Відпочивай та розвивайся разом з REMS!

Саме час отримати порцію найцікавіших місць та заходів столиці від REMS, саме вони що допоможуть зробити це літо незабутнім!

Лекція про мистецтво на даху ЦУМ: П'єр Огюст Ренуар

Киян запрошують провести вечір вівторка з натхненням на найкрасивішому даху міста. У цей вечір будуть говорити про художника щастя, про неймовірного імпресіоніста - П'єра-Огюста Ренуара. Серед знаменитих художників світу зустрічаються імена, згадка про яких відразу викликає душевну радість. Є художники, яких багато хто знає, їх творчості присвячені численні монографії, книги, наукові статті. А є художники, яких просто люблять. Про них теж пишуть, але часом вважають за краще видавати репродукції їх творів, щоб без складних коментарів і спеціальних пояснень читачі і глядачі могли милуватися їх роботами. Такий Ренуар. Лекцію проводитиме популярний київський мистецтвознавець, автор книги «Мистецтво розуміти мистецтво» - Анна Володимирська.

20 липня (вт), 19:30
Дах ЦУМ. Вул. Хрещатик, 38
Вартість участі : 300 грн

White Nights Festival. AFRICA

Білі Ночі — це поєднання 22-х напрямків електронної музики, 6 сцен, 110 відомих артистів, 100 тонн тематичних декорацій та елементів африканської культури, яскраві містичні персонажі, спеціальні коктейльні карти, найсмачніша вулична їжа від Ulichnaya Eda і ще багато цікавого! Тематика нового фестивалю невипадкова — Африка відома великою кількістю вечірок, артвиставок, електронних фестивалів. Ритм цього континенту наповнить фестиваль особливою магією! Hakuna Matata — треба сказати собі хоч раз, і цей раз має бути на White Nights Festival. AFRICA!

13-14 серпня(пт-сб)
Арт-завод «Платформа»

Вечірній каякінг на Гідропарку

Прогулянка каяками по Дніпру - те, що потрібно для незабутнього вечора! Усіх киян запрошують зустріти захід сонця на воді, сплавитися каяками до Русанівських світломузичних фонтанів, які вражають своєю красою малюнків зі світла та води й провести вечір п'ятниці у великій веселій компанії. А також побачити неймовірні пейзажі правого та лівого берегів Києва, з ракурсів, які не доступні з суходолу; навчитися правильно керувати каяком та правильно тримати весло у руках; отримати крутезні фото, які нагадуватимуть про цей чудовий вечір.

Щоп'ятниці, 20:00-23:00

Місце початку: станція прокату “Каяк Каное Центр – Гідропарк". Острів Долобецький, зліва за Венеціанським мостом

Вартість квитків : 350 грн, дітям до 10 років - 50%

Стендап просто неба. Великий літній концерт

Вперше на знаменитій терасі «Всі Свої. D12» відбудеться наймасштабніший стендап-концерт цього літа «Стендап просто неба. Великий літній концерт». Це 600 глядачів, неймовірний київський краєвид та чудова можливість провести красивий вечір в компанії друзів, коміків та келиха вина.
У цей вечір для гостей жартуватимуть:
- Макс Вишинський - перший український стендап-комік, який дав сольний концерт в МЦКМ "Жовтневий Палац", жартує про відносини та примудряється їх зберегти.
- Лєра Мандзюк - стендап-комікесса в проєктці "Жіночий квартал", прима української стендап-комедії родом із Закарпаття.
- Бекір Мамедієв - неодноразовий переможець шоу «Розсміши коміка», кримський татарин та київський романтик.
- Максим Коновал - переможець «Стендап шоу» на “Новому каналі”, приїхав погостювати із Білорусі десять років тому і трішки затримався.

20 липня(вт), 20:00
Всі свої D12. Вул. Десятинна, 12⠀
Вартість квитків:
300 - 690 грн

Сподіваємось, наші поради допомогли вам знайти для себе щось цікаве і спланувати залишок літніх днів! Розвивайся та відпочивай, а REMS із задоволенням з цим допоможе!

Автор: Іванна Артемюк

Фотомейкер: Анна Лелюшкіна