#ПРОТЕАТР драми та комедії на Лівому березі!

Наш перший і такий особливий, #ПРОТЕАТР драми та комедії на Лівому березі.

1. «Батько»
Автор: ФлоріанЗеллер
Режисер: Стас Жирков
Донька намагається порозумітися зі своїм батьком, але це їй дається складно, тому що він хворий на деменцію. Складно зрозуміти, коли батько говорить правду, або вірить в ілюзію. «Спроба згадати життяна 2 дії», — головний меседж цієї постановки. Вистава, яка торкається кожної струни вашої душі, адже ми не можемо заздалегідь знати, що з нами такого не буде.
П‘єса від ФлоріанаЗеллеравже поставлена в 40 країнах світу, але лише цієї осені вперше з‘явитьсяв Україні.

2. «Альбатроси»
Автор: ФредерікСтроппель, п’єса «З життя корисних копалин»
Режисер: Стас Жирков
П‘ять неймовірних історій, що вражають, надихають та примушують задуматися про ваше теперішнє життя. Упродовж цієї вистави, ви знаходите багато причин для того, щоб жити на повну та запам‘ятовувати кожну подію. Але є одна особливість: головні персонажіце люди поважного віку, у душі, яких розквітає молодість. «Альбатроси» виступають, як можливість для глядачів відчути всі емоції та переживання «як вперше».

3. «Погані дороги»
Автор: Наталія Ворожбит
Режисер: Тамара Трунова

Війна на Сході України торкнулась кожного українця. Її наслідки, це не лише зруйновані будівлі, імена загиблих та відчай. За кадром цих подій, по обидва боки триває життя, до якого потрібно було пристосуватись усім.
Ця постановка, об‘єднує в собі шість історій, які алегоричні до розбитих доріг Донбасу. Головні героїмають душевні та фізичні переломи, які не вилікує медицина та час.

4. «VIÑO»
Автор: ЄвгенКорняг (Білорусь)
Режисура та пластичне рішення: ЄвгенКорняг (Білорусь)
Вистава, яку треба споглядати очима та відчувати відповіді на свої запитання. Історії акторів, розказані мовою тіла, музикою та емоцій. У відповідь, вони чують лише відлуння самотності, яке намагаються зменшити келихами вина. Так відбувається кожний вечір, але лише в останній момент, до тебе приходить відчуття того, що ти в‘язень алкогольної ейфорії, яку не в змозі зупинити. «Ковтоккрок уперед, ковтоккрок назад. Чи існує ідеальна формула винного міксу, яка здатна знищити самотність назавжди?», — саме це, намагаються дізнатися головні персонажі вистави.

5. «Моменти/Momenti»
Режисер: МатеоСпіацці (Італія)
Автор: Марина Смілянець
Паперова рапсодія, від італійського режисера МаттеоСпіацці. Саме вона, виступає в ролі машини часу, яка переносить нас від 1970-х до першої незалежної революції. Головні персонажі вистави занурені в сіру паперову буденність, створюючи бункер, який не дає можливості побачити зміни за вікном, а там змінюється мода, влада, контингент. Їхній світ може вміститися в маленьку паперову коробку, а фантазії обмежуються думками про премію, нову шубу та поїздкою на море. Так минають десятиліття. Вони народжуються, працюють у «бункері» та помирають нещасними, так і не зрозумівши: «Це було життя, чи лише моменти

Сподіваємось на те, що кожен із читачів знайде виставу, яка відповість на всі ваші запитання. А ось поділитися зі своїми враження, ви зможете зі студентами кафедри режисури естради.

Автор: Анна Невмержицька

Редактор: Анастасія Ткаченко