REMS на імерсивній виставі театру “uzahvati”!

Відвідувати імерсивну виставу театру “uzahvati”, на початку навчального року, стало вже невеличкою традицією для студентів REMS! Ми вже неодноразово розповідали про нові вистави, режисера театру, нашу зіркову випускницю - Поліну Бараніченко та не втомимось ділитись враженнями з відвіданих променадів.

В чому особливість театру “У Захваті”?

На кого ви більше всього звертаєте увагу в театрі? На головного актора чи на декорації, а можливо шукаєте свій сенс вистави. Але ви бачите тільки відображення життя головних героїв, занурившись в їх світ, а не в свій. Театр нового формату “У Захваті” теж має головного героя, його внутрішній світ та декорації. Тож герой вистави — ти, декорації — оточуюче нас середовище, люди і наші думки. Цікаво, який тоді може бути сюжет? Твоя власна історія, твій монолог десь всередині. Ти бачиш не сцену, не акторів, а справжнє життя і справжніх людей, але зовсім з іншої сторони.

Які враження та думки виникли у  студентів?

• “Коли ти просто кудись йдеш, не помічаєш світ в таких дрібних деталях, як це вдається зробити завдяки навушникам. Ніби все в світі змушує тебе звернути на себе увагу.”
  • “Ти ніби потрапив в іншу реальність. Кожен день ми кудись поспішаємо не помічаючи, що хтось в метро нам посміхнувся, а ми пройшли повз. Треба жити в моменті, бо сьогодні вже не зустріне нас завтра”
  • “Якщо віднестись до життя, як до вистави в театрі, можна помітити, що кожна людина грає свою роль. Відбувається повне занурення в себе і ти сам обираєш сюжет.”
  • “Коли мова йде про час, одразу згадується дитинство. В дитинстві ми дивились на все так, як нам цього хотілось. Ми не знали, що таке зрада, підлість, грубість і таке інше. І сьогодні під час вистави ми не думали дивлячись на когось, що він може бути засмученим або злим. Все було як у відеокліпі, де всі підіграють твоєму власному сюжету!”

Отож, тема сьогоднішньої вистави був саме час. Було відчуття ніби на вулиці Києва ти зустріли Білого Кролика з казки “Аліса в країні причуд”. Як і Аліса вирушила шукати Кролика ми знайшли свій світ, де все так, як нам подобається. Можна додати рядки пісні MELOVINA “З тобою, зі мною і годі”: “Колись побачимо світ ми навколо, кольоровий знайомий до болі...”

Автор: Дарина Чирва

Редактор: Анастасія Ткаченко