Концерт Макса Барських у Києві!

10 та 11 вересня відбулися два масштабних концерти Макса Барських у Києві у КВЦ «Парковий». Головним показником успіху концертів стало два солд аути. Легендарні хіти, неймовірна графіка, різноманіття вбрання артиста та балету — все це на концерті під зірковим небом.

Хронологія пісень почалася з відомих публіці хітів, серед котрих «Хочу танцевать», «Сделай громче», «Полураздета» та «Туманы». Потім пролунали не менш хітові пісні співака, такі як «Лей, не жалей», «Моя любовь», «Берега» та «Неземная». А вже наприкінці концерту, артист заспівав дві музичні новинки: «BESTSELLER» і «Just Fly», які вже встигли підкорити найвідоміші чарти України та Європи.

Треба звернути увагу на образи співака та балету. На пісні «Just Fly» артист був одягнутий у чорний шкіряний костюм, а балет в помаранчеві костюми бортпровідниць. Образи цієї пісні стали машиною часу, яка перенесла глядачів у 50-ті роки. Упродовж концерту були вже звичні для фанатів блискучі піджаки та сукні, які вже стали головною особливістю концертів артиста. Пізніше, під ліричну пісню «Небо льет дождем», Макс Барських залишився майже без одягу: лише чорні шкіряні штани, харизма та чуттєвість співака.

«Мне кажется, что вы стесняетесь, и меня это бесит», — саме так зірка підбадьорювала глядачів, які не жаліючи свої долоні та голосові зв’язки підтримувала Макса Барських. Найголовніше для нас, як студентів факультету режисури естради та масових свят, стали режисерські задуми Алана Бадоєва. Піротехніка, освітлення, віджеїнг та постановки — зробили ці два концерти «соковитими» та дивовижними.

Обидва шоу закінчилися загадковою заявою від співака: «Обещаем, что скоро вернемся с новым альбомом и материалом». Тож очікуємо на нові матеріали від артиста.

Ми бажаємо ще більше успіху Барських, та будемо очікувати на нові концерти, режисерами яких, стануть наші випускники.

Автор: Анна Невмержицька

Редактор: Анастасія Ткаченко