Злата Огневич&Герман Ненов!

Співачка Злата Огневич екранізувала свій новий трек "Мій назавжди". Режисером відеороботи став відомий кліпмейкер, випускник REMS Герман Ненов спільно з Finegold Production.

Автором музики і слів виступив Андрій Ігнатченко. Кліп знімався в сонячній Туреччині, неподалік Анталії. Зйомки тривали протягом трьох днів. У кліпі були задіяні кілька різних локацій. Всі вони були знайдені за один день, завдяки туристичної компанії "Consul Travel Service", що забезпечувала комфортне пересування під час знімального процесу.

Пригоди почалися ще в аеропорту, коли знімальну групу не хотіли впускати в країну, незважаючи на те, що з документами все було в порядку. Все вирішилося тільки, коли Злата заспівала на турецькому. По прибуттю виявилося, що групі не вистачає одного плейбека. У Туреччині діяв суворий карантин, тому орендувати техніку виявилося проблемою. У підсумку потрібний плейбек знайшовся у команди, яка знімала новий проект для Netflix. Назва проекту не розкрили, але плейбек позичили.

Самі зйомки також були досить екстремальними. Злата безвилазно три години знімалася в воді, лежала на даху розпеченого автомобіля в температуру більше, ніж +40 і бігала по скелястому пляжу в весільній сукні, наданому монобрендовим весільним бутиком "Ariamo". Під час зйомок сцен в кабріолеті команда артистки кілька разів виїжджала на зустрічну смугу, але жодного разу не створила аварійних ситуацій. У відео є і підводні сцени, для зйомки яких камеру за 150 тисяч доларів занурювали в басейн.

- Однією з локацій відео стала покинута будівництво в горах, - згадує режисер Герман Ненов. - Все, що там було - фундамент і каркас цієї будівлі. Не було стін і навіть спостерігалися дірки в підлозі. Ми знімали на сьомому поверсі, Злата і оператор ходили всередині, була ще спеціальна людина, що страхувала Злату, але все закінчилося добре.

Робота над відео йшла практично цілодобово, але у вільний час артистка і команда мали можливість швидко відновитися і прийти в себе в розкішних готелях "Cornelia Diamond Golf Resort & Spa" та "Azure Villas by Cornelia". Хоча багато хто визнає, що поспати вийшло тільки по дорозі додому. У кліпі, як і в житті, співачка закриває гештальт, пов'язаний з колишніми невдалими стосунками. Зараз Злата Огневич відкрита новому, в повній гармонії з собою.

- Я починаю все з чистого аркуша, саме тому я співаю: "Мій назавжди, тільки я і тільки ти". У житті таким етапом для мене стала участь в головному романтичному шоу країни - "Холостячка", - поділилася Злата Огневич.

Це не перша робота Германа Ненова зі Златою Огневич, але режисер стверджує, що вона була особливою:

- Такої чуттєвості, жіночності, сексуальності, красивою жіночої енергії я від Злати НЕ відчував уже дуже давно!

"Мій назавжди" можна прослухати на будь-якому цифровий майданчику, а кліп-історія доступна на офіційному YouTube каналі виконавиці.

Автор: Анастасія Ткаченко