіваємось наші поради допоможуть спланувати ваш вільний час! Влаштуй собі неймовірні 3 місяці драйву та незабутніх емоцій, а REMS із задоволенням з цим допоможе!

Автор: Іванна Артемюк