Перший тиждень навчання на REMS!

Перше вересня!

Вже в перший день навчання студенти першого курсу КНУКіМ та КУК презентували своє перше спільне творче завдання. Всього за один день вони зняли відео на запропонованих локаціях м. Київ. Завдяки цим відео нам не тільки вдалося познайомитись з новими цікавими, талановитими та повними креативу студентами, а й допомогло їм стати ближче один до одного!

Але на цьому наше знайомство не закінчилось! Після знайомства через відео на перший курс очікувало ознайомлення з творчим світом кожного. Монологи, байки, вірші, пісні, танці і навіть створення музики показали, що знаходиться всередині, про що мріють, чим надихаються і на що сподіваються студенти.

Як же перемогти переживання і відкритись новому колективу:

• Зрозумій, що поряд з тобою знаходяться такі ж творчі люди, як і ти!
  • Будь впевненим в собі і спробуй знайти в те, що відокремлює тебе від інших.
  • Слідкуй за новинами, будь активним в творчих завданнях і в тебе все вийде!

Шалена практика!!!

Мрія кожного студента REMS подивитись на процес з середини. І ось вже 5 вересня випала така неймовірна можливість! Зірки України в нових для нас амплуа, яскраві костюми, запальні танці та сувора критика і все це шоу “Танці з зірками” на 1+1. Енергетику на знімальному майданчику не порівняти з тим, що ми звикли бачити на екрані й перший курс в цьому переконаний. Тож новий сезон стартував разом з REMS і це найкрутіший початок навчального року!

Посилання на перший ефір шоу “Танці з зірками”!

Посвята на пароплаві!

Князь Володимир хрестив на Дніпрі Київську Русь, а REMS хрестив там перший курс. На пароплаві, котрий ніс нас по творчій хвилі через неймовірні краєвиди був наповнений найтеплішими людьми, веселою музикою, посмішками та гарним настроєм. Приємно, що по закінченню річної прогулянки студенти не залишили один одного й влаштували ще одну вечірку.

А зараз розвіємо міфи про навчання на REMS!

Міфи:

• Сумні лекції;
  • Відсутня практика;
  • Нецікаві творчі завдання;
  • Поганий колектив.

Правда:

• Лекції проходять дуже цікаво, ми завжди дізнаємось багато нових речей, викладачі відповідають розкрито і зрозуміло на всі питання студентів.
  • Шалена практика! І це тільки початок. Далі — більше.
  • Багато творчих завдань, де можна відкрити в собі нові здібності завдяки співпраці з новими талановитими людьми!
  • REMS – це велика родина, котра вчить нас працювати в колективі, разом йти до мети та створювати разом нові неймовірні проєкти.

Пройшов лише тиждень, а в нас вже є новини, спільні спогади, близькі люди і тепла атмосфера. Ми всі мріємо, створюємо, іноді боїмося, підтримаємо один одного, розважаємось і навчаємось. Але головне, що ми це робимо разом. Разом з REMS!

Автор: Дарина Чирва

Редактор: Анастасія Ткаченко