День Незалежності Таджикистану!

Найактуальніше запитання серед абітурієнтів про місце своєї творчої реалізації після навчання. Гарним прикладом для цієї відповіді служать наші випускники!

Зовсім нещодавно випускник REMS - Володимир Марін, влаштував театралізоване масове шоу-виставу за участю 12000 артистів під назвою «30 Яскравих Зірок Незалежності Таджикистану»!

Також він залучив команду з України, в якій працював випускаючим режисером, знову ж таки, випускник REMS - Олексій Дубський!

Від таких новин захоплює подих та переповнює гордість!

Ніхто не розповість про захід краще, за режисера! Тож, що говорить сам Володимир Марін про проєкт над яким він працював з командою?

«Рад поділиться приголомшуючою новиною про успішно проведений захід присвячений святкуванню 30ти річчя Незалежності Республіки Таджикистан. Я мав за честь бути запрошеним художнім керівником, головним режисером і креативним продюссером театралізованої масової шоу-вистави за участю 12000 артистичного складу під назвою "30ть Яскравих Зірок Незалежності Таджикистану". Дякую керівництву уряду Таджикистану і Мерії Міста Душанбе за зроблену довіру підібрати керативно-постановочную групу з України по розробці під ключ шоу-вистави на усіх етапах виробництва від пре-продакшин до режисерсько-постановочної реалізації. Я щиро радий і вдячний, що тих фахівців, кого я запросив в проект в постановчу групу, відгукнулися і наважилися пройти зі мною цейзахоплюючий шлях у виробництві неймовірного по масштабах шоу. Я тисну руку кожному, усіх тепло обійняв і Дякую усіх разом і кожного окремо за зусилля, талант, за високий професіоналізм і працьовитість, проявлену в процесі роботи над цим проєктом. Колеги, Ваша енергія відчувається в кожному елементі цієї видовищної вистави. Так само я щиро Дякую керівництву Таджикистану і міста Душанбе, кураторів проекту, усю творчу і адміністративну групу запрошуючої сторони, ваші старання допомогли нам дуже сильно в організації виробничого постановочного процесу.

Віддячую усіх причетних до цього проекту останні 5 місяців!!! Нас дивилися в живу 10000 глядачів на стадіоні і ще в прямому ефірі 11 000 000 телеглядачів.» - написав на своїй сторінці в Фейсбук Володимир Марін.

Ми щиро пишаємось своїми випускниками та бажаємо лише більше проєктів та реалізованих задумів!

Автор: Анастасія Ткаченко