"Аліса в країні чудес"

Розгадати казку Льюіса Керолла за довгий час ще нікому не вдалось і, напевно, ніколи не вдасться. Ким є персонажі з Країни Чудес? Це був сон Аліси чи психічне захворювання або це її мрії, цього нам вже не дізнатись. Але REMS знов підготував для вас цікаві факти і спостереження кіно.

На цю причудливу історію світ зібрав вже декілька екранізацій. Найвдалішою на думку глядачів є фільм Тіма Бертона “Аліса в країні чудес” 2010 року. В цьому фільмі зібрались найвідоміші актори Hollywood`s, такі як: Джоні Депп, Енн Хетеуей, Хелена Бонем та інші. Як їм вдалося вжитись в роль чудаков?

Джоні Деппу зігравшому в картині роль Шляпника прийшлось не легко. Попередня роль Джека-гороб я в фільмі “Пірати Карибського моря” примусила Джоні день і ніч бути піратом з напів п'яною ходьбою і особливим спілкуванням. Тому в картині Тіма Бертона ми можемо звернути увагу на те, що хода Шляпника дуже схожа з піратською.

Чому саме “Шляпник”. В давнину люди, котрі виробляли капелюхи додавали ртуть в нитки, щоб був натуральний блиск. Але довго працюючи на фабриці від ртуті вони зходили з розсуду і потрапляли в психлікарні. Деякі з них ставали дуже різкими в фізичних діях, як і Шляпник, котрий при розмові дригається. Джоні Депп для ролі дуже докладно вивчив свого персонажа, тому ми бачимо таку гарну гру, не дивлячись на деякі повадки пірата.

Сам режисер картини стверджує, що персонажі з Країни Чудес існують, але в нашій свідомості. Кожен з них відображає наші ємоції, протистояння з самим собо, безумні ідеї і розум. Тім зробив персонажів наділеними не тільки гарними чи тільки поганими рисами характеру. Наприклад, негативним персонажем є “Червона Дама”, котра знущається над всіма і ненавидить свою рідну сестру “Білу Даму” через те, що вона, як молодша не має займати її місце на троні. Але окрім цього вона по справжньому любить Валета, як і справжня жінка в нашому житті, їй не вистачає любові. І так можна розібрати кожен образ, якщо передивитись фільм.

На зйомках Хелена Бонем повністю зірвала голос і Тім в деяких сценах кричав за неї, щоб не зривати зйомки.

Актори грали всі сцени наголо. В них майже не було нічого, окрім костюмів і гріма, все інше мала бути графіка, але не дивлячись на це, все виглядає дуже реалістично.

Одне ми знаємо з цієї історіїї — Аліса була у захваті від Країни Чудес. Бажаємо всім мати свою маленьку внутрішню країну чудес, але як і Аліса вчасно повертатись в реальність. Нехай ваш тиждень буде насиченим і продуктивним, а REMS вже готує нові цікаві факти про ваші улюблені фільми!

Автор: Дарина Чирва

Фото: Анна Лелюшкіна